+ Ответить в теме
Показано с 1 по 18 из 18

Тема: 7.09.2008. Джентельмени удачі

  1. #1

    7.09.2008. Джентельмени удачі

    Шановне товариство, пропонуємо вашій увазі розважально-рольову гру.
    Давайте забудемо на час про спецназ, миротворців, терористів і т.д.
    Сценарій:
    Посередині полігону буде БАР, де Бармен крутить свої махінації - торгівля зброєю, наркота, заказні вбивства...
    Дійові особи:
    Охорона Бармена - беспрєдєльщики, які тільки чекають дозволу Боса аби когось завалити(Чебурашки). БАР можна штурмувати і грабувати.
    Банди Дикого Заходу - мінімум чотири групи, які постійно ворогуть. Банди заробляють торгівлею наркоти, вбивствами і грабежами конкурентів. Кожен член банди буде носити з собою торбинку, в якій несе паспорт, гроші, наркоту. У випадку ''смерті'' залишає це все на місці убієнія. В кожної банди з'являться зароблені цінності - ''Общак'', який вони тримають на своїй базі, або здають на охорону Бармену, втрачаючи 20проц. Основний заробіток банд - закупівля наркоти в БАРІ і продаж вдвічі дорожче наркоманам, а також здача трофейних паспортів Бармену. Будуть ще інші квести, але це вже на грі.
    Наркомани(запрошуються на роль мінімум 4позакомандники) - гравці, які курсують між бандами і скуповують наркоту. Наркомани озброєні, але без розгрузок. Стріляють коли хочуть і в будь-кого, але неприцільно - збедра. Вбивати наріків вигідно тільки біля чужих баз, щоб вони інтуітивно шукали безпечні маршрути тіпа ''Ты туда не хади, ты сюда хади''
    Виграє та банда, яка заробить більше грошей.
    Гра буде платною, але тільки для тернополян і тільки 5гр(витрати на ''біжутерію'').
    Це приблизний скелет гри, далі працюєм - пропозиції, питання - відповіді.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  2. #2

    Re: 7.09.2008.

    А може розділити бар і базу охорони бармена, а то якщо дозволяються напади на бар так можна грабанути всю наркоту яка там є))) Бармена наприклад можна вбити тільки одним пострілом (шось типу кілера) та це тільки моя думка вам вирішувати

  3. #3
    Оператор Аватар для fred.venom
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Venom
    Сообщений
    177

    Re: 7.09.2008.

    Треба уточнити що відбувається з барменом/наркоманами після вбивстава... Тобто що вони залишають після смерті - бо можна вбити одного бармена - і дальше не грати - в тебе ж бабла і наркоти буде багато
    ЗІ:Щодо бази банд - здається це лишнє, якщо її можна захопити... При кількості гравців в командах 4-7 чоловік залишати ще пару чоловік на охорону бази - тупо і не практично. 2 чоловіка проти іншої банди нічого не рішить, і відповідно це думаю не потрібно...

  4. #4

    Re: 7.09.2008.

    + Можу бути наріком

    !!!!!!!!!Вибачаюся мене не буде

  5. #5

    Re: 7.09.2008.

    Уточняю:
    Бармен - крутий чувак, його можна тільки оглушити на 5хв і грабанути. Позитив - знімаєте немалий по грі куш наркоти і грошей, але не все, а завжди тільки частину . Негатив - банда стає ворогом, вона не зможе закупляти наркоту, не зможе ставити гроші на рахунок. Але зможе бомбити неодноразово бар і сусідів, продаючи виручену наркоту і паспорти нарікам.
    Це варіант агресивної поведінки - а вибирати вам.
    Наріки при убієнії не залишають нічого, просто йдуть оживати в БАР. Вони лякливі . Якщо його вбили на даному маршруті, то він піде до іншої банди, де безпечніше.
    Щодо баз - я думаю банди сусідніх регіонів підїдуть і людей буде більше ніж 4-7. І коли боїтесь тримати общак на базі, несіть до Бармена в сейф. Сейф грабанути неможливо
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  6. #6
    Оператор Аватар для Леший
    Регистрация
    20.06.2005
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    429

    Re: 7.09.2008.

    Тема зачищена по просьбе автора. Л.
    "ЛОКАЦИЯ
    локация [<лат. locatio размещение] - определение местоположения какого-л, объекта по испущенному этим объектом сигналу или сигналу (волне, лучу), отразившемуся от объекта; существует л. звуковая, оптическая, радиолокация и др."

    ...а совсем не то, что многие сейчас безграмотно вкладывают в это понятие...

  7. #7

    Re: 7.09.2008.

    А де буде ця гра? І чи можна прийти на цю гру новачкам, які хочуть вступити в ваші ряди?

    Отредактировано. Предупреждение за злоупотребление форматированием текста сообщения. Л.
    Рити траншею треба з цього місця і....... до вечора!
    Не спорь с прапорщиком что земля круглая, ровнять заставит...

  8. #8

    Re: 7.09.2008.

    Ну що ж, граждане бандиты, можем записуватись.
    Хто хоче на одну гру забути образ і костюм спецназовця - Ласкаво Просимо!
    Антуражне вбрання(кожанки, цепури, спартівні кастюми... хто як собі уявляє бандита ) дадуть право гравцю на додатковий стартовий капітал.
    Будуть максимально конкурентні банди, тому команди-учасники з інших міст будуть перемішані між собою, якщо вони не проти.
    Мертвяк буде в одному місці для всіх: попадання - лишив паспорт і хабар - пішов в мертвяк на 5 хв - далі, не вступаючи в гру!!! на свою базу отримати новий паспорт в пахана і аж тоді воювати!!!
    В наріків простіше - в БАР -.. доза -.. і работать!
    Я думаю, така гра - прекрасна можливість пошевелити поршнями весь ігровий час, бо зазіваєшся і тебе просто схавають конкуренти.
    Гра в с.Струсів
    - шикування в 11:00
    - старт в 11:30
    - тривалість 4-5год, вирішимо разом на місці
    - хто запізниться - вкраде час в себе, почне пізніше, шансів виграти менше
    Запис в цій темі:
    1. Чебурашки
    2. 5-7
    3. Банда

    P.S. Тернопільським begineram - в пятницю на збори .
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  9. #9
    Курсант
    Регистрация
    19.03.2007
    Адрес
    Тернополь
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    53

    Re: 7.09.2008.

    +1, нарік так нарік, треба транспорт, 80986245525 Саша
    Герой - десантник, обеспеченный сухим пайком - практически бессмертен.

  10. #10

    Re: 7.09.2008.

    В грі може бути ситуація коли банда буде мати багато наркоти і виникне проблема збуту(нарік не зможе купити все).
    Саня грає крупного наркомана , дози йому треба немалі і всі крупні закупки робить тільки він. 8)
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  11. #11
    Курсант Аватар для MedWed
    Регистрация
    04.09.2008
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    37

    Re: 7.09.2008.

    +1, потрібен транспорт. тел. 80679638697 Костя.
    Иногда молчание бывает красноречивее любого ответа. Даже самого матерного.

  12. #12

    Re: 7.09.2008.

    Кінець заявок - пятниця. В суботу вже піде підготовка на заявлену к-сть людей.
    Не ображайтесь, але незаявлені грати не будуть.
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  13. #13

    Re: 7.09.2008.

    нагкаман

  14. #14
    Оператор Аватар для Леший
    Регистрация
    20.06.2005
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    429

    Re: 7.09.2008.

    1."ТЕРЕН"
    2.4-5
    3. -
    "ЛОКАЦИЯ
    локация [<лат. locatio размещение] - определение местоположения какого-л, объекта по испущенному этим объектом сигналу или сигналу (волне, лучу), отразившемуся от объекта; существует л. звуковая, оптическая, радиолокация и др."

    ...а совсем не то, что многие сейчас безграмотно вкладывают в это понятие...

  15. #15

    Re: 7.09.2008.

    Дякую всім учасникам за гру!
    Я, як організатор і як ігрок задоволений, правда барменом бути дуже непросто... так ще не получав за всі 2роки, що граю
    Саня і Віталік відіграли на 5. Саня взагалі грав так, що в мене вже закралась підозра...
    Чорна Банда - антураж супер... не буду довго писати, дивіться фото:
    http://picasaweb.google.ru/Strikemag/Foto#
    Продовження буде...
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

  16. #16
    Оператор Аватар для Малый
    Регистрация
    13.07.2007
    Адрес
    Украина, Тернополь
    Команда
    "ТЕРЕН"
    Сообщений
    296

    Re: 7.09.2008. Джентельмени удачі

    Гра справді була цікава та напружина. Сподобалось все, особливо сама ідея гри,дякую всім учасникам та організаторам.

  17. #17
    Курсант
    Регистрация
    19.03.2007
    Адрес
    Тернополь
    Команда
    Внекомандник
    Сообщений
    53

    Re: 7.09.2008. Джентельмени удачі

    Идея хорошая Народу бы побольше...
    Герой - десантник, обеспеченный сухим пайком - практически бессмертен.

  18. #18

    Re: 7.09.2008. Джентельмени удачі

    "Серйозне кіно" для несерйозних чуваків
    кому де зручніше скачати:
    http://rapidshare.com/files/144314106/j ... i.avi.html
    http://ifolder.ru/8076155
    http://narod.ru/disk/2533636000/jentelm ... i.avi.html
    Кому ориг. якість - до мене
    Ми не питаємо скільки їх
    Ми питаємо де вони!

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Джентельмени Удачі: 15 травня 2011, Тернопіль
    от Punisher-x3m в разделе Тернополь
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 10.05.2011, 08:52
  2. 23.11.2008 закрытие сезона 2008 г.Винница.
    от kajaba в разделе Черкассы
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.11.2008, 01:10
  3. 13.01.2008
    от SPIRIT'sn в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 11
    Последнее сообщение: 09.05.2008, 00:15
  4. Гра 12.01.2008.
    от Малый в разделе Тернополь
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 15.01.2008, 18:54
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама