+ Ответить в теме
Страница 101 из 108 ПерваяПервая ... 519196979899100101102103104105106 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 2,001 по 2,020 из 2154

Тема: Ігри\Тренування в Рясне

  1. #2001
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Всім дякую за гру, було приємно бачити багато бійців, поки що можу сказати за результати червоних ( на початку команда була дуже масовою і стартувала з шахт, але у житті немає справедливості тому такий розклад сил). Тим більше, що після 13 00 команда червоних зменшилася на 5 бійців, після 14 00 ще на 3.

    Бали : на кінець гри на базі було 5 трійок ресурсів (Серж мене виправив) = 100 балів, вбито бійців 59 разів, виконане завдання по штурму бази зелених 20 балів. Результат 61 бал.
    Прошу відписатися командирів жовтих і зелених.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: game2.jpg
Просмотров: 13
Размер:	102.6 Кб
ID:	91030

    P.S. Знайшов біля адмінки чорни окуляри - сіточку, поверну власнику на грі.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 04.06.2017 в 17:47.

  2. #2002
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    11.06.2017 Рясне, Хімсільмаш.
    Гра-тренування, без наворотів. Послідовно поштурмуємо адмінку, лісочки, проведемо пару разів конвой і зробимо засідки.
    Попробуємо якись тактичні навчання, з метою утворення команд, в яких бійці добре взаємодіють один з одним.
    Під час навчання дозволяється бити, фотографувати і виганяти злістних маклаудів і неадекватів з подальшим баном на всі ігри.
    Застосуємо такий собі колективний фільтр.
    Так цікавіше грати і це дає можливість у подальшому розробляти складніші сценарії для ігор.
    Внесок на маркування якийсь мінімальний буде, в залежності від кількості.
    Прокат, піротехніка будуть.

    збір 10.00 парковка біля адмінбудівлі.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 04.06.2017 в 16:48.

  3. #2003
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Взагалом двигун гри сподобався. Вже через 10 хв. гри в нас відсіявся один боєць (не уважність дається в знаки) і ми в кількості 12 чоловік продовжили і закінчили гру. Про маклаудів писати не буду хто саме, вирішував проблему самотужки.-як наслідок розбиті пальці і обличчя. А вот гранати жалко, взрив два метра від 2 бійців, а вони і в вус не дують. Тому я за фільтр , хоча з розумінням ставлюсь до новачків.
    Також негативом стало те, що в 15.45 на парковці лишилось 3 авто, якось не серйозно, а чути слова-"то то так завжди..." так взагалі, для оргів потрібно щось міняти.
    По кількості зібраного. -Один ящик, 6 ресурсів, з яких жодного трійки не зібрано. Взята база жовтих, на якій нічого не було і які свалили о 14.50.
    З позитиву. Віня! больно!
    Хороша команда і гра до кінця, маса задоволення від тактикі і мінімуму втрат, а саме-28 уражених.
    Всім хто організував гру і бився пліч-опліч зі мною -ДЯКУЮ.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  4. #2004
    Новобранец Аватар для x_Nick_x
    Регистрация
    23.05.2017
    Адрес
    Файне місто Львів
    Команда
    Partner in Crime
    Сообщений
    19

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Привіт ))
    Супротив жовтих продовжувався і після 14:50 У деяких граців були свої обставини поїхати раніше.
    За гру дякую від усієї нашої команди(PMC), було весело.
    Alex, окуляри Ярого(Славіка), заберемо на наступній грі.
    Дякую усім, і не тільки жовтим за гру

  5. #2005
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Всім кто захопив бази противників + 20 , взяття вчасно рахується , як додаткове завдання, навіть якщо там не було здобичі .

  6. #2006
    Новобранец Аватар для сава-гена
    Регистрация
    26.05.2014
    Адрес
    яворів
    Команда
    саваш
    Сообщений
    20

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    а спробували би захопити висотку точніше блок пост ізабель о т об був вищий клас, що має т ільки два підходи до посту через ліс щей розділиний сідловиною на дві частини .Маю свій полігон "КАТАНГА" 7 опорних пунктів 3 дороги для конвоїв сіценарії черпаю з історії та статуту бойових дій див гра пам,ять

  7. #2007
    Kowalski Аватар для FUnCooKie
    Регистрация
    04.08.2013
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 373 "Black Squad"
    Сообщений
    215

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    Під час навчання дозволяється бити, фотографувати і виганяти злістних маклаудів і неадекватів з подальшим баном на всі ігри.
    Застосуємо такий собі колективний фільтр.
    Что?Серьезно?
    Ты понимаешь,что по этому
    1.1. К игре допускается команда, участники которой имеют возраст не менее 18-и лет, ввиду экстремальности данного вида спорта.
    и этому пункту
    1.14. Команда не согласная с правилами, к игре не допускается! Команда, систематически нарушающая правила — дисквалифицируется и удаляется с поля боя. В течение последующего месяца дисквалифицированная команда может подать заявку на игру. Решение к допуску принимается общим голосованием. Вторая дисквалификация влечёт за собой удаление без права реабилитации. Отдельные игроки дисквалифицированной команды могут быть допущены к игре по результату голосования совета командиров.
    тебя и твою команду можно банить и притом перманентно?
    Ладно,я понимаю,коммерция,подъем кеша и т.д.Сам факт стрельбы по детям уже не ок(веди они себя на равных в плане дисциплины как положено,хотя бы). Но эти юные дарования,еще не совсем сознательные,ходят/бегают с поднятыми очками/масками(мало того,что по игровой территории) перед срезом дула,как минимум,моего(а по факту,не только моего,ибо контроль территории,патрулирование и иже с ними).И что прикажете делать,появись противник,с последующим контактом со всеми вытекающими с детьми на линии огня? Отвечать не обязательно...

    Касательно игровых моментов:
    то,что игроки не знают канвы,сценария,условий игры - дело построения и внимательности каждого,это одно,но не соблюдать общих игровых правил - зашквар.
    Стрельба в мертвяке,разговоры мертвых, в том числе прямым текстом по рации "ты где?"-"там-то,там-то"-"а,ну,потом,иди туда-то,туда-то"-"окей",указывание мертвыми на место нахождения противника,"джентельменское поведение" и т.д. Сколько из присутствующих реально читали правила?Хоть до середины?Нет,не так.Сколько вообще в курсе про ресурс airsoft.ua и наличие на нем правил?

    Жёлтые,адресовано вам:
    когда вы штурмовали кишку,на переходе в админку,пульнули "чем-то",если не ошибаюсь,с подствола.Это "что-то" взрывалось по 100500 раз,которое запомнили все.
    Когда "снаряд" залетел сокоманднику и из корридора в комнату,вы объявили,что он "убит".Так вот, по п.2.3:
    2.3. «Убитым» игроком считается игрок в следующих случаях: попадание хотя бы одного шарика в результате взрыва имитации ручной гранаты, нахождение в радиусе 5 метров от взрыва имитации гранаты (игровая имитация без поражающего элемента оказывает на игрока только моральное и психологическое воздействие.
    Насколько помнится мне и сокоманднику,поражающего элемента не было,ни шариков,ни гороха/кукурузы.А даже,если теоретически был,то сомневась,что шары вместе со взрывателем залетели на 90° из корридора в комнату.Да,даже если трактовать правила так и эдак,всё равно "снаряд" должен быть одновзрывным,будь то граната,выстрел подствола,гаубица,на базе КОРСАР-4.Сорян,но эта пиро-беда слегка не канает.

    Так вот,возвращаясь к вопросу: а какой,собсно,фильтр будет применяться?


    P.S. пища для размышлений и всему остальному сообществу,не присутствовавшему на игре
    - Они же неадекваты,в голову стреляют!
    - И в уши!

  8. #2008
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Страйкбол это срез общества, потому хоть , это всё и печально, но оно так. Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно. А я делаю как получается и что-то пытаюсь, и естественно всем не угождаю, но тем не менее.

    P.S. А правила они такие правила .... команды которые допускаются , сколько должны иметь людей ? Прочитайте и сделайте выводы.
    Обеспечьте присутствие достаточного количества сознательных игроков, чтобы они пришли на игру а перед этим зарегистрировались в теме и можно было на них рассчитывать.
    Правила страйкбола и конституция в стране у нас, безусловно, написаны правильно, я только за их всеми выполнение.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 04.06.2017 в 21:46.

  9. #2009
    Оператор Аватар для gsa_64
    Регистрация
    27.04.2015
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    229

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Алексу спасибо за интересный сценарий и организацию. Красные - па*люки! Не давали жить! Серж & Co - крсасавы! Виртуозно взяли нашу базу.
    Команде Зелёных ВИВАТ! Не знаю как по очкам, но играли красиво и , главное, честно. Пилоту Респект за управление. Получилось красиво.
    Что не устану просить:
    • Играть до конца игры! Уважать остальных игроков.
    • Связь с организаторами (выделеный канал).
    • Подведение итогов после игры.
    • Сценарий накануне. Хотя бы скелет. Для подготовки соответствующего вооружения и экипировки.
    P.S. АЛЕКС: "Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно." - АПЛОДИСМЕНТЫ!

    P.P.S ПОТЕРЯШКА! Кто потерял дымовую шашку ( по-моему от Бум-Бума) готов вернуть без вознаграждения. Найдена справа от моей машины ( Волынский Мерс).


    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 20170605_100038.jpg
Просмотров: 8
Размер:	97.2 Кб
ID:	91038 Нажмите на изображение для увеличения
Название: 20170605_100048.jpg
Просмотров: 9
Размер:	92.7 Кб
ID:	91039
    Последний раз редактировалось gsa_64; 05.06.2017 в 09:09.

  10. #2010
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Як я зрозумів із повідомлень Алекса та товаріщА з Волині -

    ''Треба закривати очі на порушення правил, інакше буде мало людей на грі''

    Який смисл тоді від такого аірсофту? Коли замість того, щоб грати з нормальними, адекватними людьми, мусиш терпіти ''всякоє''.

    Бо тоді буде більше людей на грі.
    I Support Single Mums.

  11. #2011
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    ні, ти не правильно зрозумів.

    Формат моїх ігор такий : я створюю сценарій і двигун, більш менш дієвий, іноді цікавий. А далі гру роблять гравці. Звикайте.

    Посил попередніх постів : формуйте команди від 5 чоловік, як прописано у правилах, причому щоб ці 5 людей їздили на ігри регулярно а не у штаті 10 а їздить двоє раз в місяць.
    Підтримуйте розвиток страйкболу.
    Командири цих команд відносьтесь з повагою до оргів і хоча би реєструйтесь в темі на гру.
    Приїзжайте на гру вчасно, а не коли вона вже почалась.

    І тоді страйк буде відповідати вашим очікуванням, а орги будуть прислухатися до ваших зауважень.

    Гравці з аналітичним складом розуму, не імпульсивні і далекоглядні і так розуміють : що якщо на старті обрубувати всіх новачків, або створювати для них окремий лягушатник,
    то страйк у Львові загнеться - не буде притоку людей. Нехай навіть якщо серед нубів потів виявляється 10% молодців, але ви і їх тоді не побачите, де ж їх тоді розглядати?
    Вам цікаві ігри 3 на 3 ? Влаштовуйте, а мені ні. Приклад минулої гри - команда зелених, складена з відопідальних страйкболістів, але в кого би вони стріляли ?

    На носі дійсно хороша і антуражна гра Афган, вона довгоочікувана, дійсно там збираються люди зацікавлені - відвідайте її.
    А потім застосуйте знання які там отримаєте в організації до недільних пострілюшок.

    А тепер пропозиція як це розвязати : на гру в неділю 11 числа, хай кожна команда бере під свій нагляд новачків і слідкує за їхньою поведінкою.
    Але ж ви не хочете таких забовязань, ви просто хочете приїхати коли вам зручно і отримати задоволення, серед ветеранів і адекватів.
    "Я приїхав, орги мені винні, бавте мене , я цяця ! І слідкуйте щоб у мене не забрали лопатку і не кидали піском! "
    У інших містах є такі клуби з грошовим цензом, платиш за гру 50 - 100 гривень і це ще не гарантія, що не буде маклаудів. Але так сяк відсіює дрищів.
    Тим командам , які зголосяться і будуть мені допомагати - велика подяка.

    ---------- Сообщение добавлено в 08:49 ---------- Предыдущее сообщение создано в 08:30 ----------

    Якщо вам досить полеміки і ви зробили висновки, то продублюю оголошення :

    11.06.2017 Рясне, Хімсільмаш.
    Гра-тренування, без наворотів. Послідовно поштурмуємо адмінку, лісочки, проведемо пару разів конвой і зробимо засідки.
    Попробуємо якись тактичні навчання, з метою утворення команд, в яких бійці добре взаємодіють один з одним.
    Під час навчання дозволяється бити, фотографувати і виганяти злістних маклаудів і неадекватів з подальшим баном це будуть робити самі гравці,
    можемо перед грою зробити загальне знайомство усіх з усіма.
    Застосуємо такий собі колективний фільтр.
    Так цікавіше грати і це дає можливість у подальшому розробляти складніші сценарії для ігор.
    Внесок на маркування якийсь мінімальний буде, в залежності від кількості.
    Прокат, піротехніка будуть.

    збір 10.00 парковка біля адмінбудівлі.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 05.06.2017 в 11:02.

  12. #2012
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Да, оце так писанини.
    Від себе також вкарбую декілька слів.
    Після кожної гри в багатьох складається різні враження і кожен їх вирішує і висловлює їх по своєму.
    Мене наприклад най більше дратують спізнення на гру. Кожного разу орги вивішують анонс і години збору , шикування і виходу на позиції.
    Чому так важко встати на 30 хв раніше і приїхати на 15 хв. раніше.
    Якщо ж ви проспали, чи вирішили запізно їхати на дане мироприємство-то можливо взагалі не варто туди їхати? Та ще і орги вам не по душі і розвиток їхнього страйкболу.
    Я впевнений, що якщо таким людям (однодумцям) зібратись разом, то все буде добре.
    Зі сторони ситуація виглядає для мене так: Людина встала з ранку, нема що робити. Бере телефон, альо, Петро ти що робиш? -нічого, валяюсь. -а давай на гру рванемо?,- куди? -а хер зна, зараз гляну. О щось на Рясне є, поїхали.
    Як наслідок, спізнення, та і жара далась в знаки і пішло щось не так,- маклауд трапився, грали не в адмінці і тд.
    Приїхав до дому, день пересраний. До чого домахатись? О оце так Алєкс написав! Вот зараз я відірвусь!
    За весь свій страйк я бачив одне рукоприкладство яке було примінене представником ФСУ, так це люди які правила пишуть, а потім вирішують для кого ці правила застосувати, а кому і пробачити можна.
    Тому, зі сторони цих два приклада виглядають смішно.
    Далі: Redneck- ти коли останній раз був на грі? Про який аерсофт ти пишеш? Про яку кількість людей? ти взагалі про що???
    Последний раз редактировалось efemchuk; 05.06.2017 в 11:33.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  13. #2013
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    ну тоді по порядку) :

    1. - ''Формат моїх ігор такий : я створюю сценарій і двигун, більш менш дієвий, іноді цікавий. А далі гру роблять гравці. Звикайте.''
    Ок ,так класно, ніхто не сперичається - гру роблять гравці.....тут нам ні до чого звикати.

    2. ''І тоді страйк буде відповідати вашим очікуванням, а орги будуть прислухатися до ваших зауважень.'' - до оргів зауваження не в плані сценаріїв, і немає неповаги до оргів.......тут питання іде про банальне дотримання основних правил аірсофт і звісно ж суто людських........десь бігають діти, десь бігають люди без окулярів, в стволів на виході бог знає скільки м/с, якісь парніши з надлишком тестостерону махають прикладом перед лицем, повний ігнор піротехніки, якась невідома піротехніка......так можна продовжувати довго......а при озвучені зауважень та пропозицій чується лише - "Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно."

    3.''що якщо на старті обрубувати всіх новачків, або створювати для них окремий лягушатник'' - ніхто не каже виганяти людей чи ще щось радикальне. Але коли людина приходить отак в аірсофт на бум - йому дають ствол ,окуляри і кажуть біжи, звісно та бідося не буде розуміти що він не так зробив і т.д.........але для цього необхідно на початку пояснити правила..........а тут вже питання до людей які їх привезли,видали амуніцію...

    4.''На носі дійсно хороша і антуражна гра Афган, вона довгоочікувана, дійсно там збираються люди зацікавлені - відвідайте її.'' - дякую за турботу, але ми самі будем вирішувати куди нам їхати,а куди ні.

    5.''Але ж ви не хочете таких забовязань, ви просто хочете приїхати коли вам зручно і отримати задоволення, серед ветеранів і адекватів.'' - ніколи не відмовляли жодній людини, що хотіла вступити в команду і завжди несли відповідальність за дії новачків. На рахунок гри серед адекватів і ветеранів, то так звісно коли гра проходить без криків,махачів, погроз, величезної втрати на одне тело шарів чи гренок(яке видно із-за товщини шкури нічого не чує), грати набагато комфортніше.

    6."Я приїхав, орги мені винні, бавте мене , я цяця ! І слідкуйте щоб у мене не забрали лопатку і не кидали піском! " - таке відношення до аірфсот стало якраз в останні роки, коли певні люди захотіли перевести все в розряд бізнесу.


    Ніхто не кидає в тебе камінням, висловлюються думки та пропозиції, вирішення яких зробить ігри комфортнішими та безпечнішими. Всі готові іти на компроміс...........окрім звісно трактувань правил, тому що безпека має бути на першому місці.


    ''Redneck- ти коли останній раз був на грі?''
    якщо правильно пам'ятаю то 14 травня....але кажись після того був(не враховуючи командні тренування, а що? Team Trident надалі табелює мої виїзди?


    П.с.
    І так би мовити вишенька на тортік - Шановні гості з інших міст, ми Вас надзвичайно любимо та цінуємо, але просимо не забувати ,що Ви гості. Так би мовити, погуляли і пішли, а нам посуду мити.
    Последний раз редактировалось Redneck; 05.06.2017 в 12:20.
    I Support Single Mums.

  14. #2014
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Ці гості з інших міст на іграх присутні набагато частіше і в більшій кількості ніж більшість львівських команд. До них прислухаюсь і поважаю.

    І резюме : на грі було близько 50 людей + ,
    незадоволеність виказали 1 що незареєструвався і запізнився 1 який не був на грі. Пропорція 2 : 50 ну десь так. Критику все рівно почув, буду щось робити.
    Висновок : всім решта в принципі формат підходить , огріхи є але будуть допомогати якось виправляти їх.
    У сучасному світі люди голосують ногами, якщо їдуть на ігри і їдуть регулярно і масово ну значить не все втрачено.
    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 05.06.2017 в 12:49.

  15. #2015
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Сорян шо влажу в вашу цікаву перепалку, просто хотів поправити один технічних нюанс:

    Цитата Сообщение от efemchuk Посмотреть сообщение
    За весь свій страйк я бачив одне рукоприкладство яке було примінене представником ФСУ, так це люди які правила пишуть, а потім вирішують для кого ці правила застосувати, а кому і пробачити можна.
    Тому, зі сторони цих два приклада виглядають смішно.
    не ФСУ пише правила, правила пишуть командири команд. Будь-який командир команди, зареганої тут на форумі, може внести свою пропозицію по правилах на голосування в "Форумі командирів". А по тому конкретному випадку ти мою думку знаєш, тому повторювати не буду

    Шераз сорян шо перебив, будь-ласка продовжуйте
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  16. #2016
    white trash Аватар для Redneck
    Регистрация
    23.10.2013
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 373
    Сообщений
    138

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    іде питання не до формату гри, чи сценарію, чи А-тім як організатора.
    Питання до виконання правил - які створені для максимально можливої безпеки для гравців.............от моделюємо ситуацію - іде дитина через кущі, знімає окуляри.....по кущам пускають чергу.......дитина лишається без зуба і ока(не дай бог).......хто винен?
    той хто стріляв? організатор(той хто допустив до гри)? дитина?
    А тепер уявіть скільки потім ще буде питань і розслідувань.
    Ситуація проста і досить реалістична(ну хіба вже не аж таке криваве комбо).
    I Support Single Mums.

  17. #2017
    Senior Chief Аватар для efemchuk
    Регистрация
    13.02.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    Team Trident
    Сообщений
    466

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Redneck Посмотреть сообщение
    іде питання не до формату гри, чи сценарію, чи А-тім як організатора.
    Питання до виконання правил - які створені для максимально можливої безпеки для гравців.............от моделюємо ситуацію - іде дитина через кущі, знімає окуляри.....по кущам пускають чергу.......дитина лишається без зуба і ока(не дай бог).......хто винен?
    той хто стріляв? організатор(той хто допустив до гри)? дитина?
    А тепер уявіть скільки потім ще буде питань і розслідувань.
    Ситуація проста і досить реалістична(ну хіба вже не аж таке криваве комбо).
    Абсолютно це підтримую (не присутність на грі дітей до 18 років) Для них має бути цілком окрема гра! І тоді повністю вина за травмування лягає на організаторів гри.
    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  18. #2018
    Kowalski Аватар для FUnCooKie
    Регистрация
    04.08.2013
    Адрес
    Львов
    Команда
    Task Force 373 "Black Squad"
    Сообщений
    215

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    А я делаю как получается и что-то пытаюсь, и естественно всем не угождаю, но тем не менее.
    Если я,инженер-проектировщик,запроектирую тебе дом,в котором через,скажем,месяц-два прорвет канализацию,часть перекрытия упадет на тебя,а крыша прогниёт,ты придешь ко мне со слова "Э,ёпрст!Какой маракуйи это было?" И будешь прав! Потому что я тоже должен был следовать неким правилам(ДБН),так и тут(свод правил командиров).
    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно.
    Дык,уже. Даже две.
    "Ветряная мельница" - орг
    "Скількись там годин.Явні герої Ряснезі" - со-орг
    Мало? Ну,лады.Напишем еще.

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно.
    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    ні, ти не правильно зрозумів.
    Формат моїх ігор такий : я створюю сценарій і двигун, більш менш дієвий, іноді цікавий. А далі гру роблять гравці. Звикайте.
    Это которые?За бабло дети привезенные?Неужели так карман мозолят эти 500-700 грн,ради наплевания на фундамент правил?

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    Приїзжайте на гру вчасно, а не коли вона вже почалась.
    Я опоздал на построение,ок.Но,во-первых,я извинился перед тобой,как оргом,ибо обстоятельства сложились так,безо всяких оправданий,во-вторых,старт был в 1130,а в 1129 уже оба были собраны и заряжены,при этом изучив всю канву игры.

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    На носі дійсно хороша і антуражна гра Афган, вона довгоочікувана, дійсно там збираються люди зацікавлені - відвідайте її.
    Искренне желаю посетить,если на 100% будет возможно,но,увы экзамены не шкаф - не подвинешь.Буду искать возможность.
    Но опять таки,я хочу посмотреть,как человек,написавший мне об организации строгой и массовой игры и второй человек,яро подхвативший,приехали бы в Радывылов играть с детьми.Вряд,там забанить могут.А в Лемберге - хоть залейся.Тут прокатит.

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    А тепер пропозиція як це розвязати : на гру в неділю 11 числа, хай кожна команда бере під свій нагляд новачків і слідкує за їхньою поведінкою.
    Щас будет сенсация: все мною привезенные,ознакамливаются с правилами.И люлей получают за косяки.

    Цитата Сообщение от Alex(SAS) Посмотреть сообщение
    "Я приїхав, орги мені винні, бавте мене , я цяця ! І слідкуйте щоб у мене не забрали лопатку і не кидали піском! "
    Удел проката =/ Страйкеры понимают,что игру ты создаешь сам.

    Ах,да,тут еще один коммент был.
    Цитата Сообщение от gsa_64 Посмотреть сообщение
    P.S. АЛЕКС: "Сделаете игру со строгими правилами и массовую будет замечательно." - [B]АПЛОДИСМЕНТЫ!
    Выше две ссылки,без учета множества локальных воскресок.Но,увы,что-то,как говорят в Одессе,Вас тут не стояло.
    - Они же неадекваты,в голову стреляют!
    - И в уши!

  19. #2019
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Цитата Сообщение от FUnCooKie Посмотреть сообщение
    Это которые?За бабло дети привезенные?Неужели так карман мозолят эти 500-700 грн,ради наплевания на фундамент правил?
    привет из 21 века и акселерации, ну то тебе вижу мозолят - дети на игре с папами, со своими купленными приводами , ну да это не по официальным правилам, но я даю им допуск и папы за них отвечают.
    да я хочу чтобы мой малый бегал и тренировался , если игроки не против. Если против - ну то не буду брать, но если то ты один возмущаешься или люди которые не были на игре , то приоритет очевиден.
    Срачей про ответственность, выбитые глаза и как же в дитятко стрельнуть на форуме сотня, отрывайтесь там. И тем не менее я видел детей и на открытиях- закрытиях в Тернополе, Франковске.
    Естественно на больших играх моих нет, нет и на играх где в анонсе написано - игра проходит по правилам ФСУ.

    Цитата Сообщение от FUnCooKie Посмотреть сообщение
    Но опять таки,я хочу посмотреть,как человек,написавший мне об организации строгой и массовой игры и второй человек,яро подхвативший,приехали бы в Радывылов играть с детьми.Вряд,там забанить могут.
    а ты не хочи , не забанят меня.

    За собой следите а не стрелки переводите, вначале их было много и тут бинго , перевели на малых, это удобно.

    Давайте будем следовать Библии там самые правильные правила и повыбрасываем привода.

    Последний раз редактировалось Alex(SAS); 05.06.2017 в 15:36.

  20. #2020
    Оператор Аватар для gsa_64
    Регистрация
    27.04.2015
    Адрес
    Владимир-Волынский
    Команда
    Внеком
    Сообщений
    229

    Re: Ігри\Тренування в Рясне

    Алекс! Забей! " Собака лает - караван идёт!" (восточная мудрость, если что....). Сосредоточься на сценарии на 11.06.2017.

+ Ответить в теме
Страница 101 из 108 ПерваяПервая ... 519196979899100101102103104105106 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Ответов: 12
    Последнее сообщение: 21.11.2015, 09:54

Метки этой темы

розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама