Бачу ідея до вподоби певній кількості гравців.

Як ви кажете ідея хорошо і майже одні "+" довкола. Тому ми, організатори(команда Ш.Т.У.Г), бачимо такі основні проблеми гри:

1-Велика кількість ІСАФ, маленька кількість талібів.

2-Пов"язана із п.1 - кількість талібів. Оскільки 100+ ІСАФ і 20 талібів - мені таке важко уявити, але то може бути реальна ситуація
.
3-Поведінка солдатів ОКСВА в Афгані була іншою ніж у ІСАФ. Наскільки відомо мені, всі на стрьомах воїни-демократи, торгівлі мало, спілкування тільки під дулом автомата по відношенню до місцевих, ніяких торгових і союзницьких відносин, агресивна поведінка тощо. Можливо я помиляюсь?

4-Дрес-код. По данному питанню наші знання обмежуються лише базовими факторами. Усі ці деталі натовських споряджень і тому подібного - нам трохи "не відомі". Брати когось ставити відповідальним за дрес-код із авторитетних гравців з України, які добре розбираються в цьому? Нічого проти не маємо. Але кого саме ставити?

5-Сучасність. На 1979-89 роки - проблема старі антуражні речі. на 2001... рік ІСАФ основна проблема то технологічність. Ми можемо зі свої сторони за допомогою друзів наших дістати: квадрокоптера який в реальному часі передає відео на відстані до 4 км., генератор, ноутбук я думаю, деякі інші дрібниці. Але із антуражним транспортом (для талібів "барбухайка" буде) в нас можливостей не має (джипи, вантажівки іноземні і т.д.) і т.д. Палатки тільки радянського взірця (таке підходить)? Різні антуражні плакати та заклики, то це само собою все буде, як і схеми, карти і т.д.

6-Задачі. Ну із задачами проблем не передбачається, але хотілось би знати, що ви там як реконструктори\моделятори відтворюєте, щоб знати ваші профілі - бо це маленьке питання під час гри, або навіть після дає негативні дискусії - "ми під це не заточені, чому орги не зробили нам місію?"(с).

7-Які сторони мають бути на грі? США, Німечина, Великобританія, Франція, Італія, Польща, Канада, Норвегія і т.д. Тобто майже усі моджахеди на радянському афгані стають ІСАФовцями, а де брати талібів. Ідея була із воїнів ОКСВА. одна гра в ріх за духів, інша гра за ІСАФ, ну з іншої сторони 1-за ОКСВА, 2- за талібів. Але чи це таке получиться?

8-Якщо для прикладу зареєструвалось 30 талібів, то скільки тоді ІСАФ можна реєструвати? На мою думку 50-60 не більше. Що робити із іншими які хочуть на гру за НАТО?

9-Які необхідні інвентарні речі потрібні на гру? Щось із особливого, що не озвучено мною? АПАЧі? ))

Ну якось так. Ваші коментарі панове?