Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 34

Тема: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Доброго дня шановна страйкбольна спільнота!
    Ось уже 21 день триває новий рік бика... і скоро вже відкриття нового сезону страйкбольного (ну може в когось він і не закривався, ну то таке ).
    Оскільки рік новий наступив, то відповідно має бути проведено S.T.A.L.K.E.R. Перша частина. Другий епізод (оскільки персонально в аські відповідати всім, вже сил не має, про другий сталкер ). Тому і вирішено тут провести маленьке опитування по формі:

    У якому б ви хотіли б взяти участь СТАЛКЕРІ?
    1- на 5-7 годин, просто постріляти на грі із гордою назвою СТАЛКЕР.
    2- на 6-8 годин, повоювати на антуражному сталкері, і нормально поміситись, не гірше як в жовтні 2008 в Радивилові.
    3- на цілу добу, із повним антуражем по-костюмях, ролях, артефактах і властивостей,нічними набігами монстрів в палатки і т.д. Що по-можливості буде кращим і насиченішим за СТАЛКЕР в жовтні 2008 року в Радивилові.

    Прошу висловитись за який ви\ваша команда варіант, і чи РЕАЛЬНО ви будете на такому СТАЛКЕРІ присутні. Якщо є критика, прошу пишіть, але по-ділу! Тільки завдяки цьому, я буду знати яку гру ВИ хочете, адже вона і робиться для ВАС, ЇХ, ТИХ,НАС!
    Стосовно полігону на добову гру, то тут є найбільш реальні варіанти: а) Це немирівський ліс за 1 км від Радивилова, де є поляни, хвойні і листяні ліси, купа окопів, висотки і впадини, непролазні хащі і вільні галявини. Урбана як такого не має, але будуть свої бази, + палатки! і другий варіант б) Колишня ракетна база, із урбаном по-середині лісу, але там, вже до цих пір мало, що залишилось ніби, і територія є досить незвіданою, є підземні бункери які є небезпечними по-своїй суті.
    Одним словом всі зауваження і критичні моменти сприймаю, оскільки це все робиться для всіх нас! Приблизний час проведення добової гри, це літо червень-липень-серпень, якщо ж гра буде на день тільки, то найпевніше, що це буде квітень-травень. Якщо буде прийнятий варіант гри на день, то територія буде стара,що була на сталкері перший епізод - "Тріо".
    Вообщем..."Рукопісі не горят!"(с) Чекаю на ваші пости. 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Особисто Я б хотів прийняту участь в 3- на цілу добу, із повним антуражем по-костюмях, ролях, артефактах і властивостей,нічними набігами монстрів в палатки і т.д. Що по-можливості буде кращим і насиченішим за СТАЛКЕР в жовтні 2008 року в Радивилові.
    1 гра на цілу добу (+ нічна гра).
    2 антуражність СТАЛКЕРА хотівби відчути на собі.
    Правда хотів би щоб написали фінансовий аспект справи хоча б приблизний.

  3. #3
    Новобранец Аватар для -Incubus-
    Регистрация
    15.01.2009
    Адрес
    Кузнецовск, Ровенская обл.
    Команда
    CBK "Deutsches Ahnenerbe"
    Сообщений
    7

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Как говорится, хочется всего и сразу. Но опыт показывает, что лучше начинать с маленького)))) Так вот о чём я, можно ли принимать участие в игре внекомандникам, а, допустим, отдельным лицам (группам лиц) ? Заранее спасибо
    ...We who not like as others...

  4. #4
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Цитата Сообщение от -Incubus-
    Как говорится, хочется всего и сразу. Но опыт показывает, что лучше начинать с маленького)))) Так вот о чём я, можно ли принимать участие в игре внекомандникам, а, допустим, отдельным лицам (группам лиц) ? Заранее спасибо
    Думаю відповідь буде як і моя. Треба, щоб вас мінімум хтось з присутніх на грі знав і зміг поручитись, що ви нормальні, адекватні люди.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  5. #5
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Цитата Сообщение от Wootang
    Цитата Сообщение от -Incubus-
    Как говорится, хочется всего и сразу. Но опыт показывает, что лучше начинать с маленького)))) Так вот о чём я, можно ли принимать участие в игре внекомандникам, а, допустим, отдельным лицам (группам лиц) ? Заранее спасибо
    Думаю відповідь буде як і моя. Треба, щоб вас мінімум хтось з присутніх на грі знав і зміг поручитись, що ви нормальні, адекватні люди.
    Ти мене випередив із цією відповіддю! . -Incubus- нічого особистого, просто треба знати хто, що і як, нажаль "горців" і неадеватних людей, ще ніхто не відміняв.
    Стосовно сторонніх наглядачів, або персонажу ігрового (але не воюючого) то мілості просім. Науковці\монстри\персонал різний\замовники і т.д. вообщем вакансій багато.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  6. #6
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Я! їх знаю і поручусь за них і РДВ "Павук"

  7. #7
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Цитата Сообщение от Hamul
    Я! їх знаю і поручусь за них і РДВ "Павук"
    За "пауків" ти поручишся, я це зрозумів, тим більше вони ще самі нічого не сказали, а от стосовно Кузніцовських? Чи ти їх не знаєш?
    І все таки, ми не про те говоримо. Тема для того, щоб знати, чого вам більше потрібно від цієї гри? На скільки її робимо - 2 чи 3 пункт найбільш цікавий для ВАС? Думаю 1-й нікому не потрібен .
    П.С. Говоріть, пишіть, друкуйте, але по-темі!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #8
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    ЙА за 3ій пункт.
    Кузнецовських я знаю. Більше того, в одного з них моя аццка хоум мейд тепла кофта =)

  9. #9
    Новобранец
    Регистрация
    15.10.2008
    Адрес
    г.Броды Львовская обл.
    Сообщений
    24

    Cool Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Я за 3-й вариант- те кто играл в прошлый раз скажут: хорошо, но мало. А если брать 2-ой вариант + дорога (рано утром выехал поздно ночью уезжать и не всем получается с транспортом) то это почти третий вариант, так что однозначно я за 3-й вариант.
    если тебе меч понадобится всего один раз - носи его всю жизнь....

  10. #10
    Оператор
    Регистрация
    12.12.2006
    Адрес
    Хмельницк-Харьков
    Команда
    внеком
    Сообщений
    214

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    я за пункт 3- игра на целую сутку))
    только ребят..если на целую сутку..то в здании прямые штыки арматуры надо бы загнуть!
    в здании зеленых... там 3 или 4 таких штыка торчало...

    и с деньгами продумайте, придумайте какую-то новую валюту.... чтоб подобного фальшивомонечиства не было как в прошлый раз.. но оно даже более антуражно выгледело... с фальшивими баксами! - просто споров неохота читать потом... на форуме на эту тему)
    Before God we are all equally wise – and equally foolish....
    /Albert Einstein/

  11. #11
    Курсант
    Регистрация
    03.07.2007
    Адрес
    Нетешин,Хмельницкая обл.
    Сообщений
    80

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Привіт СЛАВЕТНЕ БРАТСВО !!!!!!!!!!!!

    Попердньо відповім за команду - 3-й варіант - далі буде видно по розвитку дійства .

    Tair молодець - заздалегіть підійняв тему,буде час обговорити всі аспекти , їх після жовтня 2008 трохи добавилось 8) .прогрес не стоїть на місті .

    [quote="-Incubus-"].....начинать с маленького)))) ... ще є час показати себе , до подання заявки ще довго .

    Моя особиста (на даний час) думка - з варіантом проведення гри вірішити хоча б за місяць до проведення ( до 3-го треба більше підготовки ,і плюс - знати за яку сторону .. .дуже бажано (вже)).

    Далі буде ........

    До зустрічі
    СВОБОДА !!! ГАНЗА !!!

  12. #12
    Оператор Аватар для Wootang
    Регистрация
    21.02.2006
    Адрес
    Рівне
    Команда
    без ком.
    Сообщений
    253

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Варіант № 3!
    Останнім часом взагалі помічається тенденція відмови від ігор на такий тривалий час. Хоча раніше такі ігри були і народ готувався, переживав, продумував свої дії та інвентар задовго до самої гри. Як казав один хлопчина (вже не пригадаю де читав), що коли їдеш на суточну гру, то у тебе ця гра розпочинається ще зборами дома і закінчується на 2-3 день після гри Але і оранізувати таку гру - завдання не із легких. Тому необхідно задіяти більше людей для організації і проведення самого дійства, чим на минулому СТАЛКЕРі.
    "Мы позабудем про женщин, деньги, про счастье, но не сможем забыть войну." (с) Ги Сайер "Последний солдат"

  13. #13
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Ну що ж, як бачу поки стартові пости від різних регіонів за 3-й добовий варіант, це мене тішить, оскільки на цих вихідних була проведена плідна "ідеологічна" частина організації гри, і заручино підтримкою в організації. Ви не повірите, що має получитись із під "пера" оргів Ш.Т.У.Г.! Це буде реальна Зона як в іграх.
    Тепер коротко по, постах:
    Цитата Сообщение от zmej
    zmej 2009-01-23 18:28
    Я за 3-й вариант- те кто играл в прошлый раз скажут: хорошо, но мало.
    Радий це чути, що добре, але мало. Значить ідемо у вірному напрямку.

    Цитата Сообщение от -< BLes >-
    я за пункт 3- игра на целую сутку))
    только ребят..если на целую сутку..то в здании прямые штыки арматуры надо бы загнуть!
    в здании зеленых... там 3 или 4 таких штыка торчало...
    и с деньгами продумайте, придумайте какую-то новую валюту.... чтоб подобного фальшивомонечиства не было как в прошлый раз.. но оно даже более антуражно выгледело... с фальшивими баксами! - просто споров неохота читать потом... на форуме на эту тему)
    З грошима все буде чудово! Скажемо - "Ні фальшивомонетникам!". Грошовий захист буде, вплоть до того, що може навіть змінемо ігрову валюту на євро, гривні, рублі, карбованці, тугрики . За це можна вже не переживати!
    -< BLes >- гра буде проводитись добу, але на іншому полігоні, який, ще предстоїть оборудувати і довести до ладу на день гри. Але полігон, як то кажуть -"Те що треба!". Для проведення цієї гри, ледь не половина команди буде на тиждень у відпустці! ТОму навіть цей фактор говорить про серьйозність задумки. Гравці реально окунуться із головою в радіаційну Зону! Плани не тільки грандіозні, головне орги знають, як все реалізувати!

    Цитата Сообщение от -=ISA=-
    Моя особиста (на даний час) думка - з варіантом проведення гри вірішити хоча б за місяць до проведення ( до 3-го треба більше підготовки ,і плюс - знати за яку сторону .. .дуже бажано (вже)).
    Радий -=ISA=-, що ви зі мною!
    Ну раз інфу вже бажаєте, то видаю її.
    1-Тема актуальною буде, до кінця лютого. Саме тоді і буду знати, що робити, і відкрию тему за місяця 2 до гри! Оскільки, дуже багато треба обговорити і щоб все получилось, як каже мій друг, "Чьотко!"
    2-Щоб гра видалась більш реалістичною, будуть вимоги по-дрес коду до гравців. Але не невиконанні, досить мінімальні і прості, але актуальні.
    3-Стосовно сторін, то є пропозиція, лідерів сторін зберегти. ТОбто - ДОЛГ: "100 пудів" та "Мед Догс" по-замовчуванні. СВОБОДА: "Запретная Зона". Всі інші сторони які грали за ту,чи іншу сторону, можуть змінити свої "ідейні погляди" . Ваші пропозиції на це шановні форумчани і майбутні учасники гри?

    Wootang
    Організаця буде на належному рівні, ви просто не уявляєте, що це буде за гра, антуражна локація, ігрові персонажи і завдання! (Знаю, що можна сказати, хвали мене губонько хвали, але гра має бути мМАКСИМАЛЬНО АНТУРАЖНОЮ!!! І цікавою!). Я радий, що ти підтримав 3-й ваоріант, бо він того вартує! Повірте всі!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #14
    Оператор Аватар для Capt.Caesar
    Регистрация
    11.09.2008
    Адрес
    Хмельницкий
    Команда
    2-12inf 4id
    Сообщений
    130

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Всем привет! Прошлый Сталкер остался одной из самых запомнившихся игор прошлого сезона. Оргам огромный респект. Думаю 2009ый будет еще лучше! Поддерживаем суточную версию, только полигон надо менять однозначно. А то коровники как-то неособо...линейно.

    Что там с фильмом? Видел только демку....если есть скажите где скачать?
    Пусть я погиб под Ахероном,
    пусть кровь моя досталась псам
    орел Шестого легиона все так же рвется к небесам...

  15. #15
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Цитата Сообщение от Capt.Caesar
    Всем привет! Прошлый Сталкер остался одной из самых запомнившихся игор прошлого сезона. Оргам огромный респект. Думаю 2009ый будет еще лучше! Поддерживаем суточную версию, только полигон надо менять однозначно. А то коровники как-то неособо...линейно.

    Что там с фильмом? Видел только демку....если есть скажите где скачать?
    Полігон як зазначалось в першому пості, буде зовсім іншим, і більшим по-території, як і сама гра буде значно антуражнішою, із усіма витікаючими звідси наслідками.
    Стосовно фільму то Макс його викладав вже. Подивись в темі на перший епізод "ТРІО", там є ссилка на скачування - 400 мб, він займає.
    П.С. Дякую за компліман, за нашу гру і організацію. В цій думаю теж не розчаруєтесь, бо масштаб намічається нічогенький! 8)
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #16
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Всім комрадам привіт.
    Однозначно 3 варіант. Але є велике прохання до оргів щоб не повторяти помилок, попередити командирів команд щоб самі самі ретельно прочитали сценарій і за порушення знімати людей з гри!
    Якщо треба поручитись за "Пауків" то я особисто ручаюсь за цих людей!

  17. #17
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Привіти після зимової спячки
    Відпишу поки від себе.
    Звичайно добова гра - була би найкращим варіантом, але я особисто проти лісу категорично.
    Тобто або база або стара територія - для нічної це зовсім інше ніж дньом - вона ж не освітлюється, правда?
    Про гроші - а для чого привязуватись до існуючих валют? Або видумайте свою, або візьміть старі рублі

  18. #18

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    Стосовно території (трошки привідкриєм тайну занавєса).
    Хвойний ліс, з різного роду пересіченістю, висоти + - 2,5 м.
    є залишки ВВВ окопи, дзоти, танковий вал... об'єм локації планується 1,5х2 км.
    Є багато доріг, галявин, будуть виставлені контрольні точки, є карта місцевості.
    Бази НЕ будуть являти собою "4-ри дерева обмотані скотчем" (с) планується
    Бар (такий в якому можна буде шось спожити), ну і ми працюєм над антуражністю.

  19. #19

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    І зверніть увагу на назву теми. Голосуєм ЗА ТРИВАЛІСТЬ ГРИ. Мене радує шо покишо всі за №3.
    Полігон, антураж, правила, гроші, артефакти, персонажі і т.д. буде, обов'язково, обговорено потім.
    В відповідних топіках.

  20. #20
    Оператор
    Регистрация
    22.01.2008
    Адрес
    Каменец-Подольский
    Команда
    EliteGruppen
    Сообщений
    417

    Re: СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод. Голосування!!!

    EliteGruppen за 4-й вариант. Утром приехали, в обед следующего дня уехали. Игра с 12:00 первого дня, до 12:00 второго дня + ночная часть.

Закрытая тема
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 213
    Последнее сообщение: 01.07.2009, 08:55
  3. Ответов: 28
    Последнее сообщение: 04.06.2009, 02:07
  4. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама