Отже шановні, проводимо реєстрацію команд та окремих страйкболістів на гру СТАЛКЕР. Перша частина. Другий епізод – «Сектор 7». Яка проводитиметься 13-14 червня 2009 року, поблизу міста Радивилова, Рівненської області.
Оплата гри проводиться попередньо, без усіляких форс-мажорів (зрозумійте мене правильно), внесок на гру складає 35 гривень із бійця.
Гроші вносяться на картковий рахунок в Приватбанку. Номер картки – 4627 0878 1185 1791 - Бормовий Руслан Володимирович.
Послідовність оплати внесків, задля запобігання в подальшому нездорових ситуацій, щодо оплати: 1) Для тих хто не був на першому епізоді «Тріо», або та команда про яку я не маю інформації, або яка не має (або має) поручителя, ПРОШУ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ ОСОБИСТО (в лічку на цьому форумі, або по наданих нижче телефонах), і тільки після підтвердження мною вашою участі на грі, можна буде проводити оплату та реєстрацію!!! 2)Перекидаєте гроші в Приватбанку на номер картки який вказаний зверху. 3)Після цього телефонуєте, або просто скидаєте смс із сумою оплати, та від якої команди і хто скинув гроші. 4)Потім реєструєте команду на форумі згідно форми реєстрації. 5)На всяк випадок чек, про здійснення операції, залиште при собі, як доказ переказу готівки.
Номер телефону для скидання підтвердження оплати, або для з’ясування якихось моментів, або для надання будь якої інформації і т.д. - 8 (097) 802-83-71 (основний), 8 (067) 208-50-40 (запасний).
Форма реєстрації:
1.Назва команда
2.Місце дислокації
3.Кількість гравців які РЕАЛЬНО приїдуть на гру
4.Бажана сторона конфлікту, згідно вподобань, або відповідає основним вимогам по дрес-коду гри. 1) бажана сторона 2) запасний варіант.
5.Власний коментар або інформація по-суті реєстрації чи відповідає команда якомусь із запропонованих варіантів дрес-коду!
6.Контакти (телефон + емейл).

Співвідношення сил на грі, із орієнтування в 100 чоловік:
ДОЛГ – 17 чол.
СВОБОДА – 25 чол.
ВІЙСЬКОВІ – 32 чол.
СТАЛКЕРИ – 16 чол.
НАЙМАНЦІ – 10 чол.
(Якщо людей буде більше чи менше, коректування буде приблизне цьому у відсотковому відношенні).
Швидша реєстрація, це відповідно пріоритетне право вибору сторони конфлікту, яке за вами і залишиться.
P.S. Я, як організатор гри маю право відмовити у реєстрації на гру будь-якій не відомій команді, або тій яка не має поручителя серед тих людей яких я знаю. Прошу зрозумійте правильно цей хід, оскільки неадекватність на цій грі однієї команди або позакомандників відобразиться на всьому добовому сталкерському дійстві в цілому, чого ми всі повинні уникнути, задля отримання більшого задоволення від цієї гри.
P.S.S. Завершення реєстрації команд та індивідуальних бійців - 26 травня 2009 року!!!