+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 55

Тема: Прижки з парашутом

  1. #1
    Mar Kiz
    Guest

    Прижки з парашутом

    Для всіх,хто хоче перевірити свою силу духу, взнати чим пахне небо)) пропоную організуватись на прижки.
    22 березня, на аеродромі Цунів відкриття сезону.
    Але! залежатиме від погоди ! Тобто якщо вітер швидший хоч на 1 м/с, вам пригнути не дозволять.Будьте до цього готові.




    Ціна першого прижка біля 290 гривень і уточнюється. Підготовка і оплата на місці.

    Бажаючим прошу зголошуватись в лічку.

  2. #2

    Re: Прижки з парашутом

    Цитата Сообщение от Mar Kiz
    Для всіх,хто хоче перевірити свою силу духу, взнати чим пахне небо)) пропоную організуватись на прижки.
    22 березня, на аеродромі Цунів відкриття сезону.
    Але! залежатиме від погоди ! Тобто якщо вітер швидший хоч на 1 м/с, вам пригнути не дозволять.Будьте до цього готові.




    Ціна першого прижка біля 290 гривень і уточнюється. Підготовка і оплата на місці.

    Бажаючим прошу зголошуватись в лічку.
    Підготовка до стрибка за день ? Чи все відбувається в один день ?

  3. #3

    Re: Прижки з парашутом

    Есть желание сделать командное десантирование (количество до 10 чел) . И такой вопрос если у кого-то не первый прыжок цена такая же?

  4. #4

    Re: Прижки з парашутом

    Цитата Сообщение от Yulik
    И такой вопрос если у кого-то не первый прыжок цена такая же?
    Во Львове, как правило (в предыдущие года), первый прыг в сезоне стоил, как первый. Второй и третий в сезоне - дешевле. Для спортсменов - отдельные расценки.
    З.Ы. Тут ещё тема про прыжки с парашютами: viewtopic.php?f=1&t=11868
    З.З.Ы. Кстати, по нашей информации, предположительно, цены должны быть прошлогодними, т.е. ~270 грн на конец сезона 2008 за первый прыг.
    Лучше день потерять, а потом за 5 минут долететь (с) м/ф "Крылья, ноги, хвост"

  5. #5

    Re: Прижки з парашутом

    А декілька років тому помниться пригали по 25грн...

  6. #6

    Re: Прижки з парашутом

    Привіт усім! Так що там із стрибками?! З квітня будуть.. , чи це одноразова акція?

  7. #7
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Прижки з парашутом

    Є бажання пострибати із парашутом. Стрибки виконуватимуться вперше, але є питання: 1) Остаточна ціна, 2) час скільки займає підготовка на місці, 3) висота з якої здійснюється стрибок. Дякую.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  8. #8
    Mar Kiz
    Guest

    Re: Прижки з парашутом

    Хочеться організувати всіх на один день,а свої корективи внесла погода, тому чекаємо ще пару тижнів...приблизно 11-12 квітня.
    Висота прижка 900-1000 метрів. Підготовка займає декілька годин, тому треба прибути на аеродром зранку.

  9. #9

    Re: Прижки з парашутом

    Цитата Сообщение от Mar Kiz
    Хочеться організувати всіх на один день,а свої корективи внесла погода, тому чекаємо ще пару тижнів...приблизно 11-12 квітня.
    Висота прижка 900-1000 метрів. Підготовка займає декілька годин, тому треба прибути на аеродром зранку.
    В такому разі скажіть будьласка як організуватись... хотілось би:
    1. коли і де зустрітись, щоб групою зі Львова їхати у Цунів.
    2. як Вас впізнати, адже я нікого не знаю, може номер тел.
    2. що і скільки мати при собі (грн, вимоги до одягу) - хочаб приблизно.
    3. чи є якісь обмеження ( вага, зріст, стан здоровя, кількість людей).
    4. транспорт яким будемо добиратись... може є якісь варіанти

  10. #10
    Mar Kiz
    Guest

    Re: Прижки з парашутом

    Добратись можна
    потягом Мостиського напрямку, вийти на зупинці Затока, не Цунів!(звідти йти далі). Переходите залізницю, в протилежну сторону від села. Пішки мальовничим полем хвилин 15 в напрямку лісу. Орієнтуватись на будівлі аеродрому. При підході до злітної смуги, звернути увагу чи ніхто не збирається приземлятись чи взлітати. Рух в цей час буде жвавий.
    Або
    автомобілем до Городка, в самому містечку повернути на Івано-Франково.Не дуже хороша асфальтова дорога кілометрів 3. Далі поворот наліво (має бути невеликий вказівник"Аеродром"), грунтовою дорогою через поле кілометрів 1,5 і лісом метрів 300-500.
    А краще я дам сюди оголошення про зустріч в якомуь умовленому місті.
    Форма одягу -гм...головне берци, а як ви будете виглядати, антуражно чи ні, вже ваша справа.
    Обмеження по віку, здається 18 років.
    По вазі 120 кг максимум і мінімум 60 , поправте мене,якщо помиляюсь.
    Стан здоровя ....навіть не знаю що сказати. Перед прижком проходиться медогляд. Лікар може забракувати якщо соплі до землі чи просто критичні дні ))), тому краще утриматись від поїздки в такий день.
    При собі мати паспорт,енну суму грошей, тормозок .

  11. #11
    Mar Kiz
    Guest

    Post Re: Прижки з парашутом

    Якщо назбирається 9-10 чоловік ( на один підйом літака),то в цю суботу, 4 квітня можуть здійснити прижок. Бажаючі! Вирішуйте до вечора четверга 2 квітня,і мені в ПП свої дані.
    Ціна першого прижка 250,00 гривень.

  12. #12

    Re: Прижки з парашутом

    А весною 2010 будуть прижки????
    Пишіть коли і скільки коштують

  13. #13

    Re: Прижки з парашутом

    Є можливість ще й осінню 2009 пострибати.
    http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic. ... &start=405
    Якщо є бажання, зголошуйтесь
    ....

  14. #14

    Re: Прижки з парашутом

    та міні на осінь непідходить нажаль((
    ше 18 нема)
    хочу пригнути з парашутом ше ніколи непригав
    хто пригав які перші враження перед і після першого прижка?????
    і парашут там дають чи свій???)))

  15. #15

    Re: Прижки з парашутом

    TaRaS_R ну наскільки мені відомо парашут то не така річ яку може тримати кожен в себе дома під діваном, хоча якщо маєш свій, то будь-ласка А якщо серйозно, то парашут звичайно ж дають в оренду на час виконання першого ознайомчого стрибка.
    http://extreme.lviv.ua/forum/viewforum.php?f=13 ось тут можеш прочитати розповіді людей, які стрибали і описали враження своїх перших стрибків.
    http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=267 а тут знайдеш відповіді на більшість питань, які можуть виникнути в тебе перед здійсненням стрибка.
    Бажаю весною стрибнути
    ....

  16. #16

    Re: Прижки з парашутом

    ага дякую

  17. #17

    Re: Прижки з парашутом

    Может это будет кому-то интересно, ЗАТ "СКАЙ-ГРУП" предлагает в рамках страйкбола реконструировать какое-либо историческое событие с десантированием личного состава.
    Лучше день потерять, а потом за 5 минут долететь (с) м/ф "Крылья, ноги, хвост"

  18. #18

    Re: Прижки з парашутом

    Так как не один раз прыгали (все жывы, здоровы), знаем професиональный подход ЗАТ "СКАЙ-ГРУП". Инструкторский состав (профессиональные военные) к организации прыжков с парашютом подходят с повышенным вниманием к безопасности каждого прыгающего.
    Потому можно предположить, что реализация такого действа подарила бы массу незабываемых ощущений всем играющим.
    Вопрос только как быть с погодой? Позволят ли погодные условия провести десантирование во время игры?
    ....

  19. #19

    Re: Прижки з парашутом

    не думаю что многие подпишутса на прижок в полной снаряге , темболее с приводом , его легко можна сломать , не боевой же

  20. #20
    silent warrior Аватар для =Lex=
    Регистрация
    30.04.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    "Гюрза"
    Сообщений
    411

    Re: Прижки з парашутом

    В цій темі http://airsoft.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=38937 описано як це відбувалось насправді у Києві. Думаю це дуже хороша думка. Особисто я підписався-б на прижок в повній снарязі з приводом, благо він в мене "десантного" типу - АКС-74, а ті хто бояться за свої привода хай скачуть без них, або просто спостерігають як це роблять інші. Я — за, однозначно, думаю зможу підтягнути ще декількох десантників зі своєї команди
    beware me, I'm after you

+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 123 ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама