+ Ответить в теме
Страница 32 из 70 ПерваяПервая ... 22272829303132333435363742 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 621 по 640 из 1381

Тема: Кнайпа (для флуду)

  1. #621
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    возможно это был не пулемет или снайперка
    Prosit!

  2. #622

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от BarmaLINI Посмотреть сообщение
    возможно это был не пулемет или снайперка
    Це як раз і був і не кулемет, і не снайперка

  3. #623
    Вечный нач.штаба Аватар для BarmaLINI
    Регистрация
    10.06.2008
    Адрес
    Львов
    Команда
    "Angry Beavers" (FSK 200 / LLPiKp 270)
    Сообщений
    4,574

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    многие правила не прописаны, потому что все описать невозможно ... просто надо включать голову, а не искать лазейки в правилах (это называется читерство)
    Prosit!

  4. #624

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    Як я казав ще на грі. Люди, зрозумійте, стрільба по сомалійськи не вітається, я розумію, в правилах про це ні слова. Але тут мова про страйкбольний етикет. Ксеном, поясни будьласка своїм людям це. Не дуже приємно було бачити виставлений за кут карабін в 1.5 метрах від свого обличчя. Якби вчасно не розвернувся, вся б черга пішла би в морду.
    Моє відношення до стрільби по сомаліськи різко негативне з самого першого мого дня в страйкболі.
    Але оскільки правилами ФСУ це не заборонено і ніякі командири на моїй пам'яті ніколи не висловлювалися за те щоб заборонити будь який прояв такої стрільби. Я особисто обмежуюся просуванням правила згідно якого попадання в страйкбольний привід - виводить його з ладу.
    В таких умовах стрільба по сомалійськи є беззмістовною і неефективною та пополяризується вторичка.
    Про етикет вони апріорі знають але ситуації бувають різні та використання чи не використання цього прийому хай залишається на совісті кожної людини і це зовсім не є пошуком лазів в правилах.

    В будь якому випадку Мекк, вся ця ситуація АБСОЛЮТНО не є причиною КРИЧАТИ на людину прямо на ігровій території та під час проведення гри зразу після інциденту.
    ---------------------------------
    This message may contain privileged and confidential information. If you are not the intended recipient, be aware that any use, disclosure, copying or distribution of information present in this message any attachments is prohibited. If you have received this message in error, please notify us immediately by returning it to the sender and delete this copy from your system. Thank you.

  5. #625

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    То что не причина кричать согласен, но могу Мекка понять, потому что такие моменты вопиюще идут вразрез с концептом "игры друзей". Какая то номинальная awareness должна у игрока быть, насколько в конкретный момент беспокоящая и другая неприцельная стрельба может навредить другому человеку.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  6. #626
    Armchair Commando Аватар для Мекк Сендман
    Регистрация
    10.05.2010
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145
    Сообщений
    1,585
    Записей в дневнике
    7

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Xenom Посмотреть сообщение
    Моє відношення до стрільби по сомаліськи різко негативне з самого першого мого дня в страйкболі.
    Але оскільки правилами ФСУ це не заборонено і ніякі командири на моїй пам'яті ніколи не висловлювалися за те щоб заборонити будь який прояв такої стрільби. Я особисто обмежуюся просуванням правила згідно якого попадання в страйкбольний привід - виводить його з ладу.
    В таких умовах стрільба по сомалійськи є беззмістовною і неефективною та пополяризується вторичка.
    Про етикет вони апріорі знають але ситуації бувають різні та використання чи не використання цього прийому хай залишається на совісті кожної людини і це зовсім не є пошуком лазів в правилах.

    В будь якому випадку Мекк, вся ця ситуація АБСОЛЮТНО не є причиною КРИЧАТИ на людину прямо на ігровій території та під час проведення гри зразу після інциденту.
    Ага, тобто я маю підставити морду під сомалійську струю, і тихо вийти в мертвяк похваливши молодика, що він такий ефективний? нонсенс. Вчи своїх грати з головою а не педулити фраги. Про стріляння в привід, не мотиваційно. Мотивуй в кращому випадку вставлянням нових зубів.
    My family tradition is heavy ammunition

  7. #627
    Новобранец Аватар для Quando
    Регистрация
    22.05.2013
    Адрес
    Новояворівськ
    Команда
    Hazardous
    Сообщений
    27

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Мекк Сендман Посмотреть сообщение
    Ага, тобто я маю підставити морду під сомалійську струю, і тихо вийти в мертвяк похваливши молодика, що він такий ефективний? нонсенс. Вчи своїх грати з головою а не педулити фраги. Про стріляння в привід, не мотиваційно. Мотивуй в кращому випадку вставлянням нових зубів.
    друже якщо ти замною там в тому переході біг чи шо, як я починав перебігати чого тебе небуло, я був вже за стінкою почувши стрільбу, тому ти небув так близько, орієнтовно я стріляв в раон пояса, а якщо боїшся таких нюансів тоді маску носи бо одним мною таке незакінчиться згадаєш моє слово ну хібашо орги будуть кожен раз наголошувати перед ігроє про негативне ставлення до такого.
    P.S. Сорі виправлюсь

  8. #628

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Дозволю собі висловити думку оскільки питання виникає не вперше -страйкбол гра але все-ж не спортивна) всі ми прагнем антуражності правда кожен по-своєму) під час реальних бойових дій ТАК стріляти будуть,неприцільна стрільба була,є і буде,на нашу думку це треба враховувати завжди, тоді менше буде ризикованих травмою ситуацій взагалі...
    P.S. про захист-дехто каже що не буде носити уе..нські маски...Вас ніхто ж не заставляє, але,панове,може трішки більше поваги до тих наших друзів що носять маски? якщо як ви кажете "страйкбол гра друзів"?
    Последний раз редактировалось FIZRUK47; 14.09.2013 в 09:19.

  9. #629
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    На минулій грі ми йшли траншеею нас обстріляли приблизно з якої сторони ми знали, але ціль не бачили в нас був вибір стріляти по самалійськи навмання або шукати ціль і стріляти прицільно Я АНТУРАЖНО ВИСУНУВ ЛИЦЕ і отримав прицільну чергу з мерів 8 в морду.Опонента Я розумію він стріляв в те що бачив хоча і міг відсікти один шар..Тепер скажіть чим ця стрільба краща.Якщо хтось так боїться за миле личико може краще шахматами займатись.Гра е гра різні ситуації буваюьт кожен знае куди йде .Вибачте якщо когось образив.
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  10. #630
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Да то диллема вечная : если человек на выстрелит сначала по "сомалийски" для профилактики за угол, за который хочет заглянуть, а сразу выглянет - то в голову получит он. Получит именно в голову , которую высунул от бойца который сидел в засаде и не стрелял по "сомалийски". Как вариант , тот кто сидел за углом может сказать "ты убит, выходи, не хочу калечить", но убийство голосом не всегда тут панацея, ибо будут споры. Для этого и ввели в зданиях одиночьки, они не так травматичьны как очередь сблизка.

    В воскресенье планируем на Рясне, сбор в 10.00 , если никто не подготовит сценарий, то можем сиграть в таймеры или поиск и захват вражеских баз как в "зоне особого внимания", реквизит захвачу.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 14.09.2013 в 09:56.

  11. #631

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Антуражно якраз було б не виставляти личко а валити з перепугу весь магазин в ТУ сторону не глядя) і взагалі підтримаю rast gasser в тому що і я готовий до того що в мене попаде 1 або багато шарів в любу частину тіла не захищену масками,щитками,окулярами (ібо сам в тому винен)-інакше було б дивно,їхати на гру з людьми які будуть в тебе стріляти і сподіватись шо стріляти будуть в тебе так як ТИ хочеш) то як прийти в зал боксу поспарингувати "але по голові не б"єм"!)

  12. #632
    Новобранец Аватар для Quando
    Регистрация
    22.05.2013
    Адрес
    Новояворівськ
    Команда
    Hazardous
    Сообщений
    27

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    FIZRUK47 І я про то саме.

  13. #633
    Нохчи Чьо Аватар для saba
    Регистрация
    03.09.2005
    Адрес
    Lemberg-Crimea
    Команда
    1st The Royal Gurkha Rifles (1RGR)&Dolg
    Сообщений
    624
    Записей в дневнике
    2

    Re: Кнайпа (для флуду)

    FIZRUK47! А почему тебе еще администрация форума не выдала свой флажок(HEAVY RAIN)? Непорядок)))
    К сожалению, война это всё ещё один из старых и проверенных способов борьбы с возросшим в стране количеством круглосуточных дураков.

  14. #634
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    виглядати з-за кута кагбе треба правильно - різко і зі зброєю, щоб відразу напедулити противника, або без зброї, але все рівно різко. а не повільно висовувати голову принаймні так вчать на всяких тренінгах, тактікульних курсах і тд.
    якось був момент, моєї перестрілки з Дюком - він кілька разів виглядував з-за кута, і чомусь я йому лице не розквасив, та і взагалі не попав (без жодного підтексту), і Дюк чомусь не стріляв в мене по-сомалійськи.
    в підсумок - голова для того щоб думати, а не шукати дири в правилах(писаних/неписаних) і потім відмазуватись.
    P.S. питання не раз порушувалося, всі ніби все знають, але все рівно є індивіди яким ***** на common sence.
    P.P.S. якби часом комусь було відмовлено в допуску на ігри ТФ145 - без образ
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  15. #635
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    якщо я тебе тримаю на прицілі на відстані менше десяти метрів може два раза різко виглянеш але на фоні зеленкі нічого не побачиш а на третій получиш шарік -можем проексперементуваи
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  16. #636
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    якщо я тебе тримаю на прицілі на відстані менше десяти метрів може два раза різко виглянеш але на фоні зеленкі нічого не побачиш а на третій получиш шарік -можем проексперементуваи
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%...B0%D0%BA%D0%B8
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  17. #637
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Кнайпа (для флуду)

    по моему це теми не стосуеться і не тобі мене вчити як писати якщо на те пішло
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

  18. #638
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Кнайпа (для флуду)

    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

  19. #639
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Кнайпа (для флуду)

    Цитата Сообщение от rast gasser Посмотреть сообщение
    якщо я тебе тримаю на прицілі на відстані менше десяти метрів може два раза різко виглянеш але на фоні зеленкі нічого не побачиш а на третій получиш шарік -можем проексперементуваи
    Час людської реакції + час за який ти натиснеш на трігер + час взводу поршня і пострілу + час дольоту кульки на 10 метрів = знааааачно довше ніж противник висуне голову, що треба побачить і сховає. Попасти ти можеш тільки якщо противник як суслік буде ту голову висовувати-засовувати нескінченно з однаковою частотою.

    По темі загалом: сомалійська стрільба - неантуражна і травмонебезпечна єрунда і мені чомусь здавалося, що всі серйозні команди Львова це розуміють.
    Последний раз редактировалось Орест; 15.09.2013 в 22:48.
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  20. #640
    Оператор Аватар для rast gasser
    Регистрация
    08.07.2012
    Адрес
    Lemberg
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    139

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    На скількі самалійська стрільба більш травматична від прицільної стрільби в голову?Орест -а тебе я вибив з середини кішкі коли ти виглядував пару раз з дверного проема це було більше 20м при тому що ти мене бачив.Біля клави ви всі тактично підковані а як же вас вбивають гуру тактикі і стратегії.Я раз в зеленці вийшов на бійця з Р-90 він правда був в маск сітці то я його з трьох метрів не бачив а побачити його з десяти ще й коротко виглянувши мови нема.Без образ

    ---------- Сообщение добавлено в 08:49 ---------- Предыдущее сообщение создано в 08:26 ----------

    щоб розрядити розмову http://vk.com/video42363791_165483224
    Как собака на цепи тяжёлой,
    Тявкает за лесом пулемёт,
    И жужжат шрапнели, словно пчёлы,
    Собирая ярко-красный мёд
    .

+ Ответить в теме
Страница 32 из 70 ПерваяПервая ... 22272829303132333435363742 ... ПоследняяПоследняя
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама