Цитата Сообщение от Alladin Посмотреть сообщение
1. Ходить надо много.
2. Ползать ещё больше.
3. Стрелять мало.
4. Всё носим на себе.
5. Местность не знакомая.
6. По противника не знаем ничего.
7. И самое главное, убили, едешь домой или ждёшь около машин.
8. А есть вариант вообще не повстречаться с противникам за целый день.
Как вам такие варианты? Как вам такая игра? Думаю что на такую игру приедет 20 человек и это будет далеко не те кто тут выступают за улучшение игры!
Ну взагаліто були такі приватки у Львові де якраз виконувалися всі ці пункти окрім тіко 5-го (бо це був сихівський ліс). І було навіть круче, коли когось вбивали, то він до самого кінця вже вибував як гравець, але вважався важкопораненим і його команда повинна була носити з собою. І так, я на такій грі не вистріляв жодного шаріка, але мені дуже сподобалося. Якщо щось таке організуєте, то ми приїдемо.

Я продовжую не розуміти, що людям не подобається в пораненнях. Не розумію що там незрозумілого і двоякого. Вот наприклад як розписано в темі однієї з ігр нашої комнади: http://airsoft.ua/showthread.php?t=23187. Там ясно написано що "має право кричати". Право - це не обов'язок.