Цитата Сообщение от Рядовой Ryan
Про БТР і Хаммер писали раніше, повертатись не будемо. Хотілося б почути пояснення яким чином так сильно розходилися сценарії у сторін.
Про БТР и Хамери я писав в іншій темі. Так само і про те чому сталися розбіжності в 1-й місії.

Цитата Сообщение от Рядовой Ryan
Підтримую на рахунок багажних відсіків у автобусах. Привода з собою в салоні - це ще реально, але всі баули та рюкзаки, особливо, коли з ними пробираєшся в кінець салону через повний автобус переступаючи все, що у же лежить під ногами. Та і година з тим же рюкзаком на колінах на, і без того не зовсім просторих кріслах(коліна поміщаються не у всіх). Ну якось зовсім не залишає приємних вражень.
Не потрібно повторювати Н раз про одне й те саме. Кожне зауваження і пропозиція ставиться на замітку і від кількості її згадування, ефекту посилення не буде. Нажаль проблема з автомусами така що їх просто немає в достатній кількості і того класу що нам потрібно. але ми намагаємось все ж її вирішити.

Цитата Сообщение от Рядовой Ryan
Можливо мені здалося, але у першій місії при обстілі Хаммерів застосовувались димовухи зі "сльозогінним" ефектом.
Річ в тім що любий дим викликає подразнення слизової. Особливо якщо попасти в епіцентр. Якби не дай Бог був застосований газ з сльозоточивий ефектом я би напевно вже тут з вами не переписувався, а давав пояснення в прокуратурі, а ефект газу був би не пару сльозинок, а 20-30 хв протягом яких ви би нічого не бачили через ті сльози. Давайте не перегинати. Бо виглядає як провокація з вашого боку.

P.S. Оффтоп жорстко треться.