+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 57

Тема: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Курсант
    Регистрация
    09.06.2009
    Адрес
    Киев
    Команда
    FEAR
    Сообщений
    50
    Записей в дневнике
    4

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    Цитата Сообщение от airgun Посмотреть сообщение
    У кого из участников ИМЕННО этой темы есть в использовании страйкбольная версия ВСС. Прошу отписаться ниже!
    Страйкбольная версия ВСС ничем абсолютно не отличается от любой другой страйкбольной реплики любой любого другого ПП или ШВ. Потому можно смело утверждать что каждый 1-ый игрок имеет/держал в руках страйкбольную версию ВСС.
    Поскольку тут натягивают Сову на глобус, и по результатам натягивания М16 с оптикой нельзя быть снайперской винтовкой, то ВСС ей тоже быть не должно. Хотя конструктивно, страйкбольные версии отличаются лишь внешним видом и чуть другой начинкой внутри бадиков.
    Странный вопрос, словно обладание игрушкой в определенном формфакторе дает держащему такую игршку в руках какую-то особенную мудрость.

  2. #2
    USN FMF Corpsman Аватар для Dol
    Регистрация
    11.07.2010
    Адрес
    Odessa
    Команда
    "Dead Reconing" Squad
    Сообщений
    715
    Записей в дневнике
    14

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    это камраду с Полтавы "светлость" его строны дает особые знания мозговым клеткам надо полагать...
    опять же не едичный прецедент в принципе...
    - o God! This is Sparta!!!
    - NO!!!
    - This is Alabama Medical Colleague...

  3. #3
    Курсант Аватар для airgun
    Регистрация
    17.12.2014
    Адрес
    Полтава
    Команда
    Чеглок
    Сообщений
    48

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    При чем здесь Полтава?! Причем "светлость"?! Вы ебану*лись все там!? Стыдно за вас товарищи! Страйкбол - игра друзей... "Игра! Карл!" Конструктива с вами не выйдет.

  4. #4
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    Цитата Сообщение от airgun Посмотреть сообщение
    Страйкбол - игра друзей... "Игра! Карл!" Конструктива с вами не выйдет.
    Та чому ж, я вот особисто цю темі піднімав для того щоб дискутувати виключно в полі конструктиву. Наскільки я зрозумів всі суперечки по питаннях матчасті закінчилися, єдині аргументи які лишилися на користь ВСС як снайперки це: "Треба більше снайперок командам які моделюють східний блок" і "Ну в нас ж гра з своїми умовностями".
    На ці аргументи дуже гарно відписали вище:
    Вот в британців теж тільки одна снайперка і що? Їм теж просити лаху з оптикою переводити в снайперки? А яка достатня кількість снайперок для країни, щоб перестати натягувати сову на глобус і їм стало достатньо? І тд.
    І так само по другому аргументу, якщо в нас гра і умовності, то давайте і іншим дамо поблажки, ми з Вікінгом собі поцепляємо загонніки на короткі М4 і будемо теж снайперами. Що вам шкода?
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  5. #5
    Новобранец Аватар для zagnit
    Регистрация
    09.03.2017
    Адрес
    Винница
    Команда
    A
    Сообщений
    24

    Re: ВСС «Винторез», снайперська гвинтівка чи ПП?

    По "матчасті"? Тоді давайте мк12 теж робити як штурмовку, там 5.56, РПК - теж не кулемет, чого ви тільки до ВСС доколупались? Я вже мовчу про автоматичний режим вогню на свд і ср25... Якшо тут всі так дуже за відповідність страйкбольної зброї до бойовим аналогам, то тоді робіть недопуск людям які приходять грати зі стоковими свд, ну а чого, вона ж не відповідає свому класу, типу снайперка, а я стріляє гірше чим в когось аксу. ВСС - виглядає як снайперка, має приціл, і призначена не для штурму будівель, а для ведення снайперського вогню, хоч і на невеликих дистанціях (бо призначена для міста).
    В чому проблема?
    Після того як ВСС прирівняли до штурмовки, його взагалі тепере моджна тільки носити за плечем на сталкерстрайку, тому шо "штурмувати" з ВССом з ПСО - це садомазахізм, а ВСС- без ПСО - те саме шо й СВД без приціла. Кароче всім спасіба, чекаємо штурмовиків з ВССом і обьявки про його продаж на барахолках


    Про призначення - я шось я не бачив, шоб з АК тримали таку позицію


    Так само як я не бачив шоб будівлі штурмували з ВСС-ом
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: photo_2020-09-21_01-31-43.jpg‎
Просмотров: 222
Размер:	47.8 Кб
ID:	99046   Нажмите на изображение для увеличения
Название: photo_2020-09-21_01-32-28.jpg‎
Просмотров: 222
Размер:	103.9 Кб
ID:	99047  
    Последний раз редактировалось zagnit; 22.09.2020 в 09:59.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама