Вітаю всіх воїнів Орсетії з Перемогою!
А тепер детальніше: ми не просто виграли, ми красиво переграли горійців. Хочу подякувати всій групі за чітку дисципліновану гру, всі діяли без сумбурної стрілянини, строго виконували накази, в першу чергу знищували "пріоритетні цілі"
1-й етап - штурм переправ - ми їх взяли, дві! майже одночасно!
2-й етап - диверсійна група - я думаю, всі оцінять 5балів, Ганс - сам поліз знімати Абдулу!,Урі- в досить напруженій ситуації не перестріляв своїх , Нео - ну просто Евакуатор , група тихо і грамотно відійшла і переправилась...
3-й етап - оборона, при двох навісних переправах в горійців шансів не було , відкриття третьої пішохідної переправи я сприйняв вже як крок відчаю горійців, але стало ще цікавіше, і, навіть при цьому розкладі, команда зіграла.
Праву переправу тримали "юні" "Чебурахи", якими командував Урі! - втримали! Середню, найважчу, тримали "Веном" з маленькою такою моєю підтримкою зліва - втримали! Ліву - один Ганс!, - скільки пробували горійці? - хтось пройшов?
Люблю я вигравати...
І ще.., особисто для мене це була ювілейна гра - рік тому, в першу неділю вересня я перший раз приїхав на гру, була проста тренувальна гра, були "серйозні дядьки" в камуфляжі - "Терен", "Веном", "Алярм"... Я вважаю, що мені тоді повезло, тому що були "Терен", повезло бо мене - новачка взяв в пару Малий, повезло бо був Сват, Фокс... Ще тоді я побачив з ким можна і треба грати, в кого можна багато навчитися...
Як багато змінилось за рік...