+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 80

Тема: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    1) Цікава задумка сценарію передігрова.
    Сама ж гра показала зовсім інше. До нижче перерахованого додам від себе. Під меньшу кількість людей - меншу територію. Та ,врешті решт, ДИНАМІКУ додати і СУТИЧКИ.
    2) Задача в охороні 3 пластикових труб і вафель Моркви була виконана відмінно. 4 години сидіти на пенопласті - це те за чим я йшов в стракбол. (Була б це моя перша гра, ніколи більше не вернувся в гру). І я звісно розумію, що на другому поверсі пити віскарь під бургери це шикарний екшн. Але так я можу просидіти дома в теплі перед компом нарізая в CS^GO. Або врешті решт сходити в кіно з коханою.

    І це за рахунок того, що їздив у Франківськ купувати привід до гри, мною було настріляно пів механи на парковці(до гри) і пів механи в пісочок і водичку.

    Емоції - 0, динаміка - 0, враження - 0, вклад в гру - 0. Щось я жодної (нижче пересказаної) так званої місії не побачив. ДЕ?
    Пересраний вихідний.

    Подяка сусідньому кішлаку, котрі хоч іноді піднімали настрій, також "ішакам і шахідам" за почуття гумору.
    Последний раз редактировалось Grey Dougal; 19.09.2016 в 13:13.
    So charge and attack!

    Going to Hell and back!



  2. #2
    Силы Случайных Операций Аватар для Hokum
    Регистрация
    20.07.2004
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    2,159
    Записей в дневнике
    27

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Грей Посмотреть сообщение
    Але так я можу просидіти дома в теплі перед компом нарізая в CS^GO. Або врешті решт сходити в кіно з коханою.
    Пересраний вихідний.
    Ну от бачиш, таки треба було тебе відправити до дому нарізати в CS^GO з тою овертюновою М4 під 155 м/с. Так би орги врятували твій вихідний від пересрання
    Isolate. Simplify. Complete.

  3. #3

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от Hokum Посмотреть сообщение
    Ну от бачиш, таки треба було тебе відправити до дому нарізати в CS^GO з тою овертюновою М4 під 155 м/с. Так би орги врятували твій вихідний від пересрання
    Підкол зараховано

    Але ліпше б використовували ресурс людський і відправляли розвідника в розвідку, а не на стражі пластика.

    Овертюнова поїхала до майстра і буде 135. Я не меньше вашого здивований був
    Последний раз редактировалось Grey Dougal; 19.09.2016 в 14:24.
    So charge and attack!

    Going to Hell and back!



  4. #4
    Оператор Аватар для aaz
    Регистрация
    20.01.2007
    Адрес
    Черновцы
    Команда
    2nd platoon, Charlie company, 2-325 AIR "White Falcons" 82nd Airborne Division
    Сообщений
    192

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Всім привіт. На гру не попав, то не знаю як були модифіковані правила. Але є бажання пояснити моменти з правил Г9 - так, як це було задумано. Сам з Харкова, брав участь у розробці, обкатці, видозмінах цих правил з самого початку.


    В цілому правила (див. знизу справа відео приклади):
    http://g-9.in.ua/rules/g9/red-mode.html


    to SergLviv:
    сколько их можно подряд тянуть в период одной жизни?
    - картки тягнуться по кількості попадань кульок (черга в 3 кульки - то 3 картки);
    - якщо по результатах витягнутих карток ви у тямі і можете діяти - дійте(приклад: попало дві кульки, 1ша - подряпина, ураження нема; 2га - легке поранення руки - якщо ви стабілізовані, наклавши джгут / пов'язку - кінцівкою можна користуватися вище місця поранення. наприклад допомагати собі плечем - ви можете далі грати, отримувати нові ураження, тощо.);
    - картки тягнуться тільки в тому випадку, якщо ви не впевнені, що померли. Тобто, якщо ваз зрешетили в 2а стволи 10-15+ кульок - ви вправі визнати себе мертвим (Але цим принципом не можна зловживати).


    в такую погоду не оч приятно было падать на спину в болото и тянуть карты... При попадение нужно было что-то кричать?
    - щодо поганої погоди в правилах є вказівка, що життя та здоров'я гравців важливіші за правила. Якщо нема можливості в повній мірі відіграти поранення (впасти в калюжу) - допустиме зміщення в розумних межах до найближчого прийнятного місця (сухо, не так холодно і .т.п.) і замість того щоб лежати - наприклад притулитись до дерева / стіни / інше. Важлива механіка, що по вам видно що ви ушкоджені, що ви витрачаєте час на поранення, оговтуваннчя, стабілізацію а не добуквенне виконання правила.
    - щодо крику при ураженні. принцип такий: як ви уявляєте поранення, так ви його і відіграєте. Обязаловки нема. Якщо ви вважаєте що в даній конкретній ситуації ви б встигли хоч якось відреагувати / злякатись - закричіть.


    to Timur:
    читерские карточки "без уражень
    - це, наприклад, випадок, коли броня спрацювала, але не нанесла запреградну травму (зламані ребра);


    использование карточек после множественных попаданий
    - поянив вище.


    to WhiteZombie:
    варто було підігнати її під сценарій для кожної з сторін.
    - ідея правил - стандартизувати модель, щоб гравці одни раз вивчивши правила не хвилювалися і не перечитували перед кожною грою - о, від гранати треба уходити за 3 кроки чи за 5? чи метри? а треба перев'язуватись ? . У нас і так у кожному регіоні свій мілсім з блекджеком та профурсетками... + правила досить добре збалансовані, якщо хтось не скористався їх перевагами (брати полон) або постраждав від ускладнень (нікому тягати поранених) - то то так і задумано. Ідеальна ситуація для ураження - це не вбити миттєво, а поранити так, щоб з бою вийшло як умога більше солдат супротивника.

  5. #5
    Курсант Аватар для WhiteZombie
    Регистрация
    08.12.2015
    Адрес
    Львів
    Команда
    Recon Raccoons [Львів] (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    37

    Re: 18.09.16 - Скількись там годин. Явні герої Ряснезі.

    Цитата Сообщение от aaz Посмотреть сообщение
    В цілому правила (див. знизу справа відео приклади):
    http://g-9.in.ua/rules/g9/red-mode.html
    Дякую за посилання, тепер хоч зрозумів значення всіх позначень на картах.


    Цитата Сообщение от aaz Посмотреть сообщение
    Ідеальна ситуація для ураження - це не вбити миттєво, а поранити так, щоб з бою вийшло як умога більше солдат супротивника.
    Оскільки перший раз був на грі з доповненням правилами Г9 - не до кінця розумів що мені робити. Наприклад після попадання в плече лівої руки випала карта: кінцівка не робоча нижче місця поранення, знерухомлений на 5 хвилин, стабілізувати поранення протягом 20 хвилин. Під час гри я оцінив позначки на карті як: не ясно що за позначення (вважаємо що руку для повзання використовувати не можна), залишаюсь на місці 5 хвилин, маю ще 15 хвилин для повзання по території в пошуках медика або поки хтось не вирішить пожаліти мене і добити.

    Якщо я правильно зрозумів, то в даній ситуації пролежавши 5 хвилин я міг дальше продовжувати бій (без використання лівої руки і не більше 15 хвилин), або встати і піти в сторону найближчого медика (хоча по правилах за посиланням - я самостійно міг би перев'язати руку для стабілізації поранення).
    Последний раз редактировалось WhiteZombie; 19.09.2016 в 15:52.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 34
    Последнее сообщение: 28.01.2019, 15:37
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама