+ Ответить в теме
Показано с 1 по 18 из 18

Тема: «Стража на Рейне» 28.12.2008

  1. #1
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Цитата Сообщение от Alex(SAS)
    Сбор 10.00 - 11.00 Парковочный карман на трассе "Замарстыновская - Брюховичи", поворот на "Голосковское" ( направо), метров 100 по нему и опять справа будет парковка.

    Cхема доезда из Франковска и Тернополя
    http://upload.com.ua/direct/900503543/Lvov_Detailed.jpg
    Ошибка

    Извините, но файла, который Вы запросили, не существует.
    Возможно, он был удален, либо Вы воспользовались ошибочной ссылкой.

  2. #2
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    1. "Phoenix" (Львів)
    2. 4
    3. Флектарн, дубок
    4. Вермахт (сині)
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    14.12.2005
    Адрес
    Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    589

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    1. Я.
    2. 1.
    3.ДПМ.
    4. На усмотрение организаторов.
    Бывают "правильно одетые" партизане )

  4. #4

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    на жаль мусимо зняти заявку на гру в звязку з особистими причинами...
    Переконуєм затятих макклаудів на замовлення!!!( будь-де,будь-коли,-оптовим клієнтам знижки!)

  5. #5
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    1. Assault Brigade (Львов)
    2. 5 +
    3. ДПМ
    4. Англичане (красные)

  6. #6

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    1. IROQUOIS ( ODA 783 7th SFG US ARMY )
    2. 4-6
    3. BDU Woodland
    4. Сторона - на усмотрение организаторов
    Lo Que Sea, Cuando Sea, Donde Sea.

  7. #7

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    1. Внекомандники (Львов)
    2. 2
    3. по погоде
    4. Красные

  8. #8
    Оператор Аватар для Sennik
    Регистрация
    18.09.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    Оплот
    Сообщений
    383
    Записей в дневнике
    2

    Talking Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Поиграли классно, всем респект и уважуха!
    А теперь то что обещал.

    Организую следующие skype чаты. Цель - не флудить на форуме а бысто решать организационные вещи.
    • Игры в брюховичах
    • Команда SAS

    Скидывайте в личку свои
    1. skype контакт
    2. Имя фамилию
    3. В какой чат добавить
    P.S. Чат "Команда SAS" естессна для members only.
    P.S.S. Что такое скайп можно узнать тут http://www.skype.com. А по простому это тоже что и Аська только ИМХО проще и функциональней.

  9. #9
    Оператор
    Регистрация
    14.12.2005
    Адрес
    Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    589

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Спасибо за игру, запомнилась артподготовка, было круто! Очень щекочет нервы, когда за стенками бункера разрывается мина, а до неё только метр и стена, которая уже не кажется надёжной защитой, таки вышибли несколько наших . Банкет был на высоте, особо порадовало наличие фугасов-ананасов и томатного сока, под коньяк, водочку хорошо пошли.
    Спасибо синим - вы сделали что могли, все сражались как львы, каждый за десятерых, но на каждого нашего было одинадцать врагов , что и решило игру. Спасибо красным - ваши внезапные атаки, коварные засады, хитроумные перемещения, храбрый лобовой штурм не давали нам скучать, приятно играть с сильным противником.
    Бывают "правильно одетые" партизане )

  10. #10

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Почну банально... Гра Супер!
    А далі коментарі очевидця...
    Місія №1
    Ще до початку гри довелось поміняти два акуми .
    При атаці німецьких укріплень вдалось зняти одного легковажного солдата, який забув про свій лівий фланг. Далі підкравшись до першого "дота", зробив спробу викурити звідти німаків гранатами. Всі три гранати не долитіли до цілі. Але вони відвернули увагу противника, і фріци отримали по голові з інгошо боку.
    Командуючий фюрер не дурак... він запустив своїх бравих вояк в обхід. Почулись вистріли з правого від мене боку... Один за одним, мої товариші падали "окривавлені" на сніг. Я лиш встиг зробити кілька пострілів у бік противника і .... наче хтось вимкнув світло, це було пряме попадання

    далі буде....

  11. #11

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Місія №2
    Командування наказало нашому відділенню атакувати німецькі редути "в лоб".
    Підійшли ми на безпечну відстань до хрестоносців і почали арт-обстріл. Я був дуже здивований влучністю артилерії. Одна міна впала прямісінько під огорожу німецької бази і рванула. Мабуть кілька шоломів злитіли з "арійських" голів в цю мить.
    Після цього ми побігли в атаку. Укріпленя були на горі, тож підібратись було важко. Я йшов по лівому флангу атаки на межі з мінним полем, ризикуючи підірватись на одній з них.
    Увійшовши у зону досяжності, зробив дві перебіжки між деревами і почав смалити вгору по найближчому укріпленню. Та з жахом усвідомив що до мене дострілюють з крайнього лівого укріплення. Пустив кілька черг у відповідь.
    "Оу шит!!" подумав я коли набої закінчились. Поклав автомат, витягнув гранату, вискочив із-за дерева, замахнувся... і потемніло в очах.

    далі буде...

  12. #12
    Оператор Аватар для Alpha4
    Регистрация
    06.11.2008
    Адрес
    Киев / Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    188

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    2 Chip.
    Предлагаю раскрасить твои мемуары своими фотографиями и выкладывать на сайте команды нечто вроде журнала о каждой большой игре.
    Кстати, гранату ты всетаки бросил, но мои пули отлитые на заводе Круппа в момент замаха оборвали твой судорожний вдох, и в результате английская граната у пала на пол пути к моему телу. На войне побеждает не тот кто прав. а тот кто первый спустил курок, или как говорят бельгийцы: "Се ля ви".

  13. #13

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    to Alpha4: що було з гранатою, я не памятаю. Бо від черги, випущеної тобою, відлетів і впав на спину, задерши ноги догори

    Місія №3
    ... ми це зробили!! Відбили тверді позиції німців ціною великих втрат.
    Зайняли оборону і отримали наказ: "триматись до підходу підкріплення". І почалась навала на наші виснажені ряди. Мене було назначено командиром відділення.
    Бились ми сміливо і довго, невеличкий патруль встиг на допомогти. Навіть витримали арт-обстріл. Але людей зі шмайсерами було втричі більше, втративши майже усіх, нам довелось відступити. Та за собою ми залишили чимало мертвих фріців.
    Нажаль, ми не виконали наказу і втратили віддалені бази. Але основною задачею для союзників, було втримати основну позицію.
    Хочте вірьте, хочте - ні, але я зустрівся в бою з німцем у якого був зовсім не шмайсер... ППШ тарохкотіло в мій бік. Але своїми гранатами я змусив ППШ замовкнути... Ніііі не вбило фашиста (Сєрого), але він змушений був залягти під заваленим деревом, де і замерз.
    Можливо вибухи саме моїх гранат налякали німців і їхня атака захлиснулась!

    З Новим Роком друзі!!!
    Ще постріляємо разом

  14. #14
    Оператор Аватар для Аsh
    Регистрация
    16.07.2007
    Адрес
    Lvov
    Команда
    Assault Brigade
    Сообщений
    222

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Да Гра була просто клас режим практично нон стоп, Потішило що всі на стільки проникли сценарієм і великою жагою до перемоги. Часто після ворожого обстрілу, замість того щоб легким ходом іти в мертвяк до нього практично бігли щоб швитьше можна було б стати в ряди живих. Чим визначив це як плюс, так як штурм баз практично не переривався.Ворогам німцям респект що так вдало косили наші ряди. Особисто сам використовував свої оживлення по максимумі. Ще сподобався такий момент що водні давалися під час гри, про які раніше ніхто не знав (крім оргів) це коли потрібно було донести боєзапас з мінометом на свою віддалену базу. Під час того нарвалися на німецьку диверсійну групу, в результаті наші снаряди леділи по наші ж базі і по наших бійцях, до того часу поки іх не зачистили з тилу. Антуранжна смерть була на висоті хто з криком хто з ойком, но практично всі кого бачив вмирали шумно антуражно шолі... Маклаудів не бачив і про таких не чув вобщем «лебедя» ніхто не включав.
    Холодно ні скільки не було, мабуть із за драйвової гри. А коли гра закінчилась то знову замерзнути не встиг горячий вогонь тепла компанія, щедрий «стіл». Всім дякою за гру ворогам і союзникам. Чикатиму наступного запрошення на гру.


    Маю не велике прохання викласти фотки бо ще далеко не всі фотки викладенні в часності які були зроблені фотоапаратом ірокезів

  15. #15
    Оператор Аватар для Alpha4
    Регистрация
    06.11.2008
    Адрес
    Киев / Львов
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    188

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Спасибо тем, кто помогал мне с вещами .

  16. #16

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Буду краток, игра - ОБАЛДЕННАЯ. Очень понравилась динамика игры, вообще без перерывов - конец мисии, быстро получили новое задание и в бой, поэтому несмотря на мороз - было жарко. Спасибо немцам за отчаянное сопротивление и дерзские контратаки, а союзникам за поддержку в бою.
    Отдельное спасибо Толику за фото, за всю игру невидел его ниразу, а столько фото и когда он успел .
    Свои фото к сожалению смогу выложить только после Нового года.
    Lo Que Sea, Cuando Sea, Donde Sea.

  17. #17
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    Гра була дуже динамічною і видовищною, чого тільки вартує момент коли ти сидиш за укріпленям і в його стінку попадає зарад з мінонета, одне слово - повний реалізм Дякую за гру організаторам і учасникам!
    П.С. Фотки в альбомі "Стража на Рейне (Хроника)" просто супер!
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  18. #18

    Re: «Стража на Рейне» 28.12.2008

    П.С. От Ассалтов в первой миссии, кажись, фотографом был Лестат... и где ОНО(Фото) ?
    я фотографував, але на флешку американця на аутландері, як тільки він зі мною звяжиться(він мій номер взяв, а я його номер протупив взяти) відразу викладу фото.

    ось вам хлопци http://upload.com.ua/get/900634558/

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Wacht am Rhein —«Стража на Рейне» 26.12.2010
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 13
    Последнее сообщение: 29.12.2010, 17:07
  2. Новогодняя «Вахта на Рейне» 27.12.2009
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 28.12.2009, 13:08
  3. «Стража на Рейне» 28.12.2008
    от fred.venom в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 30.12.2008, 21:37
  4. «Стража на Рейне» 28.12.2008
    от fred.venom в разделе ЗАГАЛЬНИЙ
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 30.12.2008, 21:37
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама