+ Ответить в теме
Страница 2 из 11 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 214

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

  1. #21

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    На першому Сталкері не був (команда їздила).Всі задоволені.
    Почитав дискусію і виникло запитання - про капюшони. Це обовязковий елемент одягу сталкера, чи обовязково повинен бути одягнений???
    Якщо друге - то ви здорово обмежуєте гравців, питання не тільки "комфортності" (день в капюшоні навіть горки - не солодко) а і питання самої гри - доволі обмежений огляд і звідси різні можливі "наслідки"

  2. #22

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Для ідентифікації сталкера, вважаю, буде достатньо синіх джинсів і наявності парки/куртки...
    а капюшон це занадто... уявіть 30С і в капюшоні... однозначне знущання, як і біг в противогазі
    в мене пропозиція... шеврони/повязки для всіх окрім сталкерів та мутантів
    Виготовити шеврони немає великої проблеми, антуражно і багаторазово... "как бы на вырост"

    Доречі, чому не NON Stop?

    Зробити викиди на 1 год наприклад 18.00-19.00 23.00-00.00 05.00-06.00 10.00-11.00 хочеш граєш, хочеш шаришся, хоч позмінно... все залижить від вибору (для сталкерів) і команди голів угрупувань (свобода/долг/військові) є вартові .. диверсії ..і тд... вся "прелесть" нічних...

  3. #23
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Товариші, не потрібно роздувати з мухи слона. Пропоную компроміс, нехай сталкери носять скажімо сині бандани, в такому випадку і форму ніхто не порушує (можливо хтось не хоче бути у джинсах ітд) і виглядає антуражно (кожен клан може мати власну бандану ітд, хоча це опціонально). "И овцы целы и волки сыты" (с)
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  4. #24
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    З капюшоном це Ви дали Це треба відмінити, для прикладу походіть годин 5 просто по місту це не зручно і обзор зменшується, принаймі суджу по собі. Це моя особиста думка!
    І про найманців незрозуміло навіщо вони взагалі?

  5. #25
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]З капюшоном це Ви дали Це треба відмінити, для прикладу походіть годин 5 просто по місту це не зручно і обзор зменшується, принаймі суджу по собі. Це моя особиста думка!
    І про найманців незрозуміло навіщо вони взагалі?
    Шоб сталкерів жучити найманців же більше десятка разом, а сталкерів три - чотири. І війна в них така як між ДОЛГом і Свободою.

  6. #26
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Найманці - інструмент організаторів, призначений для "корегуання" ситуації на полігоні.
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  7. #27

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Шоб сталкерів жучити найманців же більше десятка разом, а сталкерів три - чотири. І війна в них така як між ДОЛГом і Свободою.
    А давайте введіть найманців-найманців, щоб найманців жучили, або найманців сталкерів... ПРОДОВЖУЮЧИ ІРОНІЮ Hamul
    Маячня..якщо в тому плані... для чого робити завідома рівність

  8. #28

    Cool "Сектор 7"

    Ну який вам (сталкерам) прикол зібратись всім разом і діяти як 1 команда?

    Для того є ДОЛГ і СВОБОДА а сталкери мають бути скрізь... і тут і там... в них будуть такі квести яких не буде в Долга чи СВОБОДИ,
    + вони зможуть пройти там де не зможуть ДОЛГ чи СВОБОДА (а їм туди треба буде... ) шо в свою чергу підвищить їх вагу для угруповуваннь

    Цитата Сообщение от Jones [Venom
    ]ви здорово обмежуєте гравців
    Цитата Сообщение от mzig
    капюшон це занадто...
    Цитата Сообщение от NoX
    нехай сталкери носять скажімо сині бандани
    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]З капюшоном це Ви дали Це треба відмінити
    Ок, капюшон відмінено. Хочете бандани, хай будуть бандани...

    Цитата Сообщение от NoX
    Найманці - інструмент організаторів, призначений для "корегуання" ситуації на полігоні.
    вірно... хоча в них буде своя сюжетна лінія... Теоретично кожен (якшо буде мати звязки) зможе скористатись їх послугами... аби грошей вистачило.

  9. #29
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Зіг, то іронія була взагалі то

  10. #30
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Доброго дня товариші по-айрсофт зброї, друзі, знайомі і не знайомі. От нарешті вирвався на простори інтернету якого мені не вистачає в розрізі організації гри
    Ну, що ж, бачу із форума це перетворилось в чат , ну і хай так буде, нічог опоганого в цьому не має (єдиний мінус, що побільше б РІЗНИХ людей хотілось би почути\почитати).
    Отже, як вже написали на форумі, ми ведемо мирну дискусію, то і я виступлю із своєю пропозицією мирною. Без іронії, сарказму, агресії і т.д.
    Давайте зробимо так:
    1) Сталкери - 25 чол, ДОЛГ -25 чол, СВОБОДА - 25 чол. і Військові - 25 чол. Ну це так, що б не було "3-є" проти грядки. І повний так сказать баланс сил! Всі рівні! Ну щоб ніхто "щічки не надував", що їх мало, а проти них всі і ще й більше! Закинемо якусь "струйову штуку" в ліс, і хай її всі шукають і воюють, тіпа хто знайшов той мАлАдЄц.
    2) Найманців приберемо взагалі! Ну на фіг вони нам реально? НУ просто якась забаганки оргів, чим вони думали хер поймеш. Та кому вони там нада!? Забираємо!
    3) Дрес-код відміняємо повністю. Обклеїмось лентами як минулого разу. Ну для чого, щось вдосконалювати? Всім же ж було добре? А тут "відітєлі якісь нововвєдєнія"! Знов організаторський брєд.
    П.С. Причому про бандани, я повністю згоден! І мені сподобалась ідея про різні кольори бандан. Але для чого різні якщо старкеське братство то одна банда! Стосовно капюшонів, це мій прокол, я це признаю. Не врахував, що то вже літо буде!
    4) Для чого рольові персонажі із всієї команди Ш.Т.У.Г.? Теж випущу всіх своїх "на поле" хай потішаться, повоюють! Нафіга рольові моменти на грі? Зробим як і першого разу, один бар, і науковця.
    5) Випустимо пару монстрів, для затравочки.
    6) Ну і в кінці кінців називаємо то все СТАЛКЕР!!! Назва є? Є!
    П.С. Тільки не треба зараз буде розводити писанину, що то я вже образився\гоню собі\чим думаю\з бронєпоїзда і .т. Я реально питаю так піде? Чи ви думаєте, що я для себе стараюсь зробити хорошу гру, в якій ні я ні моя команда не воюють, а ГРАЮТЬ свої РОЛЬОВІ ролі, щоб вам же ж було цікаво!!! Якщо не помиляюсь...минулої гри, один із теперешніх дописувачів написав (цитую приблизно, але із збереженням змісту) - "За РОЛЬОВИМИ іграми майбутнє"(с). Я знаю, що мова почалась за капюшони, але вона переростає в "нездорові явища оргів", що мене як орга і мою команду...м"ягко кажучи трохи гнітить.
    П.С.С. Я тільки ЗА, за здорову критику нюансів гри, а не сценарію, оскільки це МІЙ сценарій! От найманців вже не треба? Моноліт дати? Що ще треба? Нового монстра?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  11. #31
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Таір, найманці то адекватний інструмент впливу на гру (якщо використовувати доцільно і не перегинати палку), така практика використовується всюди (на іргах "толкієністів" також присутні такі персонажі - дракони, валькірії ітд, тобто ті хто виконують волю оргів і самі грають), хоча тобі вирішувати. Бандани то просто адекватний вихід із "тупикової" ситуації коли "одні не хочуть, а іншим треба" (с), просто від такого рішення оргам не гірше (взагалі), а гравцям легше (значно!). Також, прошу звернути увагу на назву "форум" - площа у Стародавньому Римі, де збирався люд і чинив суд, вирішував якісь питання, де кожен може сказати будь-що, а "народ" вже буде вирішувати правильно це чи ні, тому "ображатись" на таке просто як ображатись на собаку яка гавкає. Потрібно виносити щось цікаве чи слушне (на данний момент) і це з урахуванням того, що всім не догодиш, а незадоволені будуть завжди.
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  12. #32
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    NoX
    Згоден із тим, що -
    Цитата Сообщение от NoX
    Бандани то просто адекватний вихід із "тупикової" ситуації коли "одні не хочуть, а іншим треба" (с), просто від такого рішення оргам не гірше (взагалі), а гравцям легше (значно!).
    Через то і вибачився! Мій прокол і я його признаю.
    Окрім того: ДРЕС-КОД ДЛЯ КОМАНД ВІДМІНЕНО!!!!
    Будуть лєнточки, але вже із якимось додатками, щоб хоч якось було антуражніше ніж першого разу. Думаю із цим сперечатись не будемо?
    Стосовно назви і значення форуму, то це прекрасно розумію. Але хочу нагади, що саме на сходах форуму було вбито Цезаря невдоволеними. (Це моя НЕ манія величі, просто факт... )
    Я не "ображаюсь" я висловив "свою мирну думку", причому адекватну (ну це я може так думаю ).
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  13. #33
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Ну, що ж....Даю на розтерзаніє форумчанам. Тільки одне прохання: по-суті критику пишіть, чи шо ви там будете писати!
    Надіюсь, що про капюшони і дрес-код вже мови не буде? Вже із цим все вирішено!

    Додаток до гри: АРТЕФАКТИ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ.

    Вже ВІДОМІ АРТЕФАКТИ та їх властивості:
    1- «Вікінг» – Перебування в мертв’яку зменшується на 15хв. Єдиний артефакт який при смерті гравця залишається в нього і не забирається! Його можна лише продати, обміняти, подарувати ну і крайняк просадити в барі.
    2-«Зірка пустелі» - Знаходження цього артефакту в спец рюкзаках із артефактами, робить все, що знаходиться всередині його, ніби невидимим ( в т.ч. шкури вбитих монстрів). Це фактично свідчить про те, що всі артефакти будуть знаходитись у власника і він їх ніколи не втратить під час смерті, чи мародерства з боку агресивних супротивників під час обшуку оскільки їх, завдяки артефакту, не видно!
    3-«Кактус ЧАЕС» - Артефакт дає можливість перебування на забрудненій території «Х-2», без захисних спецзасобів на протязі 30 хвилин.
    4-«Псіх» – Дає можливість гравцю потрапити на аномальну територію (це не стосується локації «Х-2») на 3 хв. І дає варіант взяття із забрудненої зони лише одну річ (конверт), яка там буде. По виходу із аномалії, гравець несе конверт і артефакт в один із барів. Де у присутності гравця та бармена конверт відкривається. Що там буде написано (певна сума грошей, різні важливі підказки, цінні речі і т.д.), те і видає бармен гравцю на місці, а забирає в нього артефакт «Псіх».
    5-«БРВ» – захищає від монстрів лише типу кровосос. Тримається на витягнутій руці в напрямку кровососа. Оберігає гравців у радіусі 3 метри від артефакту.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  14. #34

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Дайош "Дружбу" пилить дрова будем.
    Пропоную:
    1)Розпізнавальні знаки у вигляді шеврошів (треба допоможу у вигтовленні) для свободи, долга, військові...
    2)Сталкери обовязково джинс і наявність рюкзака без розгрузів...
    3) Найманці міняють шеврони в залежності від того на кого працюють... щоб не було казусів..."ви ж тільки, що були за нас", в кожного командира будуть запасні для найманців так само і для замовлених сталкерів...видно зразу ху із ху
    3)Розділені лагері / мертвяки (де можна буде тримати власні речі для ночівлі..і тд.)
    4) Нічна гра з викидами ( на 1 год наприклад 18.00-19.00 23.00-00.00 05.00-06.00 10.00-11.00), хто хоче грати грає... решта сплять, триндять, їдять, але в лагері... ніяких тусовок біля машин..хіба по великій нужді
    5) Вирішувати хто буде спати, хто на вахті...для угрупувань-командири, сталкери...як сталкери...
    6)Лагеря ігрові, але не стріляльні зони (тобто можна вночі покрастисть, вкрасти щось і втікти, але без застосування пневматичної зброї...вітаються резинові ножі)...
    7) рюкзаки або інші трофеї зберігати в одному місці при ночівлі або переміщенню по лагері...щоб стирити можна було б

  15. #35

    Cool "Сектор 7"

    Стосовно нічної гри...

    Територія складна \ велика. Наша локація знаходиться посеред лісу, вдень там заблудитись зовсім не складно а про ніч і мова не йде.
    Кожного року там проводяться змагання з пішохідного туризму і кожен рік як мінімум 1 команда блудить (при тому шо в них є карта місцевості компаси і все таке)...
    Вдень там буде вивішено багато різного роду орієнтирів... а вночі? 1 поворот не в той бік і вас чекає з 10 кілометрів абсолютно однакового лісу...
    Рано чи пізно ви звісно з нього вийдете але ДЕ??? Як вас шукати вночі?

    Слухаю ваші пропозиції...

  16. #36

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    а кого...їб...?
    навігатори і рації ніхто невідміняв...+ світлові орієнтири... абсорбент + фосфор для помітки свого шляху + багаття... + шарманку з музикою... матюкатор ...страшно..сидиш в лагері
    і в Сихівському лісі теж..не конче... але нічого...Шаман проводить свої "Границі"...
    Вовка боятись в ліс не ходити...

  17. #37
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    Дайош "Дружбу" пилить дрова будем.
    Пропоную:
    1)Розпізнавальні знаки у вигляді шеврошів (треба допоможу у вигтовленні) для свободи, долга, військові...
    2)Сталкери обовязково джинс і наявність рюкзака без розгрузів...
    3) Найманці міняють шеврони в залежності від того на кого працюють... щоб не було казусів..."ви ж тільки, що були за нас", в кожного командира будуть запасні для найманців так само і для замовлених сталкерів...видно зразу ху із ху
    3)Розділені лагері / мертвяки (де можна буде тримати власні речі для ночівлі..і тд.)
    4) Нічна гра з викидами ( на 1 год наприклад 18.00-19.00 23.00-00.00 05.00-06.00 10.00-11.00), хто хоче грати грає... решта сплять, триндять, їдять, але в лагері... ніяких тусовок біля машин..хіба по великій нужді
    5) Вирішувати хто буде спати, хто на вахті...для угрупувань-командири, сталкери...як сталкери...
    6)Лагеря ігрові, але не стріляльні зони (тобто можна вночі покрастисть, вкрасти щось і втікти, але без застосування пневматичної зброї...вітаються резинові ножі)...
    7) рюкзаки або інші трофеї зберігати в одному місці при ночівлі або переміщенню по лагері...щоб стирити можна було б
    1) Шеврони? Можна і шеврони, але бувши на кількох іграх із їх використанням (Нетішин і Кам-Подільський) не все там із ними гладко було, тоді, хоч і були різних кольорів. Думаю, якщо так то якісь ленти, на манер ближчих до антуражних. Ще поки думаємо над цим. Хоча така ідея дуже хороша! А якщо б її поєднати ще із формами, для кожної із сторін (типу мінімального дрес-коду про який писалось), то ця ідея на вагу золота!
    2)Ну це вже питання по дрес-коду. Зараз почнеться мова, про джинси, про те, чого це без розгрузки бігати і т.д. Ідея хороша, як і використання бандан.
    3) Ну таких питань і не повино бути, оскільки найманці нікому нічого не винні. Виконали завдання, бабло зрубали і "всьо"! Тим більше в них частково своя сюжетна лінія буде.
    4) Нічна гра то добре, але тут мій зам діло говорить. Таке бувало і не раз. А локація не буде 500 на 500 метрів. Значно більше, і території будуть дальні, де хабар не кислий може бути)))
    5) чит. 4 пункт Хоча вартові і т.д. і так будуть, оскільки монстри шастати по території будуть і заглядати на "огоньок".
    6) Тут трошки не вписується в сценарій... Це вже треба буде добре подумати, як би то воно мало бути. Бо бази і їх охорона то важливий елемент гри. Стосвоно різних мертв"яків, то воно десь так і буде.
    7) чит 4 пункт.

    Вообщем так як написав mzig і є адекватні пропозиції. Тепер їх застосувати залишилось . Дякую за хороші пропозиції, обов"язково (якщо і не все) врахуємо це!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  18. #38
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    1)Розпізнавальні знаки у вигляді шеврошів (треба допоможу у вигтовленні) для свободи, долга, військові...
    ІМХО шеврони менші за повязки на руці, тому роздивитись буде важче.
    Цитата Сообщение от mzig
    2)Сталкери обовязково джинс і наявність рюкзака без розгрузів...
    А тут взагалі. Якшо один бункер, то розгрузки і так не треба, але коли оберемок механ. ЇХ по кишеням розкладати? А потім труситись, чи не випаде десь часом, або при падінні на бік, шоб не зламалась. Не гоже без розгрузок буде. Звичайно можна рожки в рюкзак, але в бою жити будеш рівно стільки, скільки шарів в звязаних механах.

  19. #39

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Цитата Сообщение от mzig
    1)Розпізнавальні знаки у вигляді шеврошів (треба допоможу у вигтовленні) для свободи, долга, військові...
    ІМХО шеврони менші за повязки на руці, тому роздивитись буде важче.
    Цитата Сообщение от mzig
    2)Сталкери обовязково джинс і наявність рюкзака без розгрузів...
    А тут взагалі. Якшо один бункер, то розгрузки і так не треба, але коли оберемок механ. ЇХ по кишеням розкладати? А потім труситись, чи не випаде десь часом, або при падінні на бік, шоб не зламалась. Не гоже без розгрузок буде. Звичайно можна рожки в рюкзак, але в бою жити будеш рівно стільки, скільки шарів в звязаних механах.
    1 по шевронам..хто казав що вони маленькі мають бути... 10*10см мін так от як в київських кроликів
    2 проблеми індейців... що заважає економити на патронах?? є ж ігри з обмеженням по боєзапасу 100-300 шарів... відстпіив перезарядився..інший сталкер прикрив/допоміг...
    антуражніше товаріщі ...антуражніше
    на рахунок нічної...а кому хто казав що на всій території потрібно грати... на місці коровників..самий раз..ігри з фонарями...мммммммм

  20. #40
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Ах вот воно шо. Розгрузки в сталкерів не антуражні по твоєму. В нас зона не Стругацьких. В нас в зону ходять не з одним рожком. Сталкери тим більше.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 11 ПерваяПервая 1234567 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 15:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама