+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 29

Тема: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

  1. #1

    Cool S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Візьму на себе сміливість зібрати тут всю інформацію по угрупуванню «Долг».
    Ми всі хочемо досягти максимальної реалістичності у грі, а отже зовнішній вигляд бійців має займати одне з перших місць при підготовці.
    Що нам зараз відомо про Долг.

    ДОЛГ – Воєнізоване угрупування яке складається із колишніх професійних військових із чудової підготовкою та навичками. Сповідують і дотримуються суворої дисципліни і порядку як в кращих армійських підрозділах світу. Закликають до боротьби із Зоною та її породженими монстрами, щоб не допустити її розповсюдження в більших розмірах, усі знайдені артефакти віддають науковцям, які інколи можуть у вдячність надати якісь корисні речі ДОЛГовцям, або ж заплатити коштами за особливо цінні екземпляри. Підтримують нейтральні відносини із сталкерами та найманцями. Сталкери поважають ДОЛГ за те, що ті винищують монстрів, та за хорошу винагороду при спільних виконаннях місій.
    Завдяки спільній меті, не допустити розповсюдження Зони і сховати її секрети від світової спільноти, мають хороші відносини із військовими, які часто-густо таємно фінансують операції ДОЛГа, а також надають їм сучасні взірці зброї. Ніколи між собою не воюють, у дуже рідких випадках можуть вступати в тимчасовий союз.
    Найзапекліші вороги ДОЛГа це анархісти із угрупування СВОБОДА, через різні моральні принципи та ідеології стосовно Зони. При зустрічі із одне з одним «розмова» ведеться за допомогою автоматів та гранат на повне винищення, без жодних полонених!
    ІГРОВА ПОВЕДІНКА: Охорона своєї бази та прапора, полювання на монстрів, супроводження замовників по Зоні, військові конфлікти із СВОБОДОЮ, супровід та охорона наукових експедицій та інше згідно спец місій.
    (Командиру за замам угрупування будуть вислані пріоритети та основні правила поведінки на грі).

    ДРЕС-КОД:
    (ІДЕАЛ) – чорні берци, чорні штани, чорний кітель, чорна шапка, чорна розгрузка.
    (ОБОВ’ЯЗКОВИЙ МІНІМУМ) – чорна рубашка\кофта\куртка (се що із довгим рукавом), чорна шапка, або можливий чорний берет, або ж чорна бандана.

    Мінімум мінімумом, але давайте таки максимально підготуємось. Мій варіант екіпіровки такий:
    а) чорний костюм «Титан» (про нього далі детальніше)
    б) шеврон ДОЛГ
    в) респіратор або протигаз (бажано респіратор)
    г) чорна маска або балаклава
    д) чорні берці або черевики
    е) чорна розгрузка

    Переривши всі інтернети, я таки знайшов непоганий варіант форми. Київське підприємство Спецкомплект продає класні костюми «Титан» всього за 120 і 142,80 грн.



    Як на мене, ціна не кусаєтсья, і такий костюм може дозволити кожен. Так як магазин-склад в Києві, добре було б мати там свою людину, яка б організувала покупку.
    Доставка по всій україні Автолюксом.

    Щодо шевронів, знайшов декілька варіантів.



    Останній можна купити тут або тут за 26 грн.
    Також той самий Спецкомплект може нам їх вишити без обмеження в кількості по нашому дизайну. Ціну я ще не уточняв, але готові шеврони у них на сайті коштують 4,50 - 4,80 грн. Точніше можна взнати по телефону 8 (044) 455-90-36.

    Відкритим поки є питання чорні розгрузи і респіратори. Ще не встиг пошукати.
    Якщо в кого є якісь варіанти чи пропозиції - будь-ласка, пишіть.

    Особливо прошу звернути увагу тим, хто минулу гру грав за Долг. Луцькі «Зубр» та «Black Eagles», тернопільчани «100 пудів» , ВІК із "Мед догс".
    Також на скільки я знаю, до нас приєднаються «Старкон шутерс» із Староконстянтиніва.

    Давайте разом об*єднаємо зусилля, щоб Долг вигладав достойно)
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  2. #2
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Так досить цікава пропозиція.

    Прошуршу наших щодо форми.

  3. #3

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  4. #4
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    xylik БРАВО! От що значить, що підхід (реальний підхід) до рольової гри! Благо командир ДОЛГА на першому епізоді ВІК із "Мед ДОГС" сказав, що він буде весь в чорному, що теж робить і йому честь! Вообщем ДОЛГ давайте, вірю у вас
    Що стосується команди із Староконстянтинова, то ця команда в особі бійця РОЛЬФА дала попередню згоду на свою присутність в "СЕКТОРІ 7". По формі ці люди як найкраще підходять до копіювання ДОЛГА, оскільки все, абсолютно все із їхнього спорядження має чорний колір!
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #5

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Захист.
    Можливо у когось є наколінники і на налікотники чорного кольору, то кльово. В мене нема. І от я побачив, що наші браття пропонують пошукати Комплект защитных противоударных устройств «Форт-ЗПП».


    http://www.fort.vn.ua/produkcya/specsredstva/

    Комплект предназначен для защиты наиболее подверженных травмам частей тела и состоит из следующих частей:
    - протекторов на ноги и колени;
    - протекторов на руки и локти;
    - протекторов на предплечья и плечи.
    Комплект изготавливается из ударопрочных полимерных материалов, обладает высокими амортизационными свойствами.
    Благодаря небольшому весу комплект может использоваться для длительного ношения.

    Ціну нажаль не знаю. Знову ж, якщо є люди у Вінниці, прошу дізнатись умови купівлі-доставки.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  6. #6

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Кілька фот для затравки. Чесно затирені з дружніх ресурсів)











    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  7. #7

    Cool «Сектор 7»

    Я скажу словами командира... "БРАВО!" (с) я приємно вражений...

  8. #8

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Справжні бійці Долга хайрез. Дивимось, порівнюємо, вигадуємо





    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  9. #9

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Порившись ще по форумах, знайшов непоганий варіант респіратора:



    Респираторы с двумя воздушными фильтрами , идеальны для создлания антуража для ролевой страйк-больной игры серии «Сталкер»
    Цвет : Черный
    Цена : 50 грн.
    Доставка Ночным Експрессом или Автолюксом.

    Детальніше тут
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  10. #10

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Також серед іншого хламу була знайдена викройка для chest rig



    і пояснення автора:
    Размеры "снимал" под себя (фронтальная ширина нижней части грудной клетки - 35 см, ширина плеч - 45 см).
    Размеры нужно масштабировать под конкретную тушку по формуле:
    Р = Рч*М, где Р - размер, Рч - размер на чертеже, М - увеличение/уменьшение.
    М = М1 или М2; М1 = Шг/35, М2 = Шп/45, где Шг - ваша ширина груди, Шп - ваша ширина плечей.
    Числа М1 и М2 не должны сильно отличатся. Если отличаются, то придется серьезно задуматься либо над диетой либо над корректировкой силуэта жильотки.
    Размеры баллонов масштабировать не надо.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  11. #11

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    праршу сталкерське облічіє в ПП для створення аналогічної теми

  12. #12
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Шеврон №2 рулить, треба розробити і вишити самим, я думаю якщо до гурту то фігня буде коштувати, реально я вже напряг друзів щоб вони розробили, а тут готовий, головне хто возьметься? Я радий що однодумців все більше і більше!
    І ще чи потрібно нашивку з Українським прапором?

  13. #13

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Рольф зі Старокостянтинова казав, що в них є знайомий в Хмельницьку, який вишиває шеврони в будь-якій кількості. Ціни найнижчі в Україні. Якщо справді так, то можна в нього замовити шеврони на всі угрупування.
    Наприклад такі:
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  14. #14

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Або можна зробити справжный шеврон Долга
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  15. #15
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Цитата Сообщение от mzig
    праршу сталкерське облічіє в ПП для створення аналогічної теми
    Тільки не забудьте сказати організаторам, що там "накалдуєте" там. А то не зручно якось получиться . Або ті хто планує за сталкерів грати, хай створять свою тему, як для ДОЛГА створив Хулік!

    Як читаю про ДОЛГ, то аж серце радіє, як ви підходите, до рольових моментів та антуражних речей! Браво!
    Вік - укр прапор, то вже на усмотрєніє командира ДОЛГА (тобто тебе), якихось жорстких речей в цьому плані не має.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  16. #16

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Прапор Долга і Свободи вже друканули. Пізніше викладем фоткі.

  17. #17
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Я за справжній шеврон ДОЛГА. xylik уточни хто буде займатись шевроном і нашивкою Українського прапору!

  18. #18

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs
    ]Я за справжній шеврон ДОЛГА. xylik уточни хто буде займатись шевроном і нашивкою Українського прапору!
    Ціна шевронів, якшо їх робити в Хмельницьку, буде приблизно 20 грн.
    beton.vasik.us — доставка товарів з США

  19. #19
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Ого! 20 гривень на одного, трохи є (якщо порівнювати із 5 грн)...Хоча якщо гуртом скинутись, то вже не страшно, ну а як ні, то тоді чорний колір і буде ваш "шеврон".
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  20. #20
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7». ДОЛГ

    Комради напевно групі ДОЛГ потрібно вибирати нового командира, свою кандедатуру я знімаю! По шевроні, трохи дорогувато я попробую пробити в нас в Тернополі!

    Тіко нарив от http://militarist.com.ua/forum/viewtopi ... 13&t=20258 всеж не 20гр

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 48
    Последнее сообщение: 18.03.2010, 13:24
  2. Ответов: 213
    Последнее сообщение: 01.07.2009, 08:55
  3. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 11.06.2009, 13:45
  4. Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
  5. S.T.A.L.K.E.R. Другий епізод — «Сектор 7».
    от Alladin в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 8
    Последнее сообщение: 28.05.2009, 18:27
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама