+ Ответить в теме
Показано с 1 по 16 из 16

Тема: Страйкбол питання загалом

  1. #1

    Страйкбол питання загалом

    Добрий час доби. Звати мене Віктор, живу у Львові.

    Я пейнтболіст, граю досить давно, але нажаль у Львові досить мало супротивників для гри, з "прокатниками" грати давно не цікаво. Вирішив спробувати страйкбол, як спосіб гарного проведення часу у стилі який мені подобається.
    Багато читав на форумі, але постів дуже багато а часо мало, тож будь-ласка допоможіть мені зберегти очі та дайте відповідь на декілька запитань.

    1)Як виявляється маркований гравець у страйкболі? Кульки наскільки розумію з гуми чи пластика. Гра на довірі? Якщо я не відчув попадання?

    2)Зброя. Прицільна дальність? Снайперська гвинтівка вс Автоматична гвинтівка вс пістолет(зі сторони дальності стрільби та точності). Вітер під час стрільби. Кульки від 0,02 до 0,430 г. Їх мабуть добряче зносить?

    3)Принцип роботи зброї, а саме балони? СО2 12г. чи можливий варіант з більшими балонами як наприклад ТУТ http://www.paintball.co.il/_illustratio ... n1_big.jpg - зброя пейнтбольна. Можливе приєднання шлангу Мамба до зброї? магазини 20-? набоїв?

    4)Зброя. матеріали? Пластик? Композитні матеріали? Метал(алюміній?)? Якби підбирав зброю то лише металічну. http://www.armymen.com.ua/shop/index.php?categoryID=14 - нажаль матеріал не пише, а сайт виробника на японській. Або модель М в тактичному обвісі. Щоб порадили?

    Дуже дякую.[/url]

  2. #2

    Re: Страйкбол питання загалом

    Цитата Сообщение от ViTyoK
    1)Як виявляється маркований гравець у страйкболі? Кульки наскільки розумію з гуми чи пластика. Гра на довірі? Якщо я не відчув попадання?
    Шарики пластиковые. Игра ведется исключительно на доверии.
    Честность - это принцип страйка, более важный чем
    антуражность вооружения и снаряжения.
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    2)Зброя. Прицільна дальність? Снайперська гвинтівка вс Автоматична гвинтівка вс пістолет(зі сторони дальності стрільби та точності). Вітер під час стрільби. Кульки від 0,02 до 0,430 г. Їх мабуть добряче зносить?
    Прицельная дальность порядка 40-50 метров по ростовой фигуре.
    У снайперских винтовок больше, у пистолетов меньше.
    Также зависит от состояния оружия и установленного тюнинга.
    Шарики естественно сносит, нужно делать поправку.
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    3)Принцип роботи зброї, а саме балони? СО2 12г. чи можливий варіант з більшими балонами як наприклад ТУТ http://www.paintball.co.il/_illustratio ... n1_big.jpg - зброя пейнтбольна. Можливе приєднання шлангу Мамба до зброї? магазини 20-? набоїв?
    Принцип работы большей части оружия - электропневматический,
    т.е. электродвигатель взводит пружину с поршнем.
    Винтовки и пистолеты бывают на газу (газ заправляется в резервуар
    в обойме) или с ручным взводом пружины.
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    4)Зброя. матеріали? Пластик? Композитні матеріали? Метал(алюміній?)? Якби підбирав зброю то лише металічну. http://www.armymen.com.ua/shop/index.php?categoryID=14 - нажаль матеріал не пише, а сайт виробника на японській. Або модель М в тактичному обвісі. Щоб порадили?
    Оружие бывает и в пластиковых (ABS-пластик)
    и в металлических (алюм., цинковые сплавы, реже сталь) корпусах

    Рекомендую связатся с ребятами со Львова и сьездить
    с ними на игру, можно просто наблюдателем что-бы
    посмотреть на это в живую.
    Аlea jacta est (с) Gaius Iulius Caesar

  3. #3
    1)на довірі - ясно. А як з відчуттями попадання? Наприклад в пейнтболі я не завжди відчуваю навіть явні попвдвння: в Фидер(магазин) ногу(в зону наколінників), Джерсі(спец футболка - часто вільна). А якщо я надіну Тактичний жилет і напхаю магагинів - часто не буду відчувати попадання.

    2)40-50. Це по прямій без так званого навісу. Я провожу аналогію с пейнтболом де вихідна швидкість шара 90м/с(дозволена на змаганнях) шар більшийй-більший опір повітря, але важчий зчачить більше кінетичної енергії. Щоб стріляти на 50м треба трошки задирати ствол.

    3)Ясно. Тобто Акумулятор все що мені потрібно? Як нарахунот ТО? сильно зношується мотор і деталі?

    Дякую

  4. #4
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    1)на довірі - ясно. А як з відчуттями попадання? Наприклад в пейнтболі я не завжди відчуваю навіть явні попвдвння: в Фидер(магазин) ногу(в зону наколінників), Джерсі(спец футболка - часто вільна). А якщо я надіну Тактичний жилет і напхаю магагинів - часто не буду відчувати попадання.
    Естественно попадание в рюкзак или сквозь жилет ты
    не всегда почувствуешь, но услышишь. Это приходит с опытом.
    Т.к. огонь ведется преимущественно очередями,
    то в большинстве случаев попадание незаметить трудно.
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    2)40-50. Це по прямій без так званого навісу. Я провожу аналогію с пейнтболом де вихідна швидкість шара 90м/с(дозволена на змаганнях) шар більшийй-більший опір повітря, але важчий зчачить більше кінетичної енергії. Щоб стріляти на 50м треба трошки задирати ствол.
    Используется система "хоп-ап", которая спрямляет траекторию
    полёта шара. Поднимание ствола не дает такой-же эфект,
    как в пейнте.
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    3)Ясно. Тобто Акумулятор все що мені потрібно? Як нарахунот ТО? сильно зношується мотор і деталі?
    Да, нужен аккумулятор, желательно "фирменный".
    Я рекомендую проводить полное ТО в конце каждого сезона.
    И осмотр с чисткой после игр.

    Скорость износа зависит от производителя, настрела и тюнинга.
    Тут лотерея. ИМХО, в среднем в приводе по причине
    поломок меняют деталей примерно на 30-50$ в год.
    К примеру, я на своём приводе за 2 года не поменял
    по этой причине ничего.
    Аlea jacta est (с) Gaius Iulius Caesar

  5. #5
    Оператор
    Регистрация
    23.11.2003
    Адрес
    Львів
    Команда
    Angry Beavers
    Сообщений
    478
    Віктор, дублюю ще сюди, якщо так бережуться очі...
    Оптимальним буде підійти на збори, в кожен четвер, о 19:00 на вул. Київську, 20, "Картопляна хата" і там все розкажуть

  6. #6
    Цитата Сообщение от Little_John [ANGRY BEAVER
    Віктор, дублюю ще сюди, якщо так бережуться очі...
    Оптимальним буде підійти на збори, в кожен четвер, о 19:00 на вул. Київську, 20, "Картопляна хата" і там все розкажуть
    Джон. Сьогодні Субота. Я не така людина яка буде сидіти тиждень в очікуванні чогось, якщо базову інформацію я можу отримати тут. За мене не пережівай, я підійду на Київську, але якщо тобі просто ліньки відповідати на мої питання у письмовому вигляді, то не треба заважати іншим.

    Дякую РедВуду за відповіді.

  7. #7
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    Тут лотерея. ИМХО, в среднем в приводе по причине поломок меняют деталей примерно на 30-50$ в год.
    Мда. Нам би такі ціни в Пейнтболі

  8. #8
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    Тут лотерея. ИМХО, в среднем в приводе по причине поломок меняют деталей примерно на 30-50$ в год.
    Мда. Нам би такі ціни в Пейнтболі
    $50 mi
    +1=)))
    Viktor u tebya kakoy marker???? sudya po avatorke ION=)?

    ps. u menya Dye DM6+fider HALO+balon pureengenery 4000psi+shtani i kofta ot spiderov+maska Dyevskaya,+ per4atki dayavskie...

  9. #9
    Цитата Сообщение от @nt
    ps. u menya Dye DM6+fider HALO+balon pureengenery 4000psi+shtani i kofta ot spiderov+maska Dyevskaya,+ per4atki dayavskie...
    Я за тебе дуже радий, правда навіщо мені знати яка в тебе маска і рукавиці )) Судячи по посту ти недавно граєш в пейнтбол якщо не знаєш, що DM - це вже = Dye Matrix. Кофта в пейнтболі називається джерсі, а що таке спідеров дивно, знаю тільки маркери фірми кінгман марка спайдер(це єдине подібне слово). Балон в Мене кевлар+пластик Стако 4500псі 1.1л. А чим тлбі не сподобався мій Іон? Маркер для якого найбільше в світі апгрейдів. Іон + КуЄв+болт кіт+он/оф адаптер на рельсі+курок+ствог+лов. райс цаега. Поряд деталі на ще 1 Іон ))))

  10. #10
    Оператор Аватар для Леший
    Регистрация
    20.06.2005
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    429
    2ViTyoK,@nt

    Мужчины,перестаньте злостно оффтопить.
    "ЛОКАЦИЯ
    локация [<лат. locatio размещение] - определение местоположения какого-л, объекта по испущенному этим объектом сигналу или сигналу (волне, лучу), отразившемуся от объекта; существует л. звуковая, оптическая, радиолокация и др."

    ...а совсем не то, что многие сейчас безграмотно вкладывают в это понятие...

  11. #11
    Курсант
    Регистрация
    28.08.2005
    Адрес
    Киев.
    Команда
    USMC Warlords
    Сообщений
    53
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    Цитата Сообщение от ViTyoK
    Тут лотерея. ИМХО, в среднем в приводе по причине поломок меняют деталей примерно на 30-50$ в год.
    Мда. Нам би такі ціни в Пейнтболі
    Хех... В Страйболе тож все по-разному...Если не заморачиваться на экстремальный тюн, не строить из себя "Анку-пулеметчицу" (если у тебя не пулемет , конечно ) и ухаживать за приводом (путем чистки,смазки, осмотров и т.д.) то затрат будет минимум...В противном же случае - мало тоже не покажется 8)
    Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.

    If you find yourself in a fair fight, your tactics suck.

  12. #12

    Re: Страйкбол питання загалом

    Цитата Сообщение от RedWood
    Игра ведется исключительно на доверии.
    Честность - это принцип страйка, более важный чем
    антуражность вооружения и снаряжения.
    К сожалению в страйке все больше появляется понтов (чем дальше - тем ближе к пейнтболу), коммерции и разных делений на "правильных" и "неправильных". Жаль...
    sapienti sat

  13. #13
    Да ціни на Кулемети порадовали )) 1000 у.о. але це фігня порівняно з пейнтбольними прибамбасами http://rap4.com/paintball/os/breda-machine-p-1135.html

    або http://rap4.com/paintball/os/paintball- ... 1_158.html

  14. #14
    Administrator Аватар для Taras
    Регистрация
    13.11.2003
    Адрес
    Lviv, Ukraine.
    Команда
    U.S. Marine Force Reconnaissance
    Сообщений
    2,278
    Записей в дневнике
    2
    ой лі... Аналог страйкбольного девайсу http://rap4.com/paintball/os/rap4-phant ... -1425.html з подібним обвісом потягне не набагато меньше.
    А ось це http://rap4.com/paintball/os/rap4-phantom-p-1528.html взагалі цілком гуманно і абсолютно тотожно по ціні страйкбольному аналогу.
    Кулемети за 5 кілобаксів для страйку теж не новина. Так що думаю що по витратам ці речі дуже навіть однакові.
    мнение автора может не совпадать с его точкой зрения ©

  15. #15
    ya ne4ego ne imeu protiv ION'a, no matrix lutshe=)
    ps. dm'4ikdm'4ikom vse eshe nazivaut

  16. #16

    Re: Страйкбол питання загалом

    Цитата Сообщение от Silverghost
    Цитата Сообщение от RedWood
    Игра ведется исключительно на доверии.
    Честность - это принцип страйка, более важный чем
    антуражность вооружения и снаряжения.
    К сожалению в страйке все больше появляется понтов (чем дальше - тем ближе к пейнтболу), коммерции и разных делений на "правильных" и "неправильных". Жаль...
    тому треба Грати в RAP(Real Action Paintball) http://www.rap4.com , шкода, що у нас не те що РАП, а навіть тактичного пейнтболу нема.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Питання і відповіді по грі
    от ALEX RANGER в разделе Аль-Джахра 3 "Полювання на Лева"
    Ответов: 42
    Последнее сообщение: 28.07.2011, 21:14
  2. Питання до знавців.
    от vurdalaka в разделе Загальний
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 07.05.2009, 12:50
  3. Питання по ножам!
    от Tolsty в разделе РАЗГОВОРЫ ПРО ВСЁ
    Ответов: 21
    Последнее сообщение: 22.06.2008, 17:48
  4. Питання до киян
    от Pavlo в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 25.03.2006, 20:30
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама