+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 21 по 27 из 27

Тема: Зустрічі тернопільських гравців

  1. #21

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    )))
    Якщо пішли відгуки)) знач читають))
    Про рівень Тернопільського страйку я писав з смайликами,(і його рівень не мені судити)))
    а поки зима хотілось б дійсно щоб комради НАШІ подумали про глобальні проблеми.
    Я думаю що всі згодні , що принаймі цього року прийшло багато нових людей в страйк і у ВАС шановні комради думаю більше бачення(спілкуетесь ж зі всіею Україною)куда всім рухатись...
    Бо можна зробити сотню рухів на північ, а тре рухатись куда пішли мамонти)))
    Жить-хорошо...а хорошо жить еще лучше))

  2. #22
    Оператор Аватар для Vic [mad dogs]
    Регистрация
    26.06.2007
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    mad dogs
    Сообщений
    191

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    Поки не засунеш руку в окроп не бужеш знати, що буде буба Зима брат зима Тернопіль спить і буде спати кожного року таке А нарахунок обговорити якісь деталі я думаю, що ти це все найдеш на самому форумі, тут обговорили мабуть все А взагальному 1000 людей і 1000 поглядів на сетуацію можна і запутатись

  3. #23

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    О.. а давайте будем ініціаторами референдуму на тему "Відкриття сезону, флектарн і ДПМ"
    Про глобальніші проблеми... є одна дуже важлива... поєднати привід з ядерним реактором (ну щоб зразу перескочити від полімерів і гібридів до чистої ядерної енергії)
    Про всі проблеми "страйкбольні" писано - переписано навіть на цьому форумі... НОВИЧКАМ, ОРУЖЕЙНАЯ, МАСТЕРСКАЯ ... для того і є форум
    А все решта, як не дивно, людський фактор...
    Хочеш усіх зібрати??? придумай сценарій, найди нову локацію і.... зроби таємну реєстрацію через ПП... може щось і вийде...

    А якщо чесно... треба серйозно подумати де взяти шари по 2 грн за кілограм ....

  4. #24

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    Цитата Сообщение от mzig
    Про глобальніші проблеми... є одна дуже важлива... поєднати привід з ядерним реактором (ну щоб зразу перескочити від полімерів і гібридів до чистої ядерної енергії)(ти напевно не туда попав,тобі до Нобеля))
    А якщо чесно... треба серйозно подумати де взяти шари по 2 грн за кілограм ....
    ---береш презерватив,заливаеш води 1,995мл і шар готовий...(типа граната)це вже ближче до страйку але тема не та.....

    Я про то що нових людей побільшало, хто захоче щось придумати як покращити гру СВОЮ ..., особливо в приміщенях то пишіть,сюда
    Жить-хорошо...а хорошо жить еще лучше))

  5. #25
    Оператор Аватар для Леший
    Регистрация
    20.06.2005
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    429

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    Тема называется-"Зустрічі тернопільських гравців", соответственно либо пишем о встрече-кто, где, как и когда, либо сидим и молчим в тряпочку о сроках службы, пачках шаров и прочем мерянии гениталиями(в т.ч.и обсуждение "хто захоче щось придумати як покращити гру СВОЮ ..., особливо в приміщенях то пишіть,сюда").
    Соберетесь-там и будете все это обсуждать.
    "ЛОКАЦИЯ
    локация [<лат. locatio размещение] - определение местоположения какого-л, объекта по испущенному этим объектом сигналу или сигналу (волне, лучу), отразившемуся от объекта; существует л. звуковая, оптическая, радиолокация и др."

    ...а совсем не то, что многие сейчас безграмотно вкладывают в это понятие...

  6. #26
    Курсант Аватар для Dayton
    Регистрация
    23.07.2007
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Avalon
    Сообщений
    66

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    Зустічайте Авалон, їде до Вас в гості, скоро станем тернопільскою командою......

  7. #27
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Зустрічі тернопільських гравців

    Щоб не створювати лишніх тем, і не флудити в не підходящих місцях 8) пишу тут. І в тему!...потерто модератором...

    П.С. Надіюсь, що медератор не потре мого поста

    "Медератор" как раз потрет. Есть анонс игры-значит создаем тему с ссылкой на Ровенскую ветку, не хватало еще в эту кучу мусора добавить обсуждение игры в другом регионе. Л.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама