+ Ответить в теме
Страница 9 из 70 ПерваяПервая ... 45678910111213141959 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 161 по 180 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

  1. #161
    Вільний вітер Аватар для viter
    Регистрация
    13.12.2008
    Адрес
    L'viv
    Команда
    поза командою
    Сообщений
    100
    Записей в дневнике
    1

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Де, з ким і скільки - ми самі собі вибираємо.

    Як правильно написав Алладін, основні тези обговорення викладайте на форумі. Прошу не забувати, що ще є позакомандники, які частіше отримуюють інформацію з форуму.

    Ділити зброю по набою - нонсенс. Для прикладу АК74 і АКСУ, АПС і ПМ, і т.д. Обмежити вихлоп 120 і лише одиночка.
    Що робить 100-120 на короткій дистанції знає практично кожен, хто грав на урбані.

    По спорядженню магазинів - в Україні норматив споряджання на «трійку» магазинів до АК – 50 с. реально виконується з допомогою лоудера – 1 подача - 4-5 кульок навіть з засипанням кульок в лоудер.
    Последний раз редактировалось viter; 15.04.2013 в 22:10.
    ... людина - істота вільна,
    а життя - хрест її.

  2. #162
    Новобранец
    Регистрация
    07.11.2010
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ликантропы
    Сообщений
    27

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Ну так ж нема проблем, приїжджаєте на тренування в тому місці де нема заморочок з тими Л5. І штурмуєте будівлі з АКСУ/АК-74С/ПКМ/РПГ-7/КПВТ
    я так понимаю что вы хотите пистолетные бои в чистом виде, типа сикьюби
    первая же ссылка на ютубе
    как люди организовывают игру сикьюби

    на таком полигоне ничего кроме сикьюби не поиграешь, он под это заточен
    так что вам мешает такое сделать, раз вам так скучно? я думаю многие команды, и не только львова, поддержат создание такого полигона.
    полигон на рясне имеет более широкое применнение, чем чистое сикьюби

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Який? Чим відрізняється ПП від штурмової гринтівки? Так писали ж що очевидно: прототипи штурмових гвинтівок стріляють патронами проміжних калібрів, а ПП патронами пістолетних або спеціальних калібрів суто для них розроблених.
    вопрос был с таким смыслом - почему в здании только пистолеты, почему для штурма/защити зданий запрещены штурмовые винтовки?
    писать очевидные вещи не обязательно

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    В чому тоді проблема додатись в цей чат (чи додати людину з команди) і виражати думку там в процесі обговорення, а не тут постфактум?
    то есть мне надо заткнутся и принять все как есть, потому что вы уже все решили
    демократия в чистом виде

    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...ya1a2jZjTPwERJ
    З правила ФСУ знайомі? І тут вже багато разів було написано за для чого вводиться цей додаток.
    я что-то пропустил в правилах ФСУ? там есть ограничения на штурм.винтовки в зданиях, или ограничение по дистанции?
    просвяти меня

    к стати про флуд на форуме
    название топика весьма красноречиво
    Кнайпа (для флуду)
    Последний раз редактировалось Starg; 15.04.2013 в 20:46.

  3. #163
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    ак74/ - 5.45
    апс/пм - 9мм
    в чому нонсенс і де приклад ?)
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  4. #164
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Starg Посмотреть сообщение
    я что-то пропустил в правилах ФСУ? там есть ограничения на штурм.винтовки в зданиях, или ограничение по дистанции?

    Кнайпа (для флуду)
    Підозрюю що не тільки в правилах Ви багато пропустили.
    Цитата Сообщение от Starg Посмотреть сообщение
    просвяти меня
    Оу, шановний, ми вже на "ти"? Я з вами горілку не пив і баб по кабакам не зажимав.
    My family tradition is heavy ammunition

  5. #165
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    незрозуміло хто буде вирішувати по яких правилах грати .Якщо прийде три чоловіка тамде я граю і почнуть рвати на грудях тельнікі за л5 а 15 прти то що будим голосувати.Або на всіх локаціях вирішили по 10 бійців грати л5 ті хто проти куда діватись нікуда не їхати .Вам я З-р-о-з-у-м-і-л-о написав.Діло не в правилах а в відношенню до людей .Просто якщо правила експерементальні грайте в якомусь одному місці по цих правилах або кожен тиждень всі кому вони подобаються міняють по одній локаціі якщо людям сподобаеться вони самі підтянуться,а не так шо ми Николай2й повеливаем і всі впали ніц
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  6. #166
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Я спробую висловити свою думку по Л5 в одному місці і максимально розкрито. Якщо і після цього не буде розуміння для чого це все робиться і впевненість що це дуже погано, то напевно я таки дуже хреновий оратор

    Для початку причина:
    Як вже дуже влучно написав Мак, є команди яким скучноваті вже стандартні пострілушки і вони хочуть їх урізноманітнити. Мій приклад - я вот згадую який адреналін в мене був на перших іграх, зараз на пострілушках немає вже і 10% того, бо все стандартно і по одному і тому ж сценарію. Думаю, що є люди які і довше грають і їм це далі це цікаво і адреналіново - я їм щиро заздрю. А вот мені наприклад можливість винести з-під обстрілу пораненого товариша на спині добавляє вот того ж адреналіну і нестандартності.

    Далі тезис про те що зробили якийсь свій елітний клуб:
    Пістолети для QCB на реальни Львівських полігонах це фактично адмінка на Рясне, і висотки на тракті. Все. Після обвалу на тец 2го поверху там взагалі не залишилося QCB. Це напевно менше 2% загальної площі всіх Львівських полігонів. І більше того не обов'язково туди лізти, можна просто супресати ззовні поки лізе хтось інший. На всій решта території в більше ніж 98% площі можна бігати ж чим хочеш. СІБЗ не обов'язковий. Реально обов'язкові тільки механи. Ну я не знаю чи це вже дійсно настільки дефіцитна і дорога штука, що автоматично власника переводить в категорію елітний страйкболіст.

    Тезис про те що ці правила обмежують когось по напрямку моделювання:
    Як ми розібралися в попередньому пункті, то обов'язкові є тільки механи. Я не знаю жодного підрозділу в світі кожен солдат якого використовує не більше ніж один магазин і який треба моделювати саме так і не і інакше. Ну можливо я просто про таких не чув ніколи. Якщо ж подивитися навіть на необов'язкові речі, то в абсолютної більшості країн починаючи десь з 50-х заявляється СІБЗ. Другу світову чи там Наполеонівські війни в нас вроді ніхто не моделює. Я вот також не знаю реальних підрозділів які принципово ні разу не використовували СІБЗ.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  7. #167
    Новобранец
    Регистрация
    07.11.2010
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ликантропы
    Сообщений
    27

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    Підозрюю що не тільки в правилах Ви багато пропустили.
    больше конкретики, а то все намёки ... ссылку на раздел правил в студую
    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    Оу, шановний, ми вже на "ти"? Я з вами горілку не пив і баб по кабакам не зажимав.
    как ребенок, ей богу
    ок, впредь только на Вы

  8. #168
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    незрозуміло хто буде вирішувати по яких правилах грати .Якщо прийде три чоловіка тамде я граю і почнуть рвати на грудях тельнікі за л5 а 15 прти то що будим голосувати.Або на всіх локаціях вирішили по 10 бійців грати л5 ті хто проти куда діватись нікуда не їхати .Вам я З-р-о-з-у-м-і-л-о написав.Діло не в правилах а в відношенню до людей .Просто якщо правила експерементальні грайте в якомусь одному місці по цих правилах або кожен тиждень всі кому вони подобаються міняють по одній локаціі якщо людям сподобаеться вони самі підтянуться,а не так шо ми Николай2й повеливаем і всі впали ніц
    Наскільки мені дозволяють думати мої 2 IQ то про таку гру можна буде попередити завчасно,чи так і буде,нащо на місці голосувати?
    наприклад "Завтра на Рясне,граєм по Л5" і

  9. #169
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Орест, деколи ефективність важливіша (позакадровий звук хлопків в ладоші)
    My family tradition is heavy ammunition

  10. #170
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    Просто якщо правила експерементальні грайте в якомусь одному місці по цих правилах або кожен тиждень всі кому вони подобаються міняють по одній локаціі якщо людям сподобаеться вони самі підтянуться
    Вот! Більш ніж впевнений, що так воно і буде. От тому і не розумію роздутого кіпішу
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  11. #171
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Starg Посмотреть сообщение
    больше конкретики, а то все намёки ... ссылку на раздел правил в студию
    тут що "Поле Чудес"? а я по вашому Якубович? обмеження вводяться для зменшення травматизму в клоуз котерз. Шо не ясна Джоні? декілька раз вже були вирізки на рахунок пістолетів і обмежень їх по швидкості виліту шара. Any questions?
    My family tradition is heavy ammunition

  12. #172
    Вільний вітер Аватар для viter
    Регистрация
    13.12.2008
    Адрес
    L'viv
    Команда
    поза командою
    Сообщений
    100
    Записей в дневнике
    1

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    незрозуміло хто буде вирішувати по яких правилах грати .Якщо прийде три чоловіка тамде я граю і почнуть рвати на грудях тельнікі за л5 а 15 прти то що будим голосувати.Або на всіх локаціях вирішили по 10 бійців грати л5 ті хто проти куда діватись нікуда не їхати .Вам я З-р-о-з-у-м-і-л-о написав.Діло не в правилах а в відношенню до людей .Просто якщо правила експерементальні грайте в якомусь одному місці по цих правилах або кожен тиждень всі кому вони подобаються міняють по одній локаціі якщо людям сподобаеться вони самі підтянуться,а не так шо ми Николай2й повеливаем і всі впали ніц
    Друже, якщо погоджуватися і виконувати правила ФСУ, то дивимося пункт 1 Правил.
    До того ж досить часто ситуація по локації вирішується так само, як з малярами - місця є достатньо для всіх (у лісі особливо), хіба буде бажання комусь нас......
    А от думку, щоб щотижня міняти локацію цілком підтримую. Так само, як і завчасне (хоча б за 2-3 дні) оголошення умов недільних ігор/тренувань.
    З власної практики - 3-4 механи на 100 кульок мені було достатньо. На відміну від бункера багато не покулеметиш і швидко не "залиєш", ще й міняти потрібно, ще й якась та й заклинить.
    Последний раз редактировалось viter; 15.04.2013 в 21:41.
    ... людина - істота вільна,
    а життя - хрест її.

  13. #173

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    незрозуміло хто буде вирішувати по яких правилах грати .Якщо прийде три чоловіка тамде я граю і почнуть рвати на грудях тельнікі за л5 а 15 прти то що будим голосувати.Або на всіх локаціях вирішили по 10 бійців грати л5 ті хто проти куда діватись нікуда не їхати .Вам я З-р-о-з-у-м-і-л-о написав.Діло не в правилах а в відношенню до людей .Просто якщо правила експерементальні грайте в якомусь одному місці по цих правилах або кожен тиждень всі кому вони подобаються міняють по одній локаціі якщо людям сподобаеться вони самі підтянуться,а не так шо ми Николай2й повеливаем і всі впали ніц
    а решить перед игрой на форуме или в чате, что не вариант?
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  14. #174
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    а на рахунок моделювання- вітчизняні інженерні війська взагалі без магазинів і підсумків тільки треба гумову лопату найти й можна моделювати
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  15. #175
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    а на рахунок моделювання- вітчизняні інженерні війська взагалі без магазинів і підсумків тільки треба гумову лопату найти й можна моделювати
    і не добудовану дачу
    My family tradition is heavy ammunition

  16. #176
    Мекс нелегал
    Регистрация
    15.03.2012
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    76

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    а на рахунок моделювання- вітчизняні інженерні війська взагалі без магазинів і підсумків тільки треба гумову лопату найти й можна моделювати
    Думаю по статуту вних є і магазини і підсумки і як вони мають виглядадти і тд.
    Але звичайно можна і по вашому їх моделювати але чи буде це цікаво
    в першу чергу собі самому?

  17. #177
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от viter Посмотреть сообщение
    Друже, якщо погоджуватися і виконувати правила ФСУ, то дивимося пункт 1 Правил.
    До того ж досить часто ситуація по локації вирішується так само, як з малярами - місця є достатньо для всіх (у лісі особливо), хіба буде бажання комусь нас......
    А от думку, щоб щотижня міняти локацію цілком підтримую.
    просто під час гри незалежні групи можуть пересікатись і обстрілювати один одного а маляра видно з далеку

    ---------- Сообщение добавлено в 21:31 ---------- Предыдущее сообщение создано в 21:24 ----------

    в моїй роті було декілька стройбатівців прикомандірованих в них по статуту було в кожного два відра і лопата. 80 процентів в яких був вибір або армія або тюрма так що зброю їм недовіряли .Але це так відступ від теми
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  18. #178
    dima229
    Guest

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Друзья не делитесь на кланы!!!
    Чем больше людей на одной тренировке тем гораздо интереснее.
    И пускай у меня будет шесть механ, а у кого то один бункер...
    И пускай меня засыпают шарами без остановки - мне по приколу...
    (игра со сценарием - отлично! приеду как гость и буду придерживаться любых дополнений к правилам, которые ввели организаторы)
    P.S. Как не крути механы добавляют экстрима.

  19. #179
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от dima229 Посмотреть сообщение
    И пускай у меня будет шесть механ, а у кого то один бункер...
    И пускай меня засыпают шарами без остановки - мне по приколу...

    брррр
    То Ви, пане, вангуєте, чи Ви мазохуєте (похідне від Мазох, якшо шо%) )?
    Последний раз редактировалось Мекк Сендман; 15.04.2013 в 21:47.
    My family tradition is heavy ammunition

  20. #180
    Новобранец
    Регистрация
    07.11.2010
    Адрес
    Львов
    Команда
    Ликантропы
    Сообщений
    27

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    тут що "Поле Чудес"? а я по вашому Якубович?
    спрошу более конкретно. Уважаемый Мекк Сендман, прошу Вас указать пункт правил ФСУ о котором шла речь в Вашем посте-
    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    Підозрюю що не тільки в правилах Ви багато пропустили.
    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    обмеження вводяться для зменшення травматизму в клоуз котерз. Шо не ясна Джоні? декілька раз вже були вирізки на рахунок пістолетів і обмежень їх по швидкості виліту шара. Any questions?
    для уменьшения травматизма?
    тогда где запрет на стрельбу по сомалийский из пп/пистолет


    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Для початку причина:
    Як вже дуже влучно написав Мак, є команди яким скучноваті вже стандартні пострілушки і вони хочуть їх урізноманітнити. Мій приклад - я вот згадую який адреналін в мене був на перших іграх, зараз на пострілушках немає вже і 10% того, бо все стандартно і по одному і тому ж сценарію. Думаю, що є люди які і довше грають і їм це далі це цікаво і адреналіново - я їм щиро заздрю. А вот мені наприклад можливість винести з-під обстрілу пораненого товариша на спині добавляє вот того ж адреналіну і нестандартності.
    согласен, я ЗА добавление и расширение возможностей, подчеркиваю новых возможностей в страйке. Хочется ранение - сибз одел и у тебя есть ранение. нужна мобильность, НЕ одеваеш броню, жертвуеш мобильностью и ранением - это выбор
    есть пистолет или пп - это только плюс для зданий, нету - согласен, это не так удобно как с пистолетом, но это выбор, кроме того есть короткоствольные штурмовые винтовки (G36C, M4A1 CQB, АКСУ), их та за что в топку?
    наличие возможности/выбора - вот что, имхо, важно
    а получается не расширение, а жесткий фильтр
    я уже писал, если это игра - вопросов нет
    если тренировка - это только во вред

    Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
    Далі тезис про те що зробили якийсь свій елітний клуб:
    Пістолети для QCB на реальни Львівських полігонах це фактично адмінка на Рясне, і висотки на тракті. Все. Після обвалу на тец 2го поверху там взагалі не залишилося QCB. Це напевно менше 2% загальної площі всіх Львівських полігонів.
    немного не так
    рясне - это 70% львовского урбана, на тракте запрещены гранаты, это существенный минус этого полигона

+ Ответить в теме
Страница 9 из 70 ПерваяПервая ... 45678910111213141959 ... ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама