+ Ответить в теме
Страница 3 из 11 ПерваяПервая 12345678 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 214

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7" 13-14червня 2009р.

  1. #41

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Ах вот воно шо. Розгрузки в сталкерів не антуражні по твоєму. В нас зона не Стругацьких. В нас в зону ходять не з одним рожком. Сталкери тим більше.
    Рюкзачок і побіг... від того сталкери мобільніші...
    Я дав пропозицію...
    Рюкзак то антуражна штука... скіко влізе стіко візьмеш... як в грі... не влазить... бігом никати...

  2. #42
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    В тебе холівар з розгрузками? Чи просто ненависть? Розгрузки для того і придумані, шоб БК був укладений компактно, і завжди був на підхваті. До рюкзака в бою нема швидкого доступу, а до підсумків у розгрузці є. Розгрузки продаються у всіх мисливських магазинах, дістати їх не проблема. Тому я вважаю недоцільно забороняти розгрузки.

  3. #43

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    В тебе холівар з розгрузками? Чи просто ненависть? Розгрузки для того і придумані, шоб БК був укладений компактно, і завжди був на підхваті. До рюкзака в бою нема швидкого доступу, а до підсумків у розгрузці є. Розгрузки продаються у всіх мисливських магазинах, дістати їх не проблема. Тому я вважаю недоцільно забороняти розгрузки.
    Та є у мене розгрузка... все в мене є... але ж гра специфічна, рольова...
    не бачив я сталкерів з розгрузами... не бачив...

  4. #44
    Mercenary Аватар для Masta
    Регистрация
    21.07.2008
    Адрес
    м. Луганськ
    Команда
    НАЕМНИКИ
    Сообщений
    17

    Cool Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Наприклад
    як швидко плине час?

  5. #45
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Ти знаєш, я сталкерів взагалі вживу не бачив Тільки в грі, і по книжкам Сталкери все ж не грибники.

  6. #46

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Hamul
    Ти знаєш, я сталкерів взагалі вживу не бачив Тільки в грі, і по книжкам Сталкери все ж не грибники.
    А я бачив )))
    Я тільки за, щоб ти був таким... але не всім це під силу ..тому...

  7. #47

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    .............

  8. #48

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    і чим більше зусиль додасть кожен для створення свого образу... залежить реалістичність гри.
    Минулого року, мені не склало великого труда зробити мінімальний антураж... хоча і розумію, що на фоні масового пофігізму до антуражності і дрескоду ,я був, як біла ворона або просто кажучи 2дебіл" ... незважаючи на це, я був гордий що не полінився
    http://io.ua/6449365p

  9. #49
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    і чим більше зусиль додасть кожен для створення свого образу... залежить реалістичність гри.
    Минулого року, мені не склало великого труда зробити мінімальний антураж... хоча і розумію, що на фоні масового пофігізму до антуражності і дрескоду ,я був, як біла ворона або просто кажучи 2дебіл" ... незважаючи на це, я був гордий що не полінився
    http://io.ua/6449365p
    Отут ти точно підмітив! Ти був самим сталкеровитим із усього братства (ну ще БЕРТ із "100 пудів" весь в чорному і в шоломі! Ну реальний боєць ДОЛГА!) яке приїхало на гру, а це не мало не багато 86 чоловік! А ти був не "дебіл", а реально підготовлений человєчєк на рольову гру!
    А от теперешній дрес-код, кому треба? От вже в аські деякі "в перспективі" ДОЛГовці, кажуть, що чорне то трохи "не в тєму", бо: "жарко літом в чорному", "чорного нічого не маємо" ну і т.д. Просто одна справа, що орги територію роблять, щоб ВСІ відчували себе як на території ЧАЕС (хоча це і буде ліс, але це буде РІЗНОМАНІТНИЙ ліс! Як ми це зробимо? Побачите!). А реалістичність не буде від одних оргів залежати, але й від гравців, які їдуть на рольову гру! Яким сталкери це маленькі свої клани, а не ГРУПІРОВКА! Кому ДОЛГ то чорні "хлопаки"! Для яких науковці не ходять аби в чому, а в БІЛИХ халатах!!! А МОНСТРИ В МАСКАХ БІГАЮТЬ... ЛЯ ЧОГО ЦЕ ВСЕ? дЛЯ БІЛЬШОЇ РЕАЛІСТИЧНОСТІ!!!А в барах буде не гірше ніж на фотках, що ти виклав!

    П.С. ВВОДИТЬСЯ КІЛЬКА ПОДАРУНОЧКІВ\СЮРПРИЗІВ ДЛЯ САМИХ АНТУРАЖНИХ ЖИТЕЛІВ ЗОНИ ІЗ ВСІХ КОМАНД!!! Хто найбільше відповідатиме, якщо і по не адекватним правилам оргів, то хоча б по комп.ігри чи книжках, по чому собі там хочете. Вообщем подарунки чекають.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  10. #50

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    І ще одне...пропоную:

    відмінити правило для сталкерів
    "угрупування сталкерів не більше 3х чол"
    замінивши

    "Група повинна складатись з тих бійців і тої кількості ,які були зарегані, як команда або угрупування позакомандників, з обовязковою умовою "ОРИГІНАЛЬНІ ЗНАКИ ВІДМІННОСТІ" (для прикладу ..одинакові куртки, шефрони не повсякденного використання, шарфи, бандани, джинси, рюкзаки,сумки, противогази, распіратори......... і аж ніяк не чорні чи оливові бандани)

  11. #51
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    mzig

    Хороший задум і досить адекватний! 100% підтримую!
    Отже: якщо команда приїхала за сталкерів в складі 7 чол, кожен повинен мати свої тільки їм властиві речі хай це навіть буде колір бандан (розові\фіолетові чи які там ще ). Якщо приїхав склад команди в 2 чоловіки, то вони теж мають мати свій колір тих же ж бандан, рюкзаків та будь що!!! Хто буде 1 чи 2 грати за сталкерів, те ж саме! І гроші заброляєте ви для себе! Маєте свій клан, до яких можуть бійці-одиночки ІНКОЛИ приєднуватись, але не постійно! Віднесіть до цього із розумінням, що додаткового угрупування на ГРІ НЕ ТРЕБА! Потрібні сталкери, яких основна задача завдання виконувати + заробляти на прожиття гроші.
    Вообщем відчуваю, що треба буде трохи правила поміняти, але поки, ще давайте свої зауваження, кому і що там не подобається? Щоб потім скопом викласти все.
    При реєстрації, одразу будемо визначати колір! Хто реєструється, скидає гроші, той і перший вибирає собі колір бандан, чи, чим там вони будуть відрізнятись. Вже на ваш вибір!
    Що робимо тоді із ДОЛГом? Чорне присутнє чи ні? Так бачу треба про дрес-код особо говорити! ДОЛГовці, де ви є? Озвіться!!!!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  12. #52
    Оператор
    Регистрация
    24.03.2008
    Адрес
    ......
    Команда
    .........
    Сообщений
    268

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Бачите пацики, яка фішка, не всі сталкери одинакові, кожного в зону привела своя дорога, може мужик, до зони справді був грибником, може він бувший мент, а може він служив на кордоні зони, і втік в зону, а може він до зони воював в двох, трьох, пяти гарячих точках. Таких, може, я можу налічити до бісиків. В сталкерів нема якогось виділеного дрес коду, як в ДОЛГа, сталкери самі собі і генерали і зампотили, тому вибирають спорядження, яке їм зручне і вигідне. Тому я відверто не підтримую голе пузо і сидор за спиною. В мене мізків вистачить в зону іти нагруженим, шоб у випадку чого, як мінімум, забрати з собою не одного противника, а ви собі придумуйте, шо завгодно.
    ЗІ. якшо буде треба, я привезу ОЗК і буду в ньому лазити.

  13. #53

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    ТО вирішувати оргам...хоча я розумію чому саме ти такий аватар вибрав
    ДОРЕЧІ розгрузки натому фото теж немає... модифікований антирадіаційний костюм... з двома сумками

  14. #54
    Новобранец Аватар для NoX
    Регистрация
    21.11.2007
    Адрес
    Рівне
    Команда
    Legio X Gemina
    Сообщений
    15

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Я особисто не розумію в чому суть суперечки. Руслан вже два рази написав про відсутність дрес коду, також прошу не переходити на особистості (аватара/країна/національність ітд) то особиста справа кожного.
    Про сталкерів можна багато чого сказати - є новенькі які дуже схожі на ті фото що викладені вище, вони ходять по більш менш безпечним територія і збирають "пух" (хто читав книги той мене зрозуміє), люди якій мають більше досвіду і топчуть зону не перший рік ходять глибше, відповідно їх "експедиції" небезпечніші, що тягне за собою покращення бек паку. А на рахунок розгр. жилета приведу приклад, навіть якщо не брати до уваги ворожих сталкерів, зустріч із собаками закінчиться негативно для групи людей яка не зможе швидко перезарядити зброю. І це не єдина ситуація такого плану. Тому пропоную припинити безглузду суперечку, а викладати картинки з гри (комп), вважаю не доцільним, адже там малювали без збереження реалізму (хто грав той зрозуміє), а про обкладинки книг на тему сталкера взагалі мовчу...
    Рьяная отвага бесполезна против умелых пуль (с)

  15. #55

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Добрий вечір! А у москалів сталкери з рюкзаками

  16. #56
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Чесно..перший раз не знаю навіть, що написати. А якось переливати "з пустого в порожнє" не має вже ні сил, ні бажання. За що ми хоч "воюємо"? За дрес-код? За що?
    ТОж вроді вже капюшони відмінили! Знову якийсь негаразд. Почали за джинси і розгрузки... Потім якісь грибники вилізли... І московські рюкзаки на сталкерах. Ще є бандани! Тепер вже не бандани головна вісь питання, а фіг знає, що. Чи вже немає бандан, чи ще є? Якби я знав, що саме по такій цікавій речі як дрес-код будуть такі суперечки, та я б вжитті не піднімав би ту тему. Подумав, так буде краще, реалістичніше, рухатись то треба ж якось, розвиватись в якихось планах і т.д. А тут на тобі: "Хотілось як краще, а получилось як завжди".
    Я не знаю, як хто...а я вже навіть нитку сперечання втратив. Звідки і що, хто, що хоче?
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  17. #57

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от Tair
    Я не знаю, як хто...а я вже навіть нитку сперечання втратив. Звідки і що, хто, що хоче?
    ніхто не сперечається..просто люди поділились на два табори:
    1) ті хто хоче грати в СТАЛКЕР (важливо реалістичність, дрескод, відповідність стилю, бажання пограти в рольову гру, випустити півмехани і бути лідером та з задоволенням грати)
    2) ті хто хоче пограти в СТРАЙКБОЛ (важливо кількість набоїв, побільше постріляти, і мінімум умов "лента за лентою набої подавай")

    Все.

    Зрозумійте, це РОЛЬОВА ГРА, вона вимагає відповідність першоджерелу. Перший сталкер був схожий на страйкбольну гру ПО МОТИВАМ СТАЛКЕРА.

    Надіюсь другою буде РОЛЬОВА ГРА СТАЛКЕР на базі страйкболу.
    ТОму пропоную вирішити кожному для себе що він хоче 1 чи 2.
    Якщо перший варіант то тоді... треба закотити рукава рукава і готувати костюм заздалегідь, пристосовуватись до правил оргів. В іншому випадку... зусрічаємось на звичайних іграх і тут жодних образ.
    Але це потрібно вирішити зараз...коли ще є час... без поспіху...
    Наголошую Це рольова гра.

    ІМХО. Зараз планую ще один проект і читаючи все це, задумуюсь, а не зарано ще це все... добре, що ще 35 грн в очі не попались

  18. #58
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Цитата Сообщение от mzig
    Цитата Сообщение от Tair
    Я не знаю, як хто...а я вже навіть нитку сперечання втратив. Звідки і що, хто, що хоче?
    ніхто не сперечається..просто люди поділились на два табори:
    1) ті хто хоче грати в СТАЛКЕР (важливо реалістичність, дрескод, відповідність стилю, бажання пограти в рольову гру, випустити півмехани і бути лідером та з задоволенням грати)
    2) ті хто хоче пограти в СТРАЙКБОЛ (важливо кількість набоїв, побільше постріляти, і мінімум умов "лента за лентою набої подавай")

    Все.

    Зрозумійте, це РОЛЬОВА ГРА, вона вимагає відповідність першоджерелу. Перший сталкер був схожий на страйкбольну гру ПО МОТИВАМ СТАЛКЕРА.

    Надіюсь другою буде РОЛЬОВА ГРА СТАЛКЕР на базі страйкболу.
    ТОму пропоную вирішити кожному для себе що він хоче 1 чи 2.
    Якщо перший варіант то тоді... треба закотити рукава рукава і готувати костюм заздалегідь, пристосовуватись до правил оргів. В іншому випадку... зусрічаємось на звичайних іграх і тут жодних образ.
    Але це потрібно вирішити зараз...коли ще є час... без поспіху...
    Наголошую Це рольова гра.
    Вот вона істина!!! Цей твій пост можна ставити за примірник всім на яку гру вони їдуть!
    Але все таки по дрес-коду нічого не ясно, хто що і нащо. Відчуваю сперечання ще будуть по ньому. Доведеться відкрити, ще видно одну тему, сугубо по додатках до гри, бо загубитись в цій тему можна простіше-простого стільки вже понаписували ми.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  19. #59
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    Якщо бог дасть здоровя і сил то буду грати за славний Долг, буду в чорному і з шевроном Долгу! Хто захоче грати в чорному той буде!
    Може справді на урбані а?

  20. #60

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод - "Сектор 7". 6-7 червня 2009р.

    повністтю підтримую що СТАЛКЕР має бути антуражною грою, а не прорсто стрілялкою!
    невже не настрілялись?, чи ненастріляєтесь?....сезон ще попереду, буде куча ігор!

    я за якість.....кількості і так вистачає!
    хай приїде не 200 чол, а 50.....але це буде С.Т.А.Л.К.Е.Р !!!!!


    (таки не втримався і вставив свої 5 копочек )

+ Ответить в теме
Страница 3 из 11 ПерваяПервая 12345678 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  3. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  4. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 15:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама