+ Ответить в теме
Страница 66 из 74 ПерваяПервая ... 16566162636465666768697071 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,301 по 1,320 из 1478

Тема: Игры / Тренировки в Брюховичах

  1. #1301
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Не бачу сенсу робити дві гри в одному лісі, тому приєднаємось до Battlefield на Холмах смерті.
    Всі хто збирався на рейд, зустрічаємось на парковці в 10 00.
    Прокатникам можемо надати окрему територію на базах, або домовляйтеся про допуск з оргами в індивідуальному порядку ще до гри, якщо допустять.

  2. #1302

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    The Unit +5

  3. #1303
    Оператор Аватар для gsa_64
    Регистрация
    27.04.2015
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    229

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    СК-"45" Владимир-Волынский +3
    Последний раз редактировалось gsa_64; 08.04.2017 в 20:07.

  4. #1304
    Оператор Аватар для bobas
    Регистрация
    07.12.2009
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    101

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    ZUBR Червоноград 4-5 чол.

  5. #1305

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    +2

  6. #1306
    Новобранец
    Регистрация
    30.11.2016
    Адрес
    Львів
    Команда
    нема
    Сообщений
    7

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    завтра буду виїджати з костьола на привокзальній 0970630161 хто хоче можу взяти 3-1 чол

  7. #1307
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    +2

  8. #1308

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Ну що нігери .потепліло тож Я +1

  9. #1309
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Хорошая игра, как в старые-добрые времена. Из присутствующих, правда, вспомнят всего человек 5. Всем спасибо. Хотел наделать фоток , но увлекся и бегал - стрелял.

  10. #1310
    Оператор Аватар для Nick_iton
    Регистрация
    21.05.2014
    Адрес
    Червоноград
    Команда
    ZUBR
    Сообщений
    204

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Прикольно провели вихідні... Для нас, так сталося що кожна фішка це рейд і практично не здійснене завдання. Тому вирішено було грати на задоволення від гри а не результат. В мене це і вдалося. Декілька приємних рейдів, виконаних завдань і купа позитивних емоцій)))

  11. #1311
    Курсант Аватар для Eagle_
    Регистрация
    10.05.2015
    Адрес
    Volodymyr-Vol
    Команда
    СК "45"
    Сообщений
    53

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Бомбезная игра! Адекватность игроков обеих команд на высочайшем уровне.

    Никогда не думал. что проигрывать может быть приятно, когда все по чесноку.
    Последний раз редактировалось Eagle_; 09.04.2017 в 21:50.

  12. #1312
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    І так. Приємно провів час на природі, зустрів купу приємних людей і після гри дякуючи Зубрам і Волинянам став наааабагато здоровшим! Дякую вам всім! Багато прийшлось походити і посидіти. Наша група "чарлі" в складі трьох чоловік була командирована на виявлення ворожої бази і при появі там карток-атакувати. Просувались по тихеньку по північній стороні. Вже через хв 15-20 натрапили на групу противника рівнозначній нам по кількості. Ловким маневром група противника була знищена і ми продовжили наш тернистий шлях. Вийшли на наступний пагорб і наблюдали за мертвяком противника. Зрозумівши, що сили наші не сумірні, а втрачене життя це -1 бал, ну і нас там спалили, ми відступили на горку на якій в нас відбувся перший контакт. Там ми просиділи приблизно годину ато і довше. З"ївши всі снікерси (один) випивши воду і в досталь накурившись ми почали допомагати своїм з відбиванням зеленої точки. Вдача нам посміхнулась і ми одним махом продавивши точку вийшли противнику в спину і сповільнили тиск на нашу базу.
    Памятаю коли ми піднялись на базу і нас там зібралось чоловік 10, Алєкс сказав,-в нас тут вже стільки комплектів, що давай ще один сейф!"
    З того моменту "чарлі" був в постійних перестрілках, наш боєць був 2 рази контужений і нам приходилось прикривати його до моменту доки світ в його очах зійдеться в одну крапку.
    тому після всього що я написав хотів би оголосити результати які для мене взагалі не важливі, але це вимога самої гри і багато хто їхав за для їх виконання.
    Тому:
    ЗЕЛЕНІ- 2 комплекти=12 очків+, і 1 фішка=13 балів. ВТРАТИ ВЛАСНИХ БІЙЦІВ- 38-, =13-38=-25 очків.
    ЖОВТІ- 11 комплектів=66 очків+, і 10 фішок=76 балів. ВТРАТИ ВЛАСНИХ БІЙЦІВ -29-,=+47 очків.
    Чув вам снайпери набридли за гру? а нам ваші кулеметники і мінометники.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  13. #1313

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    "Чарлі"
    Динаміка гри і її перебіг, особисто для нашої групи були досить цікаві. Спочатку, як Пілот написав, ми провели розвідку і були координувальниками перебігу сил противника через наш сектор, передаючи данні про групи ворожих підрозділів.
    Потім по рації почувши сигнал про допомогу, виступили в бій і успішно провели зачистку, обійшовши ворожі сили.

    І до кінця гри перебуваючи на лінії вогню, отримав масу емоцій, купу цікавих моментів в сутичках.

    Забавляла не уважність ворога. Коли в упор не бачили мене, за це і були покарані. =)

    ПРО ГОЛОВНЕ.
    Категорично проти на грі таких людей ,як "прівод нє мой, взяв погоняти", "не стріляй, це ж свої, від своїх не вмирають", "мене вбили,але я рукою вкажу на місце де мене вбили, коли я маю мовчати". (Але навряд вони це прочитають).

    Нагадувалка. Мертві мовчать. Не питають яку ти взяв картку, або де ворог ну і тд. і тп.

    Дякую всім іншим 97% адекватнійших і сильних гравців! Було приємно провести час. Перемога не так важлива, як динаміка гри, фан, і емоції. Команда противника заставляла думати і напрягатись, за що і дякую.
    На мертвяку був лише раз, до старту гри, коли ставив його
    So charge and attack!

    Going to Hell and back!



  14. #1314
    Оператор Аватар для gsa_64
    Регистрация
    27.04.2015
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    229

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Вставлю и я свои "пять копеек".
    По позитиву всё сказано: погода, сценарий, адекватность игроков - это то, что ну очень понравилось.
    Прикольная идея с флагами. Мне очень понравилась обстановка на игре. Дружелюбность. Отсутствие мата и обвинений. Так вот ты какой, СТРАЙКБОЛ! Спасибо, Вам Львовяне!
    Почему "Зелёные" показали такой ошеломляюще плохой результат?
    Я бы тут не отдавал полностью пальму первенства "Жёлтым". Что, касаемо меня, то мне помешало абсолютное не знание территории и отсутствие нормальной карты местности. Лично я до последнего думал, что играть будем на территории с базами. Поэтому и карты той местности напечатал.
    А теперь оцените: А-Тимы +Юниты + Немцы + стабильные львовские одиночки против Зубров и Волыни! У кого перевес в знании территории??? Причём перевес значительный. Команда "Жёлтых" как у себя дома разгуливала по локации. А лично я боялся со знакомой дороги уйти. Считаю, что оргам надо было это при распределении команд учесть. И сбалансировать команды.
    Хотя, конечно, плохому танцору.....
    Конечно, главное не победа. Но если объективно, то не могли мы так провально отиграть.
    Фото с игры тут - https://drive.google.com/drive/folde...mc?usp=sharing

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 20170409_115555.jpg
Просмотров: 20
Размер:	105.1 Кб
ID:	90536

  15. #1315
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    Тьоска, на рахунок поділу ти правий на 50% процентів. А тому я постараюсь виправдатися. Я ніколи не рахував ЗУБРІВ І ВАС слабкими командами! І тому ви буди разом. Так, я знаю ту територію, -грав там разів 5. А вот вся моя група постійно блудила і не могла зорієнтуватись, постійно перепитували куди по напрямку рухатись і в рацію і в перехожих. Тепер, що стосується самих гравців. Я, Алекс, Душик і остальні пенсіонери,-ти рахуєш що ми скрізь встигали і переломали хід гри? Реально нас просто виручили снайпера, і це факт. За всю гру я влучив в 5 ваших бійців, в той самий момент коли Сєржа фраги я змучився рахувати -стоячи за ним, поки Гнатів його не зніс. А твій малий? так він сам вибив нас всіх з червоної точки! Кого фізично, а кого просто змусивши тікати на базу на перезарядку. І остані 40 хв він сам її утримував! Ми навіть не стали лізни на його кулемет, а просто чекали штурму нашої бази.
    Карти місцевості: Я навіть незнаю де вони взялись в такому вигляді!? Так, вони просто приблизні і можливо мальовані від руки. Моя провина, але я навіть незнаю де їх взяти "правильні" , тому і ставив мітки, щоб хоч якось привязатись до місцевості.
    Все це в подальшому я постараюсь виправити.
    А на рахунок рівноціності сил,-я був впевнений, навіть думав, що ми програємо.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  16. #1316
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    14 травня, Брюховичі парковка-ліс. Збір 10.00. Шикування -брифінг-ділення 10.20 , 10.35 вихід на позиції для гри, в 11.00 СТАРТ.
    Нічого нового придумувати не будемо, повторимо гру з прапорами і сейфами, -тільки на Німецькій і базі№2.
    Старт гри в 11.00 закінчення о 16.00.
    Последний раз редактировалось efemchuk; 12.05.2017 в 14:17.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  17. #1317

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    +2

  18. #1318

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    +3

  19. #1319

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    The Unit 5+

  20. #1320
    Оператор Аватар для beit
    Регистрация
    14.10.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Сфинкс
    Сообщений
    121

    Re: Игры / Тренировки в Брюховичах

    2+....

+ Ответить в теме
Страница 66 из 74 ПерваяПервая ... 16566162636465666768697071 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Игры и Тренировки на Сихове
    от BarmaLINI в разделе ІГРИ
    Ответов: 1427
    Последнее сообщение: 08.11.2020, 20:53
  2. Тренировки/игры: когда и где
    от mr.Stitch в разделе Загальний
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 14.02.2012, 18:50
  3. Игры и тренировки в Каховке
    от ERA-NAVIGATOR в разделе Херсон
    Ответов: 75
    Последнее сообщение: 29.10.2008, 10:48
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама