Закрытая тема
Показано с 1 по 15 из 15

Тема: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

  1. #1
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Гра операція «ШАХ» запланована 1-2 листопада 2008 на Яворівському Полігоні Львівської області.

    Час проведення: 1-2 листопада 2008
    Організатор: Федерація Страйкболу
    Правила: прийняті радою командирів ( штурмові до 130 м.с.)
    Підтримка: командування сухопутних військ МО України
    Генеральний спонсор: Штурм
    Інтернет підтримка: nucleart.net
    Спонсори: вакантно
    Формат: гра з елементами «MilSim» (с) (медики, поранення, шпиталі, структура командування)
    Загальна канва: Ознайомтесь з коротким змістом попередньої «серіїї» тут З Норманської сторони проводиться активне розслідування щодо діяльності Анджея Вінтера. Відомо, що допити проводяться мало не щодня…Після завершення попереднього слідства, Норманія планує передати захопленого полковника в Гаагський трибунал.
    Назва операції: операція «ШАХ»

    Детальна інформація по грі тут

    Можливо хтось виявить бажання прийняти участь у грі, висловлюємось.

  2. #2

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Наших пару чоловік хочуть їхати
    Після вражень від Дня Незалежності -2
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  3. #3
    Новобранец
    Регистрация
    29.05.2008
    Адрес
    м.Івано-Франківськ
    Сообщений
    18

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Їдем однозначно!!! Після Дня Незалежності-2 просто появилася ломка за такою ігрою ... Супер атмосфера, купа кльових людей ... Найбільше сподобалась організація ... Ігра конєшно платна влетіли десь в 500 грн за всьо але ніхто не пожалів ...

  4. #4
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Їхати варто полюбому - "День незалежності 2" був найкращою грою з тих на яких я був. Причому "найкращою" - це слабо сказано, це зовсім інший рівень організації. Судячи по всьому "Операція «ШАХ»" буде не гіршою. Гра однозначно варта тих грошей, що за неї просять - враження від неї ні з чим не порівняти. Та що там говорити, по трейлеру можна скласти враження про те, що там відбувалося. Подібні речі були весь час. Гра дуже динамічна - бої йдуть практично без перерви, при цьому сутички з ворогом чергуються рейдами по тилам противника і розвідкою. В один момент ми штурмуємо стратегічну точку, а через кілька хвилин уже захищаємо її від контратаки ворога, кілька хвилин назад ми бігли дружною колонною по дорозі до поля бою, а зараз уже по кущам пробираємося в тил ворогові, обминаючи патрулі... Вообщем я уже не можу дочекатися першого числа, щоб відчути це знову.

  5. #5

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Вже 7 чоловік їде !!! Приєднуйтесь.

  6. #6
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Цитата Сообщение от pzc
    Вже 7 чоловік їде !!! Приєднуйтесь.
    Доброе утро
    Prosit!

  7. #7
    Новобранец
    Регистрация
    29.05.2008
    Адрес
    м.Івано-Франківськ
    Сообщений
    18

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    І тобі доброго ранку!!! Я шось конєшно не доганяю але цей пост
    Цитата Сообщение от pzc
    Вже 7 чоловік їде !!! Приєднуйтесь.
    був написаний десь за тиждень до ігри але судячи по даті то виходить фігня ... кароче глюк ...

  8. #8
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Цитата Сообщение от Saniok_Vovich
    І тобі доброго ранку!!! Я шось конєшно не доганяю але цей пост
    Цитата Сообщение от pzc
    Вже 7 чоловік їде !!! Приєднуйтесь.
    був написаний десь за тиждень до ігри але судячи по даті то виходить фігня ... кароче глюк ...

    Ну а як хоть зїздили то? Де враження, фотки?

  9. #9
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Ну а як хоть зїздили то? Де враження, фотки?
    Як де? У відповідних темах

  10. #10

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    прочитав відгуки у відповідних темах
    якщо відсіяти купу "респектів" іт.п..
    знайшов адекватні відгуки...


    Игра, имхо, была сырой. Недостаток именно игровой составляющей организаторы пытались возместить "суровым казарменным бытом" и т.п.. Но как командир ув. Cuba не впечатлял, увы. Как тактик тоже. Чего стоит пресловутая засада на хаммеры, когда вызволяли Винтера. Гениальное решение посадить людей по обе стороны дороги привело к предсказуемому результату. Никаких групп спереди и сзади по отсечке возможной подмоги, очень большое кол-во людей в т.н. засаде - и как итог 90% потерь в первой стычке - дружеский огонь.
    крім того , судячи з усього, виграли обидві сторони, деякі частини місій було неможливо виконати і т.д..
    суб"єктивні враження по відгуках на форумі і особистих
    - непродуманий і сирий сценарій
    - відсутність чіткої організації

    після тернопільского "Щита" думаю важко буде мене чимось здивувати в хорошому плані
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  11. #11
    Новобранец
    Регистрация
    29.09.2008
    Адрес
    м. Івано-Франківськ
    Команда
    Аркан
    Сообщений
    8

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Не спорю командування тупило і навіть сценарій вони могли на багато краще підготувати але всеодно це нема що рівняти з тими іграми на яких я був (звичайно крім локалок!!! вони завжди рулять!!! ) . Це вищий рівень і ті хто був там я думаю мене підтримають на рахунок цього...

  12. #12

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    якщо командування тупило і сценарій був сирий - в чому вищий рівень?
    мені дійсно цікаво

    до речі...прикол
    з офіційних результатів
    Місія
    Сільванія

    * зупинити конвой, відбити Вінтера (виконано).
    * доставити до одного з вертолітних майданчиків з котрого його забрав гелікоптер (виконано, після цього Вінтер вже в Сільванії, а людина що грає його роль просто офіцер).
    * утримувати майданчики Н часу по закінченню якого евакуюватися з них на другому гелікоптері (не виконано по причині неправильної постановки задачі, утримували палац).

    Норманія

    * супроводжувти Вінтера у конвої (виконано).
    * захопити вертолітні майданчики і не дати Сильванскому спецназу евакуюватися (виконано, але з поправкою на те що на ті майданчики ніхто не претендував).
    прикол в тому , що обидві місії ОБОМА сторонами виконано ( хоча при місії конвой таке точно неможливо)
    або конвой зупинили, або супровід був успішним
    I am patient with stupidity but not with those who are proud of it

  13. #13
    Новобранец
    Регистрация
    29.09.2008
    Адрес
    м. Івано-Франківськ
    Команда
    Аркан
    Сообщений
    8

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Цитата Сообщение от maky
    якщо командування тупило і сценарій був сирий - в чому вищий рівень?
    мені дійсно цікаво
    Якщо дійсно тобі цікаво поїдь, подивись, пограй і сам поймеш...
    Цитата Сообщение от maky
    прикол в тому , що обидві місії ОБОМА сторонами виконано ( хоча при місії конвой таке точно неможливо)
    або конвой зупинили, або супровід був успішним
    Так їхньою метою було провести його до точки але по сценарію ця точка це наша засада ну вони про це звичайно не знали тому впринципі вони і ми виконали завдання...
    Нормаці провели його...
    А Сільванці відбили його...

  14. #14
    Курсант Аватар для WeB
    Регистрация
    18.04.2008
    Адрес
    Ивано-Франковск
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    78

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Перша міссія почалася з того що конвой розгромили. Тобто це був сигнал до початку міссії. Завданням сільванців було втримати вертолітні площадки і евакуюватися після успішно виконаної операції (операція - це сценарій, а не міссія), завданням норманців - не дати їм це зробити. Норманці перемогли. Друга міссія - нам потрібно було перейти кордон, обминаючи пости і дочекатися підкріплення, яке б мало знищити норманську погоню, що ми успішно і зробили. Усі спори на форумі через те що завдання не було чітко ясними, впринципі як і завжди - солдату не потрібно знати усього, тільки свою бойову задачу. Гра вийшла сирою, тому що фішка усіх яворівських ігр - невтручання організаторів в гру. Вони дають сценарій, встановлюють певні рамки, а далі свобода дій, а гравці, здебільшого недосвідчені, не змогли цією свободою скористатися.
    З.І. Є така тенденція, що невдоволені - ті хто не пішли на нічну. Отам дійсно все було класно, здебільшого через те що процент досвідчених гравців, які могли приймати адекватні рішення самі, не чекаючи прямих наказів, був вищим ніж на денній.

  15. #15
    Оператор Аватар для Рядовой Ryan
    Регистрация
    17.04.2008
    Адрес
    м. Івано-Франківськ
    Команда
    ARKAN
    Сообщений
    154

    Re: Гра на Яворівському полігоні 1-2.11.08 Операція «ШАХ»

    Як би там не було, атмосферу, в яку поринаєш під час цих ігор просто не може дати стандартна кількагодинна гра.

    Реальне армійське життя з казармами, харчуванням(ХОРОШИМ), шикуваннями,,, і навіть віджиманнями та ранковими пробіжками. І ще масою деталей, які одразу не згадаєш.

    Якшо комусь дивно, що за це потрібно платити, нехай спробує поїхати наприклад на Драгобрат на 2 дні з проживанням, харчуванням і транспотром,,, і порахувати в що за таке задоволення попадають,,,,

    Я вже не кажу, про те, що це чудовий досвід зустрічей і налагодження стосунків з командами інших регіонів(Київ, Харків, Одеса та ін.),,,,

    Якшо мене хтось запитає, чи поїду я в наступний раз,,,,, Я, незважаючи на деякі промахи останньої гри, не вагаючись відповім,,,,,,,АДНАЗНАЧНА ,,,

Закрытая тема

Похожие темы

  1. Операція “КаПіТоШкА”
    от nands444 в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 26.09.2016, 18:32
  2. Операція нетралізація
    от Тars в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 39
    Последнее сообщение: 27.07.2014, 00:16
  3. Ответов: 50
    Последнее сообщение: 17.06.2008, 16:46
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама