Можливо я повторюсь, не дочитувався повністю...
Я і побратими використовуємо таку схему
PPC(1)-GPS(1)-OZIExploer(1)-SMS - OZIExploer(2)-GPS(2)-PPC(2)

Тобто, є кпк комунікатор з вбудованим чи блутуз жпс, є програмка, яка дозволяє підвязувати будь-які фото під жпс координати (калібровка по 4 точках)
робота:
на кпк в програмі малюєм маршрут/точку/розміщення противника/ генеруєм текстовий файл (10-15 символів) копіюємо його в смс і відправляєм одержувачу... далі все навпаки ... смс копіюєм в програму і бачимо маршрут/точки ...
простіший варіант використання IGO
карти попередньо оброблені (нанесена сітка з квадратами і деякими опорними точками)
всі дії записуються в одному файлі який пересилається через ММS, папка з PIO і маршрутами прописана як та де зберігаються всі файли ММС, при отриманні ММС автоматом зявляються на карті всі позначення...
Можливо не доступно пояснив... питайте... схема тестується для запуску на Фаллаут замість пімбоя... тестові машинки дешевіб/у комунікатори з Aнглії (XDA II+HOLUX)
Чому саме такий варіант? Тому що сам приймач можна розмістити будь-де на розгрузці... щоб було "супутники видніше", а сам комунікатор никати від кульок... і залишатись завжди на звязку.

Є ще інший трохи дорожчий варіант.
Мої знайомі з продажу алкоголю, мали як "наказаніє" жпс маркер... тобто ти виходиш на двір тикаєш штучкою (типу брелок від автосигналки) в небо вона фіксує місце знаходження і через жсм відправляє смс і далі....вже діло техніки чим і як побачити де ти знаходишся керівнику.