+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7

Тема: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

  1. #1

    Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    Привіт
    Я, Тарас з Надвірни. Немаю ні автомата М16, ні "клейморів", ні "берети М92".
    Але - є бажання цікаво провести час з зацікавленими людьми. цікавлюся війсковою тематикою (не через америк фільми і рос.серіали ) та туризмом, тому певна підготовка є .
    можу вступити в підрозділ який потребує рекрутів на будь-яку посади - від чоботаря і повара до бригадного-ген авіації.
    якщо є такі самі темні-- оу! можем організувати камбоджійський партизанський загін чи окінавських селян з серпамиі тонфами

    П.С. писати я незнаю що і як. я незнаю як вступити у цю спільноту. як не хочити мене взяти до себе- то дайте зсилку як як зацікавити народ на форумі та стати крутєйшим ейр-софтером...

    дякую за увагу. пишіть barabolya80@gmail.com

  2. #2

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    самотньо якось...
    ніхто не пише...
    напишу собі сам...

    Привіт, чувак !!!
    Як справи? Ніхто не запрошує на ігри? Вийшла 5 частина Колл оф дюті - пошпиляй. Там ти палюбе буш круче всіх

  3. #3
    Оператор Аватар для Рядовой Ryan
    Регистрация
    17.04.2008
    Адрес
    м. Івано-Франківськ
    Команда
    ARKAN
    Сообщений
    154

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    Не роби з себе посміховисько,,,,,,,На ігри нікого персонально з відкритками не запрошують,,,,для цього є гілка реєстрації,,,,ніхто нікому не забороняє приїхати,,,поглядєть,,,,а хочеш воювати,,,,треба купувати ствол,,,з мишкою особо не побігаєш ,,,,,

  4. #4

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    Здоров Чувак
    Як вже писав раян, ніхто нікого спєцом не запрошує, маєш бажання реєструєшся і приїжаєш, нові люди завжди цікаво тільки от з стволом тра шось рішити.
    В страйку зара почалося міжсезоння, тому ігор буде дуже мало, або їх зовсім не буде, тому особливої активності не чекай. Бачу, тобі просто хочеться спілкування, а на це тут ніхто скупитися не буде ... пиши, дєрзай

  5. #5

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    Всем привет!

    А как часто проходят тренировки и игры у вас? А то я планирую быть в Ивано - Франковске январь и февраль, а без страйка тяжело будет, хотелось бы у вас побегать тоже (прИводы, гранаты и т.п. есть .... )

  6. #6
    Курсант Аватар для Drak
    Регистрация
    06.09.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    "Forest kombayneroZ"
    Сообщений
    88

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    Цитата Сообщение от kyzja04
    Всім привіт.
    Давненько не був я тута ). Але на страйк уже часу немає! Залишився у мене ствол (не поганий, збережений)
    Хочеш продати свій ствол, для цього є відповідна тема http://airsoft.com.ua/forum/viewforum.php?f=5

  7. #7

    Re: Новачки бажаючі спробувати себе в страйкболі

    привіт. Я тебе дуже розумію, але може є хтось із наших бійців, які мають своїх друзів, які в свою чергу хочуть спробувати чи купити ствол, думаю тут якраз саме краще розмістити тему в нашій гілці. Так як не всі, напевне, знають де шукати!!! Я думаю, що немає тут нічого страшного що я написав в цій темі!!!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 29
    Последнее сообщение: 04.04.2019, 16:13
  2. Сам себе оружейник
    от Legioner в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 15
    Последнее сообщение: 12.06.2013, 20:40
  3. Что британцы подарят себе на НГ?
    от твизэр в разделе Загальний
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 17.12.2010, 19:54
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 19.09.2009, 23:47
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама