Нещодавно особою яка назвала себе Андрієм Кулішем полковником запасу ЗСУ командирам страйкбольних команд України був надісланий лист

Шановні капітани / командири страйкбольних команд України!

Прошу Вас взяти участь у неформальному опитуванні членів страйкбольних команд України. Це опитування проводжу я, полковник запасу Збройних Сил України Андрій Куліш – для майбутньої статті в журналі “Український тиждень”. Статтю буде присвячено наступним питанням:
УВАГА! – це опитування не є провокацією і не має жодних інших намірів, окрім вказаних на початку цього листа!
Мене дійсно звуть Андрієм Кулішем, і я дійсно – полковник запасу Збройних Сил України (особистий номер П-301709). Колишній старший офіцер інформаційно-аналітичного управління Міністерства оборони України. Тепер, після звільнення в запас, займаюся зв’язками з громадськістю (PR) та медіа-діяльністю.
Зрештою, купу інформації про мене можна знайти через Google за простим запитом:
“Андрій Куліш PR”.

Пишу це для того, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо щирості моїх намірів.
Окрім того, сподіваюся, що в разі неохідності кожен з Вас завжди може перевірити мою особу через “Толстяка” (Гендія Саливона) – капітана страйкбольної збірної Rats (“Криси”). Він знає мене з 1993-го року (в тому числі, й по Югославії). І саме його страйкбольна діяльність наштовхнула мене на написання статті “Українського тижня” про український страйкбол (за це Генадієві – окрема величезна подяка!).
Всі ваші електронні адреси я взяв з сайту airsoft.com.ua

Буду щиро вдячний отримати від Вас узагальнені результати опитування – задля важливої для всіх нас спільної справи!

З повагою, полковник А.Куліш
Також в тілі листа міститься анкета з опитуванням під назвою "Анонімне опитування українських страйкболістів" з доволі провокаційними запитаннями.

Адміністрація ресурсу ніяким чином не має відношення до даного опитування. Вище названа особа на контакт з адміністрацією не виходила. Всі її дії ми ладні розцінювати як провокацію.
Тому закликаємо вас жодним чином не реагувати на цей лист, не заповнювати і не надсилати ніяких анкет.
Страйкбол це не предмет спекуляції чи елемент "доведення" комусь і чогось.